Monday, December 2, 2013

Pillow Talk E2 - Jüriga!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali seadistustest 1080p.

Siin siis järgmine osa seeriast Pillow talk. See on midagi veidi teistsugust seekord :)

Ilusat nädalat!

64 comments:

 1. Palju õnne teile aastapäeva puhul :)

  ReplyDelete
 2. Väga lahe, video koos Jüriga oli super, te olete koos nii kenad ja sobite hästi ja ta on sul nii mõistlik ja täiskasvanulik:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihi.. Ta on mul tõesti üks kullatükk! :)

   Delete
 3. Mul on hea meel su üle!!:)

  ReplyDelete
 4. Uskumatult kaunis paar, lihtsalt armas on kuulata kuidas teineteisest räägite ja no seda hoolivust on näha juba mõlema silmist :) Mina olen oma elukaaslasega koos olnud natuke üle kuue aasta (olen ise alles 21 :)) ja oleme siiani õnnelikud, seega tulebki suhet ise värskena hoida ja muidugi kõige tähtsam on usaldus :P
  Teile aga pikki-pikki kooselu aastaid, olete võrratud! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui armas! Täpselt samad sõnad Teile! Kõik tuleb lõpuks alati seest poolt ja iseenda motivatsioonist.. :)

   Delete
 5. Te olete nii armsad koos, ma olen seda vist juba varem ka öelnud, aga pean siiski veelkord ütlema :)

  ReplyDelete
 6. Uskumatu, kuiiiiiii armsad Te olete, tõesti tõesti :)) VÄGA imetlusväärne:) Ja mainin ära, et Sinu uus blogikujundus on samuti super!

  ReplyDelete
 7. Oled mulle inspiratsiooniks kallis Triinu! :) Paikest, r66mu ja palju armastust! :)

  ReplyDelete
 8. Te olete väga armsad koos ja just sellised videod toovad välja, milline on sinu mõttemaailm ja milline sa tegelikult oled. Soovin teile veel palju-palju aastaid koos ja päris teie enda hubast kodu!:)

  ReplyDelete
 9. Ma olen sinu vlogide suur-suur fänn.
  Sa oled nii siiras ja rõõmus ja armas inimene.

  ReplyDelete
 10. Su videod on alati nii toredad! Mulle niii meeldivad! :) Ja nii vahva, kuidas Sa Jüri ka ikka oma blogisse kaasad :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihiii.. :D Seda on nii hea kuulda! :) Aitäh!

   Delete
 11. Mulle väga meeldis see video! Lisaks teie kuulamisele oli ka pilt naelutatud, teid on lihtsalt väga mõnus koos vaadata. Nii vabad, vahetud ja armsad olete koos. Kindlasti ootan veel selliseid videosid. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui ilusad sõnad! Suur aitäh sulle Laura :)

   Delete
 12. Te olete nii toredad! Sobite hästi :) Ja muide, sul on väga mõnus hääl! :D Järgmine kord võibolla vastake lühemalt aga rohkematele küsimustele, just a suggestion. Ja võiksid tihemini filmida kaa!

  ReplyDelete
 13. Väga äge video ja te olete koos väga toredad :)
  Uus talvine päis on ka ilus :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur, suur aitäh sulle armas Liisu! Sa oled alati super toetav ja see on minu jaoks hindamatu väärtusega! :)

   Delete
 14. Vahelduseks on selline video väga vahva! Ning see hetk kui sa ütlesid sõna maal, ma miskipärast ehmusin ja lausa võpatasin, hääl läks sul vist korra nii kõrgeks :D

  ReplyDelete
 15. Ma tunnen end nagu papagoina, kes eelmisi vooderdab, aga ma lihtsalt pean ütlema kui südamlikud te olete. Sa oled üksipäinigi igal pildil ja igas videos imearmas ja südamlik, kuid koos on kõike topelt :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii armas sinust! Aitähh sulle Ann toetuse eest! :)

   Delete
 16. Just avastasin blogi, alustasin sellets videost, väga meeldiv ning soe video!
  Video algus oli tööpäevast, kas tohib küsida kellena töötad? =)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle Liisbet! Seda on hea kuulda :))
   Töötan kinnisvara arendusfirmas müügijuhina.

