Wednesday, November 13, 2013

Review: MakeupExpress - Brow bar


Nagu te teate olen pikemat aega oma kulmudega kimpus olnud. Tegelikult olen siiani sellist "katsetus-eksitus meetodit" kasutamas. Paar päeva tagasi kui töölt koju hakkasin minema siis silmasin kaubamaja küljes asuvat üli, üli roosat ja silmapaistvat salongi. 

Võtsin oma kodinad ja astusin sinna pisikesse pessa sisse. Lastes kiirelt silmadega üle hinnakirja ja teenuste nimekirja ütlesin teenindajale, et soovin kulmude modelleerimist, värvimist ja ripsmete värvimist. Sain omale järgmiseks päevaks aja.Kui ma järgmisel päeval kell 17.00 uksest sisse astusin vaatasid mulle vastu mitu rõõmsat ja naeratavat nägu. Mulle selline asi meeldib! Kohe hakati minuga vestlema ja ei läinud kaua kui istusin juba mugavasse tooli ja toetasin oma pea roosale padjale. Siis ütles teenindaja mulle, et neil on uus "niiditehnika". Kas sooviksin proovida? Olin natukene selle meetodi väljanägemisest hirmunud aga mõtlesin, et mis seal ikka.

Tegelikult oli taoline kulmude kitkumine selles mõttes mugavam, et asi toimus mitu korda kiiremini. Niidi vahele jäi korraga üsna palju karvakesi ja nii lõppes see "piin" ka kiiremini. Terve selle protseduuri vältel rääkis teenindaja minuga juttu ja tegelikult oli see päris lõõgastav peale tööpäeva. Hiljem värvisime kulmud, ripsmed ja kui see tehtud haaras teenindaja veel mõneks ajaks pintsetid. Näha oli, et tööd tehti hingega ja tõesti täpselt nii kaua kuni teenindaja kui ka klient tulemusega rahul olid. Keegi ei kiirustanud kuskile. Mulle see meeldib!


Siin siis näha minu tulemus. Olen tõõõesti rahul! Lähen ise uuesti ja igaljuhul julgen teile kõigile ka soovitada! Hind on nende kolme protseduuri eest 15 eurot mis on täitsa taskukohane ja taolise teeninduse eest kindlasti ära teenitud. 

Olin varem Makeupexpressiga ainult nii palju kokku puutunud, et ilumessil ostsin neilt beautyblenderi. Kusjuures neil on salongis ja kodulehel üldse väga vingeid teistmoodi tooteid. Link kodulehele: http://www.makeupexpress.eu, link fb lehele: https://www.facebook.com/pages/Makeupexpress/.

Kuidas teile tundub? Olen ju rohkem inimese nägu.. Eriti oma vast värvitud tumedate juustega olin ennem justkui kulmutu.

32 comments:

 1. ohooo, väga hea tulemus! ja aitäh soovituse eest ka (:

  ReplyDelete
 2. Minu meelest on kõige ilusam silmameik hästi kitkutud ja keemiliselt värvitud kulm. Väga ilus!

  ReplyDelete
 3. Wow! väga kena näeb välja. Kulmud on tõesti näo raam.

  ReplyDelete
 4. Tõesti super! Ja kui veel hinda lugesin, siis eriti super :D Tahan ka minna, aga enne pean vist kulmud rohkem välja kasvatama, et nad saaks neist normaalsed kulmud modelleerida. Mul juba pikka aega on üks kulm natuke väiksem :S

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul oli sama teema.. Kasvatasin pikalt sest ühel kulmul keerasin asja tuksi ise :D

   Delete
 5. Ma küsiksin, kas pärast pildil on tulemus tõesti ainult keemilise värvimisega? Võn seal ikka kulmupuudri/pliiatsiga ka tihendatud ja värvitud? :)

  Igatahes väga väga kena tulemus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sutsu on kulmu kiudega üle tõmmatud aga pliiatsit ega migit puudrit kasutatud ei ole :)

   Delete
 6. Väga hea tulemus! :)) Ja see niiditehnika on päris huvitav, pole kuulnud veel midagi sellist :D

  ReplyDelete
 7. Oskad öelda kosmeetiku nime, kelle juures käisid? Väga ilus ja täpne töö :)

  ReplyDelete
 8. Super tulemus! Kaua sa muidu kasvatasid neid kulme pärast seda, kui nö "tuksi keerasid"? :)

  ReplyDelete
 9. Kui tihti hoolduses käiakse ? :D

  ReplyDelete
 10. Usun, et iga 3-4 nädala tagant :)

  ReplyDelete
 11. Täitsa kena tulemus, peaks enda omadega ka kuskile minema, muidu olen terve elu neid ise kitkunud, profesionaali külastus vahelduseks poleks paha :D

  ReplyDelete
 12. sjuuper! no ma ütlesin, sa oled ju kaunitar, sul pole mingit rasvakriidi paska näkku vaja :) superilus

  ReplyDelete
 13. kuidas vastik vanaisa meeldis? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohoh.. Käisid ka vaatamas? Mulle väga meeldis :D

   Delete
 14. jaaa, ma olin samas reas. kui lahkusite siis Jüri veits koperdas mu suure jala otsa, ilusti vabandades :D väga hea, mulle meeldis ka väha, oligi hädasti sellist naeruteraapiat vaja :)

  ReplyDelete
 15. Mul selle kohaga sama head kogemused, kogu elu olen mures olnud kahe täiesti erineva kulmuga. Lõpuks võtsin julguse kokku ja läksin brow-bari, ja wow mis kogemus. Nüüd on kaks üsna sarnast kulmu, kuigi natuke peab veel neid ühtlasemaks kasvatama :). Nii et minu näol on ka neil olemas üks rahulolev klient :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõesti hea teenindus on seal! Tore, et samuti rahule oled jäänud :)

   Delete
 16. Tõesti kena tulemus! Peab vist ka läbi astuma sealt.

  ReplyDelete