Friday, December 27, 2013

What a wonderful life it is: Our Christmas + VLOG!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p! 

Ja ongi jõulud seljataga.. Jäänud on veel aastavahetus. Uskumatu kui kiirelt läheb aeg..

Selle aasta jõulud veetsime nagu ikka Jüri perega. Käisime külas loomulikult ka tibul ja oma emaga kohtun samuti õige pea. Ka see aasta olid jõulud meeleolukad, sest Jüri pere on väga suur ja võrreldes eelmise aastaga oli meid jälle rohkem. Ma lausa armastan Jüri õe lapsi! Nad on mulle nagu oma õed/vennad või lapsed. Täpselt ei oskagi öelda :)


Need olid meie neljandad jõulud koos.. Iga aastaga aina paremaks. Nagu te teate siis valmistasime lastega koos ette ka ühe etteaste, et luuletustest pääseda.. Täitsa puhta nahaga me välja ei tulnud aga saime piirduda ühe luuletusega. Kõik algas nagu ikka mõnusa pika laua taga head toitu nosides. Hiljem sõime kooki ja avasime kingitusi. Mehed käisid saunas. Õhtu venis meil täitsa kella kolmeni! Oooh kui tore on perekonnaga koos aega veeta.

Kingituste süsteem on meil lihtne. Igaüks tõmbas loosiga kellegi nime ja talle siis tuligi kingitus teha. Lisaks loosipakile kinkis igaüks oma kaasale/lastele midagi. Jürile kinkisin jõuludeks uue pidžaama ja hõbedase kaelakee mille taha on ruuni märgid graveeritud. Sarnase käevõru sain Jürilt aastapäevaks. Nüüd on meie mõlemaga õnn igapäevaselt kaasas. Loosipaki tegin Jüri õele. Kinkisin talle pehme hommikumantli, kinkekaardi piletilevist vabalt valitud üritusele ja 48 tundi 1-aastase Richardi ja teiste laste lapsehoidu. Aeg on ju meie kõige väärtuslikum vara!

Pisike Richard

Kaksikud Kiku ja Kaku

Ise sain kingiks loosipakist jope ja Jürilt uue OBJEKTIIVI! Vauuuu.. Ma pidin rõõmust lakke hüppama! Ma ju niiii tahtsin seda. Sain isegi parema kui oodata oskasin. Suur aitäh kallis! Olen seda natuke saanud juba proovida ja kuna tegemist on macro objetiiviga siis on alguses veidi harjumatu. Samas on piltide kvaliteet ikka tunduvalt parem ja ma ei saakski olla rohkem rahul!

Ka tibu oli oma köögi üle üsna sõnatu.. Nüüd võtame koos isaga ette suurema remondi ja teeme talle täitsa uue köögi. Eks ta alguses ajas ikka tagasi aga juba päev hiljem ütles, et oli internetis kööke piilumas käinud. See rõõm oli hindamatu!

Kuidas möödusid teie jõulud?

19 comments:

 1. Kuna mina otsustasin olla kooli vaheajal usin ja tubli, siis oli minu põhiline jõulupidu laevas Hiiumaa :) väga äge ja tore oli :) muidugi käisin kodus ka paarika tunnniks- head paremat söömas ja kinke kätte samas. Seega olid ka mul ühed väga toredad jõulud.

  ReplyDelete
 2. Minu omad möödusid ka täitsa nii nagu tavaliselt. Mõni päev enne "õiget" päeva õe juures kõik koos ja 24. tädi juures koos isaga. Õe juures on alati üks suur söömaorgia ja kõik lahkuvad alati ägisedes :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No aga söögiorgia on üks parimaid jõulude osasid! :D

   Delete
 3. Tundub, et sul olid vägevad jõulud. :)
  Mul olid ka, pereringis. Jõululaupäeva hommikul sain ühe super uudise ka, aga sellest pigem edaspidi :)

  ReplyDelete
 4. Super video jällegi, teid võikski vaatama jääda :)
  Mina veetsin oma jõulud koos elukaaslasega oma vanemate kodus, kus oli kogu mu suur pere koos. Selle aastased jõulud olid meie jaoks erilised, kuna need olid minu õe jaoks esimesed :) Väärtustan aega, mil saan veeta pere seltsis.
  Oled imeline inimene, Triinu. Sind ümbritsevad inimesed on õnnega koos! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga õige :)

   Suur aitäh Greete!! Sa oled imearmas :)

   Delete
 5. Nii armas ja südamlik :))

  ReplyDelete
 6. Väga armas video tõesti :) väga soe ja siiras :) Mina veetsin oma jõulud perega Las Vegases.. väga mõnus oli jõululaupäeval kleidi väel ringi käia ja emaga margaritasid juua..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäääh sulle Lisett!

   Vauu.. See võis tõesti elamus olla!

   Delete
 7. Super video:) Issand, kui laheda emotsiooniga sa selle pakikese lahti tegid..see andis mulle eriti hea tunde, et pakike sulle meeldis.:)
  Mina veetsin jõulud kõigepealt enda vanaema juures kus oli kogu perekond kokku tulnud ning seejärel enda elukaaslase vanaema juures.
  Kalli :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Muidugi meeldis.. Sa oled super! :)

   Ilusat aastavahetust ja kallid!

   Delete
 8. Ma ei tee videos niimoodi su tuhkrutel vahet, aga kes iganes seal kukerpallitas koos palliga.. Hahahha, kui arrmas :D!

  ReplyDelete
 9. Video ja pildid olid kõik nii armsad :)

  ReplyDelete
 10. Nüüd otsustas mu netipulk lõpuks, et ta laseb mul ikka mõne video ka vahelduseks ära vaadata :D Tõsiselt super video. Ananassi koht oli äge, meenutas mulle kohe enda ananassi juhtumit, mille üle sõbraga kogu aeg nalja saab teha :D Super armas video oli :D

  ReplyDelete