Sunday, December 14, 2014

Vlog: Home & Holidays with friends!


Sellel aastal on jõulutunne kuidagi natuke keerulisem tekkima. Selle muutmisele aitas sellel nädalavahetusel väga palju kaasa Mirjami poolt korraldatud soe, hubane ja armastust täis jõuluõhtusöök. Iga viimsem kui detail oli lõpuni lihvitud ja ma ei oleks osanud seda kuidagi ise paremini teha. Pisikesed nimesildid, jõulutuled, võrrrratu söök ja seltskond.

Igaüks tõi kuuse alla ka väikese kingituse, mille me hiljem siis luuletusega lunastama pidime. Oligi aeg tagataskust klassikalised luuletused välja võluda ja natukene harjutada.

Ma olen alati imetlenud Mirjami pühendumust selliste asjade juures ja ma ei pidanud pettuma. Kui ma kunagi peaksin pulmi pidama või mõnda suuremat üritust korraldama, siis oleks kindlasti tema just see, keda endale appi sooviksin. Soojad kallid su suunas päikesekiir!

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!


Ilusat jõuluaega!

8 comments:

 1. väga lahe, mirjam ikka oskab :)

  ReplyDelete
 2. Sinu vloge on alati nii vahva oma blogfeedist leida! Oled kindlasti üks nendest, kes mulle endalegi selle vlogimise pisiku sisse pistis. Ja Sinu sõbranna poolt korraldatud jõulupeoke on tõesti imeliselt dekoreeritud (:

  *Merrific*

  ReplyDelete
 3. Vau, väga lahe, nii tore, et on selliseid tublisid inimesi, kes tahavad ja viitsivad ja leiavad selle aja, et nii palju vaeva näha :)

  ReplyDelete
 4. Ma nn. "tean" Mirjamit ainult tema blogi järgi, aga mulle tundub, et ta on fantastiline inimene, kes väga oma sõpradest ja perest hoolib... Tõesti särav isiksus :)

  ReplyDelete