Tuesday, December 24, 2013

What a wonderful life it is: Christmas talk

Pilt tehtud Epicenter'i idamaade stiilis jõulupeol

Sellel aastal oli mul enne jõule totaalne lõpuspurt. Nii tööl tehingutega, kinkidega kui ka tervisega. Õnneks sai kõik enne tänast korda. Järgmine kiirem päev ootab ees 27.12. Aga seda absoluutselt mitte halvas mõttes.. Nüüd kui tervis jälle korras siis ei tundugi see ehk nii spurdi moodi.

Täna veedame jõulud Jüri pere juures. Nende peres on traditsioonid tugevad.. Ka Jüri isa tuleb alati Hiiumaalt kohale. Sellel aastal aga on meid rohkem kui ei kunagi varem. Seetõttu tegime seekord hoopis jõululoosiga kingituste tegemise. Põnev tegelikult! Ka omavahelised kingid viime Jüriga suure kuuse alla.. Nii on vingem!

Homme läheme siis minu ema juurde ja hiljem õhtul tibu juurde. Tibu juurde tulevad ka minu isa ja tema naine. Seega sellel aastal on meil üks käik vähem. Tibule kingin ma sellel aastal midagi väga erilist.. Uue köögi! Ta on selle iga oma sammuga ära teeninud ja olen selleks raha kogunud juba peaaegu aasta. Ma olen niiiiii elevil, et see talle üle anda! Aga sushhh.. Tibu kui sa seda siin loed, siis tee hiljem nägu nagu sa ei tea sellest midagi, eksju?! :)

Kinkimises kohe on midagi toredat, kas pole? Samuti ei jõua ma ära oodata, et saaksin ka Jürile kingi üle anda. 

Aga enne veel kui lõpetan siis tahaksin mainida, et minu selle aasta esimene jõulukingitus tuli ühelt blogi lugejalt.. See oli sinust VAUU kui armas! Suur, suur, suur aitäh sulle veelkord Liisu! Täna kaunistavad minu outfiti just sinu kingitud kõrvarõngad :) Sa oled suurepärane!

Aga seniks siis soovin teile palju naeru, soovide täitumist ja loomulikult häid jõule!

12 comments:

 1. Ilusaid rohelisi jõulupühi, Sulle, Jürile, teie imearmsatele loomadele ja ülejäänud perele! :)
  Kallid-paid!

  ReplyDelete
 2. Awww sa nàed oma kostùùmis superhea vàlja *-* Kauneid jòule sulle ja su perele! Et see aeg oleks tàis armastust ja maagilisust <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihii.. suur aitäh Mammu! Ilusaid pühi ja suured kallid ka sinu perele :))

   Delete
 3. Väga äge,et tibule sellise üllatuse teed! :)

  ReplyDelete
 4. Armas Triinu! Häid pühi sulle ja ilusat aasta lõppu :)
  PS väga äge näed välja sel pildil :P

  ReplyDelete
 5. Kes on tibu?

  Kauneid pühi!

  ReplyDelete
 6. Tahaksin tibu reaktsiooni näha :-) ta on tõesti selle ära teeninud ja ma ütlen seda vaid sinu blogipostituste põhjal :-) tee kindlasti ka tulemusest pilti koos tibu arvamusega :-) ja üldse.. kuidas jõulud möödusid? Kingid, toidud? Loeks heameelega.
  Kaunist aastalõppu triinu- liis ja jüri !!:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kindlasti teen.. Sellega läheb ainult veidi aega :) Olen ise samuti väga põnevil! Suue aitäh ja sama sullegi!

   Delete