Sunday, February 2, 2014

What a wonderful life it is: What happened?


Kõigepealt pean ütlema, et te olete imearmsad!! Selle pisikese pausi kohta tuli mulle nii palju motiveerivaid kirjakesi ja sõnumeid mis mu päevad päikselisemaks tegid. Suur, suur aitäh teile selle eest! 

Nüüd siis räägiksin veidike lähemalt sellest mis tegelikult juhtus.. Nimelt keeldus minu eelmine arvuti wifiga ühendust saamast. Nii lausa päevi järjest. Kuna ta on mul üsna palju ka juba läbi elanud siis eeldasingi, et tema aeg on otsa saanud (Lisaks sellele oli ta väga pisikese mäluga mis tegi videote ja piltide exportimise/laadimise blogi jaoks väga keeruliseks. Kui nüüd täpne olla siis oli sellel mälu ei vähem ega rohkem kui 60GB). 

Seadsin sammud IM arvutitesse. Eks see uue arvuti valimine pole ka just kõige lühem protsess. Ainus mida teadsin oli see, et soovin Apple'i toodet millel oleks suurem mälumaht ning võimsus. Uurisin, puurisin ja lugesin arvustusi. Lõpuks tegin otsuse Macbook Pro 13' Retina kasuks. Sellel on 512GB mälu ja no üleüldse on ta üsna võimas tegelane võrreldes eelmisega. 


Sai siis uus tegelane koju toodud ja näe.. Ikka ei ühendu! Milles asi? Jüri arvutis ju kõik toimib. Ei saa ju olla, et ainult Apple toodete viga, sest telefonid meil mõlemal wifi võrgus toimivad. 

Nüüd siis olemegi dilemmas.. Esmaspäeval kutsume Elioni tehniku meile, et too siis otsustaks kas asi on vanas ruuteris või ühenduses. Proovin uurida ka IM arvutitest, et ehk on kellegil veel taolist probleemi esinenud.. Ehk on kellegil teie seast?

Tegelikult on kõik väga hästi.. Olen oma uue arvutiga super, super rahul ja kui nüüd saaks ainult selle internetiühenduse ka korda, et seda täiel rinnal nautida!

Kuidas teil läinud on? Ega külm teid ära võtnud ei ole?

Seni aga lippan eelmise nädala vlogi monteerima, et see juba homme siia ülesse laadida. Olge paid!

27 comments:

 1. juhhuu! ta on tagasiii! :D

  p.s. hakkas kergem.

  ReplyDelete
 2. Sa näed prillidega ja selle outfitiga nii lahe välja!

  ReplyDelete
 3. Eee, mälu 512 GB? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Noo tegelikult nagu allpool üks kommenteerija mind parandas.. Kõvakettamaht :)

   Delete
 4. Hea, et oled tagasi :)

  www.marellenurmsalu.com

  ReplyDelete
 5. Nii armas ikka oled.Edu internetiga;)

  ReplyDelete
 6. Loodan, et saate oma wifi võrgu korda ja oled peagi tagasi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohh, ma loodan ka :) Suur aitäh armas Liisu!

   Delete
 7. Oh, nii tore, et oled tagasi! Tundsin Su postitustest siiralt puudust! :)

  ReplyDelete
 8. Oh sa oled tagasi :) ma lausa igatsesin su postitusi :)

  ReplyDelete
 9. Lihtsalt teadmiseks, see mida sina nimetad "mäluks" ei ole mitte mälu vaid kõvakettamaht. Mälu on tavaliselt kas 2GB või 4GB ja sellest sõltub kui kiiresti arvutis mingid toimingud aega võtavad. Ehk siis mida rohkem mälu, seda kiirem arvuti. Videode ja piltidega tegelevale inimesele oleks vaja siis vähemalt 4GB.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõepoolest.. Tänan parandamast. Mul on 4GB :)

   Delete
 10. Kui tore, et tagasi oled.. Loodetavasti saad oma asjad kiiresti korda, et sind jälle sagedamini siin näha :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on nii tohutult hea kuulda.. Suur aitäh Greete! :)

   Delete
 11. Hea et oled tagasi. Äkki kirjutad mida vahepeal huvitavad tegid/nägid/ostsid :-) jään nüüd väga su postitusi ootama. Mul ju pole muidu kellegilt šnitti võtta et mis asju võiks soetada jne. Ja üleüldse saan mina su postitustest positiivset powerit !!:-)

  ReplyDelete
 12. Kuhu giveaway võitja jääb? :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Giveaway võitja tuleb ja lausa koos üllatusega :)

   Delete