Monday, January 6, 2014

What a wonderful life it is: Meie suslikud + VLOG


Mõtlesin ja mõtlesin ja mõtlesin.. Et nüüd võiks siia laadida terve hunniku meie musimopsikute pilte ja lisaks nendele ka ühe vlogi. Nad on minu päikesekiired ja ma nii ootan iga päev nende juurde koju tulemist! 

Paks on lõpuks oma sabale karvad enam-vähem tagasi kasvatanud.. Atukas aga viskab juba ohtralt talvekarva maha. No pole ju seda talve kuskil? Samas on ta näost mõnusalt ümaraks läinud ja ei olegi enam nii pika ninaga. Aga eks nad on mõlemad ju nagu ikka minu jaoks kõige, kõige armsamad ja ilusamad ja tublimad tuhkrupoisid. 

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

21 comments:

 1. Tuhkrupoisid on tõeliselt armsad ikka!!! Ma alati ootan pilte nendest :)

  ReplyDelete
 2. Väga vahva vlog! :)

  ReplyDelete
 3. Pärast sinu blogi jälgima hakkamist ma lihtsalt armusin ära nendesse tuhkuritesse :) !! Nad on lihtsalt uskumatult vahvad tegelased. Ning samuti kiidusõnad Sinu blogile. Hea lugemine/vaatamine, kust leiab parajalt kõike :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii armas! Suur, suur aitäh sulle Mirell! :)

   Delete
 4. Kui palju maksab lennukiga Hiiumaale lendamine ja ega sa ei tea kas see lendab Saaremaale ka? Ja kas alaealisel on ka lubatud lennukiga sõita nendesse kohtadesse?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hiiumaale on 19€ üks ots :) Saaremaale lendab ka aga see on palju kallim.. Ligikaudu 40€. Vot selles vanuse piirangus ma ei ole kindel. Ehk ikka tohib?

   Delete
 5. Alati su videoid vaadates avastan lõpuks end suu naerul, hea vaadata nii siiraid inimesi. Ja no suslikud on teil ikka eriti armsad :P

  ReplyDelete
 6. nii kelmikad ja armsad poisid teil- kindlasti rõõmurullid teil:) .. ja nagu ikka, super video:))

  ReplyDelete
 7. Replies
  1. Hihi :) Kuidas sinu musirullid elavad?

   Delete
  2. Hästi ikka :) Mõlemad nii paksuks läinud. Veebruari alguses näitusele tuled?

   Delete
  3. Uuuu.. Ei tea ma midagi :) Mul üks lisahammastega ja teine kõrvik aga Atukaga ma pole varem käinud. Ehk isegi võiks huvi pärast vaadata mis öeldakse. Sa oled minemas?

   Delete
  4. Kahjuks osalema te enam ei saa, sest kohad vist täis kõik :( Aga Maasikas mul kirjas jah :)

   Delete
 8. Su väiksed musirullid teevad alati ka minu päeva rõõmsamaks! <3 Sinu vlogi paneb mind eestlaste koosistumisi taga igatsema, siin ei ole mingit sellist kommet et naabrid tulevad sünnipäevaks külla või nii. Istutakse pühade ajal ainult perega ja kõik :( Muidugi lõuna pool on need asjad veidi teisiti kui siin.

  ReplyDelete