Tuesday, May 13, 2014

Make Up Store - IMC Meigikool, MYBODY Butiik, PR Juuksurisalong + Klubiõhtu


Nagu Te teate siis on Make Up Store meie pesa üks esimesi sõpru ja alati, alati on ta andnud põhjuse kokku saada ka teiste armsate blogijatega. Seekord kohtusime eelmisel neljapäeval, et rääkida veidi lähemalt IMC Meigikoolist http://www.makeupstore.ee/Meigikool . Olen pikalt mõelnud ka ise sinna minna aga kahjuks jääb mul hetkel aega vajaka ning täiskohaga töö seda ei võimalda. Küll aga neil kellel vähegi võimalik on ja huvi jätkub siis Juunis alustab juba esimene grupp. Uudista kindlasti ka Make Up Store Eesti facebooki lehekülge, et olla kõige värskemate uudistega kursis (LINK) ja saada detailsemat infot algava kursuse kohta.

Seekord olid kohal Liina (http://www.missliina.com), Iti (http://www.itijblog.com) ja Liis (http://beautyfromliz.blogspot.com). Aitäh teile tore õhtupooliku eest! Ja veel muidugi suur, suur aitäh Kairitile, kes alati oma helde südamega meele rõõmsaks teeb!


Õppetuba on hubane ja armas. Kujutan ette, et seal on täitsa mõnus tööd teha! Ka asukohalt on ta üpris mugav, sest asub ümber nurga Make Up store'i esindusest pärnu mnt'l. Ruumid on küll üsna pisikesed aga usun, et täpselt parajad pisema grupi jaoks ning tähelepanu jätkub kõigile.


Selleks, et "klassiruumi" kohale jõuda tuleb läbida aga üks üsna keerukas teekond. Kõigepealt tuleb minna kaks korrust ülesse mööda laiasid ja avaraid treppe, minna ühest kitsast uksest läbi ja siis tuleb veel kõndida ligikaudu poolteist korrust ülesse mööda keerdtreppi. See on kuidagi selline veidi muinasjutulik. Justkui kõnniks Rapuntseli juurde kõrgesse torni!


Hiljem kui meile tutvustus läbi sai siis läksime kõik koos tagasi Make Up Store'i esinduskauplusesse kus toimus parasjagu klubiõhtu. Täitsa tore oli nii mõndagi tuttavat nägu kohata teie seast! Paid teile! 

Klubiõhtul tutvustasid ennast ka Egle Eller Nabi MYBODY Butiik LINK ja PR Juuksurisalong LINK. Kõikide ostu sooritanute vahel loosisid mõlemad firmad välja vahvad auhinnad. 


Muidugi ei puudunud laualt ka MYBODY karastavad tervisejoogid ja snäkid. 

Igaljuhul oli tegemist väga toreda õhtuga ja ma loodan, et järgmine kord kohtan teid seal veel rohkem.

 Ilusat teisipäeva päikesekiired!

12 comments:

 1. Oi, kui vahva on kõiki lemmikblogijaid ühes postituses näha. Supervahvad!

  ReplyDelete
 2. Mis värviga sa enda juukseid värvid kui saladus pole? :) Nii ilus toon on.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vot ei tea.. Juuksur segab mingist kahest toonist kokku :) Violetset paneb sisse. Aitäh!

   Delete
 3. Sul on nii kaunis valge naeratus! Kuidas selle saavutasid? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hambaarsti juures käin regulaarselt.. Nooruses hoidusin sellest nagu tulest aga nüüd lihtsalt pesengi korralikult, puhastan ja käin ilusti kontrollis :) ei mingit valgendamist.

   Delete