   Delete
 17. Appi, te olete nii nunnud ja te vaatate üksteist nii armsa pilguga... ma olen kade

  ReplyDelete
 18. Esiteks, soovin edu teile uueks aastaks uueaasta lubaduse täitmisel, tean, kui oluline ja armas on oma kodu omada.
  Teiseks, Jüri - tule tihedamini Triinu videotesse!
  Kolmandaks, eneselegi märkamatult olin veidi naeratavas olekus terve video. Te lihtsalt olete nii positiivsed ja armsad inimesed, et teid vaadates läheb endal ka tuju paremaks ning tundub, et maailm ei olegi nii kuri paik kui teised väita üritavad. Mul on heameel näha, et kellelgi läheb hästi ja te olete koos õnnelikud. Ma pole kunagi arvanud, et Sa oled lihtsalt midagi kätte saanud, olen alati respekteerinud Sinu töökust ja tahet läbi lüüa, oled noorem kui mina, aga palju palju palju tublim. Mina olen ka tubli, teistmoodi, aga Sina tõestad eriliselt, et vanus ei takista kedagi.

  Palju palju aastaid teile kahele veel ja edu ja jaksu ka edaspidi positiivne olemiseks. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sa oled maailmaarmas Gerli! Aitäh sulle nende ilusate soovide ja toetuse eest! Mul on uskumatult hea meel, et olen ümbritsetud nii toredate inimestega nagu sina :)

   Delete
 19. Olen blogi juba pikalt lugenud, kuid polegi veel kommenteerinud (vist?).

  Nagu t-õ-s-i-s-e-l-t palju edu teile ja olge sama positiivsed ja päikest kiirgavad inimesed edasi!
  Seda videot oli pärast pikka 12 tunnist tööpäeva lausa rõõm vaadata, sest minu väsinud ja kurnatud meel sai asendatud naeratuse ja rõõmuga, mis tekib selliseid õnnelike inimesi vaadates. :)

  Pean veel lisama, et kui kohutavalt hea meel mul on, et on olemas sinusugune rõõmsameelne inimene, kes on teinud endale blogi, et oma rõõmu ja kogemusi ka teistega jagada.

  Ja nagu aru sain, siis oled sinagi käinud läbi tule ja vee, et muutuda selliseks inimeseks nagu praegu oled. Oled mulle suureks eeskujuks!

  K. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oii kui armas.. Suur, suur aitäh sulle! Minu jaoks jällegi on hommikul midagi sellist lugeda niii värskendav ja hea! You made my day! :)

   Delete
 20. Ma nüüd natuke märatsen su blogis, anna andeks selle pärast, aga ma ei suuda kunagi selle kohapealt oma suud kinni hoida.

  Kesiganes küsis selle loomade ja laste küsimuse, sellel inimesel ei ole ilmselt olnud endal mitte kunagi ühtegi südamelähedast looma või üleüldse looma kui sellist. Täpselt sellised inimesed vist viivadki oma kassi/koera/hamstri/tuhkru või kelle iganes otsejoones eutanaasia süstile või viskavad teeäärde momendil kui nad lapseootusest kuulevad. Oh kui palju ma veel öelda tahaks, aga annan endale aru, et see pole vist kõige õigem koht siiski ja lõpetan enne kui hilja.

  Teie olete aga endiselt mu lemmikpaar ja meie uusaastaunistus on sama ;) ;)
  Palju armastust ülehomseks ja hoidke üksteist edaspidi ka! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen sinuga 100% sama meelt. Minu mõistus ei küündi sinna, et sellise asja peale üldse mõeld võiks..

   Suur aitähh sulle armas Kersti! Millal näeme? :))

   Delete
  2. Hihihi, Kersti... :D

   Kuule, ega te aastavahetusel Hiiumaal pole juhuslikult? Siim esineb Käinas, Carribas.
   Muidu võiks ikka kokku saada ja kasvõi sinnasamma katusekohvikusse istuma minna :)

   Delete
 21. Oh, te olete nii toredad! Jüri peaks kindla peale videodes rohkem osalema. Lahe on vaadata, kuidas ta iga korraga end kaamera ees mugavamalt tunneb - varsti hakkab ise ka äkki vlogima :D. Youtubes ju päris mitmetel elukaaslased üksteiselt õppust võtnud.

