Sunday, May 4, 2014

Review: Moments Studio - Minu 21 sünnipäev


Ja saigi see teguderohke sünnipäevanädal lõpuks mööda saadetud. Suur aitäh kõigile heade soovide eest! Õnne peaks nüüd küll palju, palju, palju olema! 

Võrreldes varasemate aastatega tähistasin sellel aastal oma sünnipäeva tunduvalt pikemalt ja suuremalt. Tegelikult lausa kolmel korral. Täna räägiksin Teile esimesest neist..

 Sattusin sellise armsa koha peale nagu Moments Studio tänu oma parimale sõbrannale. Kuna alles hiljaaegu asus ta sinna tööle siis tekkiski mõte ka oma sünnipäeva seal tähistada. Moments Studio tegeleb ühe valdkonnana ürituste ja sünnipäevade korraldamisega nii lastele kui ka täiskasvanutele. Nende facebooki lehel on palju, palju näiteid erinevatest teemapakettidest mida nad pakuvad. Visake kindlasti pilk peale : LINK. Aga kuna minul erisoove ei olnud siis üllatas mind meeskond ise.


Kohake ise asub Tartu mnt 51 aadressil ja on tõesti mugava asukohaga. Sinna said kõik külalised kesklinnast mõnusalt trammiga ligi ja kohta ennast ei olnud raske ülesse leida. Ruumid on hästi hubased ja armsad ning kõrged laed muudavad koha veel müstilisemaks. Kogu sisustus on maitsekas ja stiilipuhas. Seal kohe oli mõnus olla!

Erinevalt paljudest teistest ruumidest mida taoliste ürituste jaoks üürida saab on selle stuudio ruumid üsna pisikesed. Ilusti ja mugavalt annab mahutada ilmselt ligikaudu 15 inimest. Hea tahtmise ja paigutamise juures muidugi rohkem :)


Minu sünnipäeva programm nägi ette soengu ja meigi tegemist. Selleks veetsid esimese poole õhtust meiega ka Heleen ja Kerstin kes mind täitsa printsessina tundma panid. Heleen tegi mulle imeilusa soengu ja Kerstin andis viimase lihvi meigi näol. 

Pean tõdema, et võimalus ise mitte nende kahe asja pärast muretseda oli tõesti mõnus. Sain selle aja hoopis veeta sõbrannadega shampuse klaasi taga jutustades.


Kui meik ja soeng said tehtud siis ootasid meid teises ruumis värskelt küpsetatud muffinid, eesti maasikad ja vahuvein. Iga viimne kui detail oli lihvitud perfektsuseni, sest kõik nägi välja veatu. On imetlusväärne kui palju annab juurde see kui inimesed teevad oma tööd täieliku kirega! Tõesti hea töö!

Hiljem tellisime tüdrukutega veel sushit, et kõhud kaa ilusti täis saaksid. Kuna koht ise on asukohalt  mugav siis käis kohaletoimetamine ka üsna kiiresti. Ainus vaev oli seletada kullerile kust kohast üle tee tulla ning milline sissepääs õige on. Aga see selleks.. 


Jäin üritusega väga rahule ja kindlasti, kindlasti satun sinna veel. Lihtsalt tahtsin oma head kogemust teiega jagada, sest äkki otsib veel keegi kohta kus mõni tüdrukuteõhtu või sünnipäev mööda saata :)

Aitäh Moments Stuudio meeskond suurepärase päeva eest! 

Kuidas tähistate Teie oma sünnipäeva?

16 comments:

 1. Oh kui tore, et Sa sellest kirjutasid. Olen ka palju neist kuulnud, kuid piltidelt kõiki neid detaile näha on suurepärane, aitäh, et lubasid sisse piiluda! =)

  ReplyDelete
 2. mitmekesi te olite? Ja palju head sulle :)

  ReplyDelete
 3. Nii vinge ja superilusad näete välja! :)

  ReplyDelete
 4. Mul on sama pluus :) kapis vist juba kuuaega aga kandnud ei ole. tean, et sellest saab mu suve lemmik pluus :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehee.. See on ka üks minu lemmikuid hetkel! :)

   Delete
 5. Kust sa selle valge pluusi ostsid? See on niiiiiii ilus!!! :)

  ReplyDelete
 6. Väga kenad pildid. Tundub tõesti väga hubane koht, kus väikese seltskonnaga sünnipäeva pidada :)

  ReplyDelete
 7. Kas võiksid hinnavahemiku ka öelda, kui palju sul see pidu maksma läks? Kasvõi umbes, kui täpset summat öelda ei taha :) Väga ilusad pildid ka!

  ReplyDelete
 8. Kõik näeb suurepärane välja ja sina oled kaunis pärl seal keskel ^_^

  ReplyDelete