Sunday, August 17, 2014

Minu teekond tervisliku Minani - osa 3


Õhtust päikesekiired!

Ja ongi jälle nädal möödas. See nädal oli hoopis efektiivsem kui eelmine. Tegin pea iga päev trenni. Kolm korda käisin jõusaalis ning ülejäänud päevadel rattaga sõitmas. Ainus päev millal ma seda ei teinud oli täna. Täna oli maarjamäe memme sünnipäev (minu vanavanaema, tibu ema). Ta sai 89 aastaseks! Sõime selle tähistamiseks kooki hoopis :)

Hetkel järgin jõusaalis Marek Morožovi poolt kokku pandud kava. Käisin tema juures personaaltreeningus ligikaudu kaks kuud tagasi. See sobib mulle hästi! Vahepeal kasutan vahelduse mõttes ka teisi aparaate mida kava ette ei näe. Üleval toodud fotod kajastavad juba päris hästi muutusi. Esimese ja viimase pildi vahe on lausa 3,1kg! Minu kõige kõrgemast kaalust 53kg on saanud tänaseks 49,9kg! Wohoooooo! Kui väga olen ma seda nelja sinna ette igatsenud!

Terve nädala olen suutnud täiesti tervislikult toituda ilma kordagi patustamata. Nii hea tunne on! Lihtsalt selline eneseteostuse heaolu tunne. Te kindlasti teate mis tunne see on.. Motiveerib aina rohkem :) Numbritest rääkides siis soovin kaotada vaid 1,9kg veel. Siis tahaks lihtsalt vähe rohkem lihaseid näha. 

See nädal:

Üle-eelmine nädal:

Numbrites on siis vahe 1,2kg nädalaga. Mis mulle Viimsi Spa jõusaali juures meeldib on see, et saan peale treeningut ujuma minna, mullivannis lebotada ja auru- või kasesaunas mõnuleda. See on justkui preemiaks enesele. Lisaks sellele on see mu kodule väga lähedal. See teeb selle trennis käimise oluliselt mugavamaks. Tegin omale piiramatu 3 kuu kaardi ning see võimaldab mul proovida ka kõiki erinevaid rühmatreeninguid. See on vahelduse mõttes suurepärane!

Kui Teil mingeid küsimusi on siis vastan hea meelega kommentaarides. Praegu aga ilusat pühapäeva! Mul on aeg põhku pugeda, sest homme on kohe eriti varajane ärkamine.  Head ööd lillekesed!

27 comments:

 1. Nii lahe on lugeda, et keegi on ennast niimodi ette võtnud ja sellega ka väga hästi hakkama saanud! :)
  Väga tubli oled ja jätka samas vaimus! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle Grete! Teie positiivsed kommentaarid annavad mulle nii palju energiat ja tahtejõudu juurde :))

   Delete
 2. Oh, vaadates seda postitust mõtlen, et peaks enda käsile võtma, kuid seni pole seda tahtejõudu nii palju olnud ja plaanid on pooleleli jäänud! Oled niiiii tubli! :)

  www.blogicarmen.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Koos on alati kergem :) Mõtlesin siin tükk aega, et ehk teha ka eraldi facebooki grupp nende inimeste jaoks kes seda minuga koos teeksid. Saaksin jagada igapäevaselt pilte toitumisest, trennist ja teised mulle samuti! :)

   Delete
  2. See on väga äge idee! :)

   Delete
  3. See on väga hea mõte! Arvan, et paljud saaksid sealt endale inspiratsiooni ja jõudu juurde, et saavutada ka enda eesmärgid! :)
   Väga tore on lugeda ja pilte vaadata, kui tubli Sina oled olnud! Jaksu edaspidisekski! :)

   http://karolinlaur.blogspot.com/

   Delete
  4. Minu arust samuti väga põnev idee. Annaks kindlasti motivatsiooni paljudele ning lööks ehk isegi kaasa :)

   Delete
  5. Hmmm.. siis tuleb ära teha :)

   Delete
 3. Jätka aga samas vaimus ja küll siis see eesmärk ka täidetud saab :) Ja peamine ju ikka see, et enesetunne on palju parem :) Tubli oled igal juhul!

  ReplyDelete
 4. ma olen ise ka mõelnud personaaltreeneri peale... aga mulle oleks ilmselt vaja, et treener on igas trennis kohal, sest muidu mul ei jätku motivatsiooni ja kannatust :) kas sinu treener tegi sinuga ühe trenni kaasa ja siis andis programmi kaasa, mille järgi ise nüüd teed või kuidas?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah täpselt nii. Ka mulle meeldiks kui treener oleks tihedamalt kõrval olnud aga tegelt on nii, et kui kätte võtta siis polegi seda päriselt vaja :)

   Delete
 5. Väga, väga tubli :)
  Rühmatreeningutest soovitan seal CX Worksi, ma ei tea, kas Siiri enam annab seda, aga kui annab, siis proovi kindlasti, väga mõnus 30 minutiline väga intensiivne kerelihaste treening.
  Ma käisin seal 2x nädalas, kui ma veel trenni tegin :).

  ReplyDelete
 6. Jaga enda menüüd ka :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tahtsin seda teha aga kuna minu toitumise tabeli täitmine käib tööjuures siis tegelikult unustasin selle jälle endale saatmata :)

   Delete
 7. Oh, supersupersuper! Nii tubli! Ja kõige parem on see, et motiveerid veel nii paljusid enda ümber. :)

  ReplyDelete
 8. Kallis Triinu, fitness kui selline ei väljendu nädala, kahe, või kahe kuuga. See on elustiil ja pikaaegne protsess. Inimese kaal kõigub iga päev 1,5kg vedelike ja toidu pärast siia sinna. Sa oled tõesti üks kõige naljakamaid inimesi. Edu sulle! ����

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda kindlasti.. Sinna ju püüdlengi ja olen selle sihiks võtnud :) aga kuskilt tuleb ju alustada.. Oma teekond jagades ja jäädvustades on seda lihtsalt toredam teha :))

   Delete
  2. Minu arust veel naljakamad inimesed on need, kes anonüümselt teiste saavutusi maha teevad.

   Nalja kui palju!

   Delete