  ReplyDelete
 22. Ma ei kommenteeri väga tihti, aga tõsiselt.
  Sa olen lihtsalt uskumatult armas, sinu ausus ja mõtted on nii inspireerivad. Olen nii õnnelik ja tänulik, et su blogi leidsin,nii tore jälgida.
  Ja lisaks sellele olete te Jüriga suurepärane paar!
  Kallikalli.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sa oled imearmas! Suur, suur aitäh nii toredate sõnade eest! :))

   Delete
 23. Nii tore oli seda videot vaadata. Mul oli vist terve video ajal naeratus näol, sest Te olete nii siiras ja lihtne paar. Selliseid videosid võiks veel olla :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh armas Kai! :) Seda on hea kuulda..

   Delete
 24. Te peaks lausa oma suhtejuttude nurgakese tegema. No päriselt ka! Hea vaadata ja kuulata inimesi, kes jagavad korraliku suhte alustaladest nii palju. Oleks ka heaks eeskujuks-mõtlemisaineks noortele :)

  ReplyDelete
 25. Oh teid armsakesi kùll :) Nii tore on vaadata/kuulata mòistlikke ja positiivseid inimesi! Ja ka mina pean mainima, et inimene kes kommenteeris, et loomad tuleks àra anda kui laps sùnnib pole vist kunagi loomi omanud. Me vòtsime kòik loomad just siis kui lapsed sùndisid! Esimese kassi ostis kohe esimese poja auks ning otsis kassi sama sùnnipàevaga, mis poeg ja koerad vòtsime ka mitte ainult endale vaid selleks, et lastel oleks tore nendega màngida! Jah muidugi kui loomad olid enne last, siis on vòimalus, et tekib armukadedus vòi nii, aga loomad ei ole siiski lollid ja saavad vàga hàsti aru, et pisikene on oma! Ja siis veel muidugi need mommentaari, et sinu elu on ideaalne ja sa oled alati heas tujus jne, selliseid kommentaare on kòik ilugurud, blogijad jne saanud ja ma ei saa aru, kus on selles loogika?! Kas siis ilublogi on selleks, et oma probleemidest ja halbadest pàevadest vòi on see koht, kus nautida midagi mis sulle meeldib? Tavaliselt inspiratsioon tulebki, siis kui on hea tuju ja kas videosid tuleks lindistada mossis nàoga vòi on parem teha ka seda siis kui on naeratus nàol? Ei mina ei saa aru, kust sellised inimesed vàlja tulevad, aga mis seal ikka :P
  Tublid olete ja soovin teile ilusat aastapàeva! Kallid

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, olen sinuga täiesti sama meelt.. Aitäh Mammu sulle raudkindla toetuse eest alati! Oled minu väike päike :)

   Delete
 26. Kas Sa selle eelmise blogi aadressi ka jagaksid?

  ReplyDelete
 27. Kusjuures ma avastasin su eelmise blogi hiljuti,see oli väga siiras lugemine. :)

  ReplyDelete
 28. Te olete nii armsad ja palju palju õnne aastapäeva puhul :D

  ReplyDelete
 29. See loomade- laste küsimuse mõte oligi et kas teeksid nii nagu paljud teevad või on sunnitud tegema .minu lapsel tekkis kassihaigus ja allergia. Ja polnud muud võimalust. Ja tahest tahtmata jääb siis ühe eest täisväärtuslk hoolitsemine unarusse. Minumeelest on need väga nõmedad kes oma loomi justkui lasteks peavad . Mõelge ometi . Kui sul on väike laps süles ja loom tuleb ronib ka. Siis kumma sa ära ajad. Vas tus on ilmselge ju

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aga minu meelest on ikkagi nii, et kui ma olen võtnud omale kohustuse hoolitseda looma eest siis pean selliste asjadega ikkagi eelnevalt arvestama. Ei ole nii, et ma ei oska seda ette näha ja nüüd viuhti annan oma loomad ära. Mul ei oleks südant. Looma jaoks on kordades valusam näha kuidas peremees temast loobub kui see, et peremehel veidike vähem aega tema jaoks on.

   Ise kasvasin ülesse koos kassi ja kahe koeraga. Kõik titepildid on tehtud juba sünnitusmajast tulles koos meie Pätuga kes minu und valvas ja minu esimese klassi lõpuni seda teed koos minuga käis. Olen oma vanematele tohutult tänulik, et sain koos nende armsate olenditega oma lapsepõlve jagada.

   Delete