Sunday, December 8, 2013

Double weekend vlog 01.12-07.12


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!

Appi, appi kui ruttu läheb aeg.. Juba kahe nädala pärast on jõulud! Meie tegemistel saab ka sellel ajal silma peal hoida weekend vlogides. Siin siis eelmise ja selle nädalavahetuse vlog. Olge mõnusad!

17 comments:

 1. Meil oli ka eelmine aasta voodi küljes tulekesed, aga kuna sel aastal on voodi akna all ja aknalaual advendikolmnurk, liikusid tuled hoopis teleri ette. Täna tegime ise pärja, mille panime välisukse kõrvale. Selle külge panime ka tuled. (:

  Bakatöö kirjutamise vahepeale oli igatahes väga mõnus Su vlogi vaadata (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooo isetehtud pärg! Uhke värk :)) Aitäh!

   Delete
 2. Te hääled kõlavad koos nii ilusti :) Ja nagu ikka üks väga tore vlog :)

  ReplyDelete
 3. Seekord oli vlog kuidagi eriti lõbus ja naermapanev :) Te Jüriga olete nii vahvad! Jätkake samas vaimus!

  ReplyDelete
 4. Väga vahva vlog jällegi, see treeningu koht oli eriti hea :D

  ReplyDelete
 5. Video heli oli kuidagi väga kehv, kõlarid olid põhjas aga ikkagi oli halvasti kuulda :S

  ReplyDelete
 6. Sa tundud olevat väga andekas ja mitmekülgne inimene, laulad hästi, oled tantsinud, teed süüa ilmselt hästi, blogid jnejne. Tahtsin küsida, et kas on ka midagi, mis sul ei tule kohe eriti üldse hästi välja? Kuidas sul näiteks koolis oli, kas olid eeskujulik nelja-viieline õpilane või pigem mitte, mis ainetes olid tugev ja millistes nõrk? Kas läksid edasi ka ülikooli? Ja sinu ja Jüri hääled on tõesti väga head koos, siit ka soovitus, et võiksite mõne coveri lausa salvestada ja ülesse panna, ntks mingi jõululaulu, haakuks ka praeguse ajaga. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi aitäh, niii armas sinust :) Mõtleme sellele.. Tead koolis oli mul täitsa okei kui ennast kätte võtsin ja tunnis kaasa kuulasin. Ülikooli ma ei läinudki. Läksin kohe tööle. Nõrkuseks oli keemia. Vot see aine mulle kohe üldse ei meeldinud ja oli tohutult igav minu jaoks. Samas matemaatika jälle meeldis väga.

   Delete
  2. Unustasin lisada.. Olen kohutav puhkamises ja haige olemises. No üldse ei suuda paigal püsida :D

   Delete
 7. Ma ei teadnudki, et tuhkrud nii intelligentsed on lisaks sellele, et numpsud on nad Sul nagunii:) Teie olete aga Jüriga endiselt suurepärased ja tõepoolest võiksite mingi jõululaulu coverdada (oleks justkui mõnus kingitus samal ajal Teie lähedastele sõpradele nt kellega jõulude ajal koos olla ei saa :))

  ReplyDelete
 8. Te olete tõepoolest tõsiselt vinged ja teie hääled sobivad võrratult! :)

  ReplyDelete