Monday, September 15, 2014

What a wonderful life it is: Minu teekond tervislikuma Minani - osa 5

Vasak pilt : 22.08.14 ja parem pilt 11.09.14

Kui ma nüüd päris ausalt ütlen siis ma ei kujuta ettegi kuidas ma ilma Kristota täna sellise tulemuseni oleksin jõudnud. Koos seda kõike teha on ikka nii palju lihtsam! Aitäh Sulle kallike selle eest :)

Oleme endiselt Viimsi spa jõusaalile truuks jäänud ja ei ole midagi kosutavamat kui peale treeningut minna spaasse mullivanni koos mõnulema. See on justkui preemia eest! Seetõttu ei pane ma ka Viimsi spa pisut kõrgemat hinda pahaks. Minu jaoks on see täiesti seda väärt. Üheski rühmatreeningus me veel käinud ei ole aga saunajooga tundub üsna lahe mõte! On keegi äkki käinud?

Vahepeal olin nädalakese haige ja trennist eemal. Ka toitumine muutus üsna kesiseks. See kallutas mind pisut rajalt kõrvale aga ega keha vajabki puhkust ja üle pingutada ei tohi. Eks seetõttu jäid ka eelmised kaks positust vahele. Ma loodan, et te ei pahanda..


Hetkel on kaalunumber küll seisma jäänud aga lihased hakkavad vaikselt paremat vormi võtma ja ümbermõõt siiski kahaneb pisut. Kohe hea on vaadata kuidas iga nädalaga muutuvad kõhu peal olevad joonekesed järjest rohkem seda moodi nagu ma seda sooviksin. Ma poleks iial arvanud kui põnev on oma keha jälgida ja kui palju ta meile tegelikult ise märku annab mis talle meeldib ja mis mitte. Müstiline. Kaal kõigub 49,5 - 50 kilo vahel. Üks siis hommikuti ja teine õhtuti. Jätkuvalt soovin veel vaid kilokese alla võtta aga küll ka see läheb nagu niuhhti. Kena trimmis kõht ja pepu on nüüd palju suuremaks eesmärgiks saanud kui lihtsalt see kaalunumber. See nagu ei omagi enam suurt tähtsust minu jaoks :)


Ka toitumine püsib muidu üsna tugevalt paigas. Sellel nädalavahetusel läks muidugi tiba patustamiseks. Käisime Kristo ja sõpradega Saaremaal. Ooooooh kui mõnus! Pannkoogid hommikusöögiks, ise metsast korjatud kukeseened lõunaks ja naabri püütud kala õhtusöögiks. Kirke tegi meile veel suure plaaditäie kooki ja oeh.. No üldse ei tahtnud koju tullagi. See on nii mõnus mereäärne vaikne kohake ja seal tõesti on kerge unustada kõik argipäeva mured.

Kuhu Teie rutiinsest argipäevast vahel peitu poete? Kuidas Teie teekond möödub? :)


Ilusat algavat nädalat päikesekiired!

12 comments:

 1. Nii vahva on su teekonda jälgida! Kahju, et ise veel piisavalt motivatsiooni ei ole leidnud.

  ReplyDelete
 2. Nii lühikese ajaga nii hea tulemus! Tubli oled :)

  ReplyDelete
 3. Ma käisin ühe korra saunajoogas ja ma surin! :D Kuigi tegelikult harjutused on lihtsad ja mõnusad ning temperatuur ei ole kõrge,siis mul siiski oli raske - süda puperdas, pea oli paks ja lihased ei tahtnud üldse töötada. Aga kõiki teisi rühmatrenne soovitan, eriti combatit!
  Hakkan ka nüüd sellest nädalast jälle spas käima ja ei jõua tulemusi ära oodata :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh jummmel.. Proovin siis ka combati järele parem :D

   Uuuuu.. Ehk trehvame :) tublii!

   Delete
 4. Tead ma usun et kaalust alla sa enam ei võtagi, lihtsalt sellepärast et lihas kaalub ju rohkem kui rasv:) Endal jäi ka jõusaalis käies kaal pidama ja isegi tõusis, see-eest tulemused olid palju paremad kui siis kui kaalunumber madalam oli :)

  ReplyDelete
 5. Nii äge, et käid Viimsi spa jõusaalis.. ma ise tahaks ka kuskil käia, aga no töö kõrvalt on NII raske seda aega leida! Ja üksi on nii igav..ma tahaks kedagi endaga kaasa...siis jaksaks pärast tööd ka ehk minna :D
  Aga toitumises olen küll suutnud tubli olla. Eelmine nv tuli küpsetamise tuju - tegin tervislikke banaani-avokaado muffineid, milles kasutasin veel muna, mett ja riisijahu. Ülitervislikud ja maitsvad :) Mul on nii hea meel, et saab süüa ka küpsetisi, mille järel ei ole seda patustamise tunnet :D Smuutisi olen ka viimasel ajal palju joonud:) Kõige suurem muutus on ehk näksimise suhtes..seda olen püüdnud vältida. Tööpäevadel on lihtsam, aga nv kodus olla tahaks nagu koguaeg midagi näksata :D
  Edu sulle ja hoia meid ikka kursil :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks meilgi on see üsna keeruline.. Trenni päevadel jõuame koju alles kell 22.30 :D

   Tubli! Kui raatsid võid vahest meie facebooki grupis mõnda oma retsepti jagada :) Aitäh Sulle Sandra!

   Delete
 6. Tulemused on tõesti märgatavad - super tubli oled. Keep it up!:)

  ReplyDelete