Tuesday, May 13, 2014

Bless this Dress - Lace dresses from Sheinside


Esimese kleidi leiab siit: LINK

Tegelikult said need kleidid Sheinside'ist tellitud juba mõni kuu tagasi. Ehk täpsemalt enne seda kui blogimaastikult veidi eemale tõmbusin. Nüüd on aga ilmad täpselt sellised, et varsti, varsti kannatab nendega juba välja minna. 

Esimene neist oli mulle vöökohalt veidi lohvakas ja sellepärast sai kapist välja otsitud üks üsna ammu aega tagasi soetatud pihavöö. Tihti ongi ju nii, et mõnele vanale kappi seisma jäänud esemele annab uue elu sellega sobituv uus riie. Kas pole nii? Esimene kleit on hetkel Sheinside's hinnaga 18€.


Teise kleidi leiab siit: LINK

Teine kleit on iseenesest hästi vinge ja meeldib mulle rohkemgi.. Kuidagi nii elegantne ja pidulik. Samas pean tõdema, et tegemist on siiski üpris lühikese kleidiga ja mina tunnen ennast selles küll veidi ebamugavalt (veel enam, et minu puhul on ju tegemist eriti lühikese inimesega ja ma ei kujuta ette kuidas seda pikemad tüdrukud kanda saaksid).  Samas meeldib mulle selle lihtsus ning see, et ülevalt poolt on ta ilusti kaetud.  Hind hetkel Sheinside'is 13€.

Kui tihti kannate Teie kleite? Kas eelistate pigem lendlevaid ja tütarlapselikke või ümber ja naiselikke kleite? Nagu Te juba teate siis minu seljas näeb seelikuid/kleite üsna harva.. Olen püüdnud nüüd veidike oma garderoobi rikastada ja neid juurde muretseda. Ehk siis tuleb isu neid kanda ka rohkem?

32 comments:

 1. Ma täiega kleidi inimene :) kapis hetkel 54 kleiti, erinevates stiilides. Lendlevad, ümberistuvad, pikad, lühiksed :D kõige omapärasemaid ja stiilsemad olen kusjuures kaltsukast leidnud :) Suur kleidimaniakk olen küll. Oleks raha, ostaks veelgi juurde :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehehee.. Pean endale ka seda veidi rohkem sisse harjutama :)

   Delete
 2. Alati nii ilus ja särav. Mulle meeldib teine kleit :)

  http://iluelu.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Minul kahjuks ei ole ühtegi kleiti. Sest nagu ikka naised pole oma kehaga rahul ja seda ei ole ka mina peale sünnitust. Kuid kui keha ükskord vormi saan siis kindlasti muretsen endalegi kappi mõne ilusa kleidi. Mulle väga meeldib see viimane varjant, kuid ka esimene kleit on armas. Viimases oled selline ilus daamilik :) Ja kusjuures kui sa poleks öelnud, et esimesele kleidile on lisatud pihavöö siis ma poleks arugi saanud, arvasin et see ongi niimoodi mõeldud.


  Päikest Sulle Triinu Liis :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe.. Tead, ütlen ausalt, et olen ise ka siin selle stressirohke aja käigus ikka üsna mitu kilo juurde võtnud ja tunnen ennast kohati "viinerina" mõnes väga ümber riideesemes :D Kuigi tegelikuses ei ole see üldse nii hull. Eks naised ongi enese suhtes alati ülimalt kriitilised :)

   Aitäh sulle Jaanika! Päikest sullegi :)

   Delete
 4. Alati on Sul väga ilusad pildid ! :) Pole varem kommenteerinud, aga nüüd mõtlesin, et ikka peaks :) Sinu postitused on alati väga huvitavad ja jõudu Sulle edaspidiseks ! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, aitäh, aitäh Kerli! :)) Sa oled imearmas!

   Delete
 5. Teine kleit on mu lemmik :)

  Sa oled teises kollaažis nii armas babyface :)

  ReplyDelete
 6. Tõesti on väga väga ilusad kleidid! :)

  www.dodolce.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Valged rõivad sobivad su jumega ülihästi! Panevad naha kuidagi särama :) Aga võib olla on asi lihtsalt selles, et sina särad seal riiete sees.. ilus igatahes!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui armas sinust! Sa oled suurepärane :) Aitäh Svea!

   Delete
 8. Ma armastan kleite ja mul on kapis nii palju kleite ning kui see oleks minu teha, käiksin aastaringselt kleitidega. Kuna olen aga kohutavalt külmakartlik, siis ei saa aasta läbi kleitidega käia ja pükstes on soojem olla. :D Ja eelkõige meeldivad mulle kehasse töödeldud kleidid või venivast materjalist kleidid (polüester, elastaan), mis pole liiga ümber ega lehvi liialt nagu nt maksikleidid vms.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooooh.. Kuidas ma küll omale selle pisiku külge saaks. Teiste seljas on nii ilus vaadata alati :)

   Delete
 9. Kui kiirelt Sinu pakk Sheinside'st kohale jõudis? :)

  ReplyDelete
 10. Super ilusad kleidid! Valges nàed sa eriti kaunis välja, valge värv sobib sulle võrratult! *-* Nii ilus huulevärv, see vist ei ole päris punane eks?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähhh!! Ei ole jah.. Sain selle alles hiljuti make up store'ilt kingiks ja olem täitsa armunud :)

   Delete
 11. See valge kleit sobib eriti hästi :)

  ReplyDelete
 12. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 13. Minul on selle valge kleidi roheline versioon. Kandsin seda aastavahetusel, kui juuksed veel punased olid ja siis oli kogu kompott väga efektne. Nüüd ei teagi kuidas mõjuks see kõik :D. Aga mäletan ka, et pisut pidi ikkagi jälgima, et ei kummardaks jms..

  ReplyDelete
 14. Tead, mõtlesin sulle kohe lahenduse 2. kleidi mugavamaks kandmiseks välja - seda pole küll pildil näha ja ehk sa just nii kandsidki, aga mustad läbipaistmatud sukad! Ma olen kindel, et sobiks hästi ja harmoneeruks su juuksevärviga! Muidu ilus ja mulle muideks tundub, et sulle need paar lisakilokest sobivad hästi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul ei olnud sukki.. aga täitsa peaks proovima jaa! :) Aga sellel teisel teemal siis ise endale tundub küll kuidagi nii mulle mitte omasena need lisakilod. Harjumatu on :)

   Delete
 15. Ma ei ole muidu üldse kleidi inimene, kuid ka just nüüd viimasel ajal olen üritanud end ümber harjutada, sest niii palju ilusaid kleite on ju!! :D Sinu kleidid samuti väga ilusad.. ja sa ise - vau, tead juba mida sinust arvan :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpselt, täpselt :D

   Sa oled imearmas Greete :) Aitäh!

   Delete
 16. Ohhh, see valge kleit on nii ilus, täpselt nagu sa isegi!!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäääh sulle Elo! See on sinust nii armas :)

   Delete