Wednesday, December 11, 2013

Product review: Aussie - Miracle moist shampoo/conditioner + 3 minute miracle conditioner


Täna räägiksin veidike lähemalt sellisest juuksehooldussarjast nagu Aussie - Miracle moist ning sama firma 3 minuti "imepalsamist". Olen neid praeguse seisuga umbes kaks ja pool nädalat regulaarselt kasutanud ja usun, et nüüd on pilt juba üsna selge.

Kõige esimese asjana tasub kindlasti ära mainida, et kõigil kolmel tootel on väga spetsiifiline ja tugev lõhn. Mulle see lõhn täitsa meeldib aga ehk sellisele tundlikumale ninale on see veidi liiast. See lõhn on nii tugev, et kui nuusutada pudeli tagumist plastikust otsa tunneb seda pea sama hästi kui korgist. Kui need tooted reisikohvriga spasse kaasa võtsin siis lõhnas ka hügieenitarvete kott väga mõnusalt. Koostiselt on see selline "siidine" ning peamiseks koostisaineks on shampoonil ja palsamil macadamiapähkli õli. Need konkreetsed tooted on mõeldud kuivadele, kahjustatud ja mitte nii "rõõmsatele"juustele. Palsami koostisest leiab aga erinevalt teisest kahest tootest mündipõõsa ekstrakti.. Kõlab uhkelt!

Shampoon ja palsam mulle nii oluliselt muljet ei avaldanud. Nad on tõesti head aga mingit "VAU" efekti küll ei tekkinud. Samas suutis see kolme minuti palsam mind üllatada. Esiteks on sellel väga vinge pudel mis töötab veidike teistsugusel viisil: all oli kile mille pealt ära tõmbasin ja seal siis pisike auk kust toode välja tuleb kui potsikut pigistada. Korki kui sellist sellel ei olegi. Hea mugav kasutada! Lisaks sellele tegi see juuksed pehmeks ka mõnel kiiremal hommikul kui see ka ainult minuti juustel seista sai. Seda julgen küll soovitada!

Hinnad on toodetel umbes 7-10 euro ringis. Kas olete aussie tooteid proovinud? Millised on lemmikud?

16 comments:

 1. Kasutasin ka Aussie tooteid suvel päris pikalt, see "3-minuti-ime" mask on mul ikka vannitoas riiuli peal ja väga hea kaaslane. Sel hetkel, kui hakkasin sarja kasutama, olid mu juuksed kuivad ja kahjustunud ja Aussie oli ideaalne vahend. Kõiki kolme toodet kasutades ongi see mingiks ajaks hea kuur, kuid arvan, et teatud momendil harjuvad juuksed ära ja tahavad vaheldust. Iseenesest ostaksin veel ja soovitaksin neid teistele ka! Ootasingi just, et kuna keegi selle sarja ka ette võtab ja enda arvamuse annab :)

  Ilusat jõuluootust! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vähemalt minul on ka nii, et vahet ei ole mis toodet ma liiga kaua kasutan siis see lõpus enam ei toimi nii hästi :) Eks harjuvadki ära.

   Delete
 2. Ma olen juba pikemat aega kasutanud Aussie Volume Shampood and Conditioneri, ja see tõesti teeb juuksed väga kohevaks ning jätab juuksed nii mõnusad. See 3minute Miracle Conditioner mulle jällegist muljet ei avaldanud, aga eks iga juuksetüüp ole ka erinev!

  ReplyDelete
 3. Mu lemmikud tooted, mu juuksed armastavad neid asju.. ja lõhn on ka mu lemmik! Ma ei tea, kas mingi efekt ka on, aga neid tooteid ei plaani ma lähiajal välja vahetada :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihiii.. Lõhn on tõesti täielik kommikas :D Veidi meenutab mulle lapsepõlvest ühe plastiliini lõhna ka :D

   Delete
 4. Proovisin seda 3-minuti maski ja tõeopoolest oli mõnus, aga päris wowd ei tekitanud. Pigem jäigi häirima see, et nii kui see toode minu tuppa ja pärast vannituppa jõudsid lõhnasid need toad ikka tugevalt selle toote järgi. Kui toode hakkas tühjaks saama siis see lõhn vist jäi nõrgemaks või ma hakkasin ära harjuma - aga see lõhn oli ikka väga tugev ja domineeriv - jallan mõtlema, et seetõttu polegi vist käsi uue järgi haaranud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vot see on jah nendel toodetel selline kiiks.. Lõhn levib igalepoole :D

   Delete
 5. kust neid tooteid leida võiks?

  ReplyDelete
 6. Olen antud sarja palsamit kasutanud ning pean nõustuma- oli küll hea, aga mitte midagi hämmastavat. :)

  ReplyDelete
 7. Kui te siin kõik selle maski suurepärasest kommilõhnast räägite, lähen ostan ka ühe :)

  ReplyDelete
 8. Leidsin eelmine nädal reede (14.02) Paides Maksimarketis (vihje Järvamaa inimestele ;) ) Aussie tooted, seal oli igast erinevaid šhampoone ja palsameid, käsi haaras aga loomulikult kohe selle 3-minuti maski järgi. Teised tooted jäid ostmata kuna olen suutnud endale niipalju erinevaid šhampoone ja palsameid kokku osta ja kahtlustan et mees viskab mu varsti nendega välja muidu( nali muidugi :D ).

  Kuna ma eriti tihedalt oma pead pesta ei taha ja on enam vähem välja kujunenud need päevad nädalas millal juuksepesu toimub siis kohe järgmisel pesupäeval mis oli pühapäeval proovisin selle ära. Peale maski maha pesemist tundusid juuksed meeletult kuivad ja takuse. Mõtlesin veel et läksin selle ostuga alt. Kuid kui juuksed ära kuivasid siis oli selline wow effekt mida pole ma veel ühegi proffi tootega saavutanud. Juuksed olid meeletult pehmed ja siidised ja säravad. Ei suutnud üldse oma käsi eemal hoida neist. :) Ja see lõhn, see on lihtsalt võrratult hea, mulle täiega meeldivad kui mu juuksed lõhnavad magusalt. Siiani juuksed lõhnavad selle maski järgi. Super, ma olen selle ostuga väga rahul ja jälle leidsin ma enda lemmiku tänu sinule Triinu Liis. :)

  Aitäh sulle :)

  ReplyDelete