Wednesday, January 22, 2014

What a wonderful life it is: VLOG - Workout + Lunch with Britt!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p! PS! Video kvaliteet peaks u 10min jooksul paranema :)

Nonii.. Tundub, et soovid siiski täituvad ja juba järgmise nädala alguses tuleb minu koju uus beebi - Macbook Pro. Kui minu praegusel arvutil on mälu 60GB siis sellel tegelasel on lausa 512GB. See tähendab aga seda, et vlogide/videode monteerimine ja eksportimine läheb minu jaoks kordades lihtsamaks!

Sellel korral näeb vlogis ka ühte minu lemmikutest blogijatest.. Tema blogi leiate siit: http://britiblogi.blogspot.com. Suur aitähh sulle Britt super toreda lõuna eest!

Ilusat kolmapäeva!

11 comments:

 1. Kas on oodata ka giveaway videot?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah on küll.. Laadisin selle juba ülesse aga mingil põhjusel jäi see ilma helita. Üritan seda parandada aga kui ei saa siis on kaks varianti: kas teeme uuesti või teavitan võitja teistmoodi. Eks paistab :)

   Delete
 2. See lestafilee, mida Britt tellis tundub NII hea (vähemalt videost vaadates). Ma pole kunagi seal kohvikus käinud. Kas sa mäletad palju umbes see praad maksis?

  Su nuustikud-tuustikud on nii armsad! (pean silmas su tuhkruid..kas seda sõna käänatakse nii..tuhkur - tuhkru- tuhkruid?). :D Saad aru küll :)

  ReplyDelete
 3. no ma vähemalt nägin Briti ära lõpuks :D
  nii naljakas, kuidas hakkad inimest vaimusilmas loetu põhjal ette kujutama ja tegelikult näeb ta hoopis teistsugune välja. vähemalt juuksevärvi ma kujutasin õigesti ette :D
  ja kiidan sind ikka, et blogilatest teed, tubli-tubli!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihii.. :D Nii täitsa on jaah! Aitäh Merilin! :)

   Delete
 4. Peaksid Jillian Michaels´i workoute proovima- treeningu ajal suudad tõenäoliselt mitu korda mõelda, et sured ära, aga kui lõppu jõuad, oled enda üle niiiii uhke :)

  ReplyDelete
 5. mis selle koha nimi oli, kus lasanjet sõite?

  ..ja jätkuvalt sa oled nii lahe :)

  ReplyDelete
 6. Mis selle söögikoha nimi on, kus Jüriga käisid? Ei olnud hästi aru saada. :P

  ReplyDelete