Wednesday, November 6, 2013

Product review: Garnier Ultimate Beauty Oil


Juba mõnda aega tagasi tuli Garnier välja uue tootega - Ultimate Beauty Oil. Ütlen kohe ette, et see on minu oktoobrikuu lemmikuim ilutoode! See oli täpselt see mis minu ilurutiinist veel puudu oli. Loomulikult kasutan endiselt ka naturaalset kookosõli aga see konkreetne toode on igas erinevas mõttes mugavam. Ta imendub tõesti väga kiiresti ning on pihustiga. Tänu sellele on kasutamine poole lihtsam. Ta lõhnab ka kusjuures väga omapäraselt - mulle meeldib. Kahjuks on lõhnade kirjeldamine üsna keeruline aga mulle meenutab see vanilli/mee ja mingite vürtside segu. Pigem selline magus lõhn. 

Reeglina kasutan seda rohkem siis kui õhtuti pesemas käin. Peale pesu piserdan selle üle kogu keha ja siis masseerin sisse. Peale jalgade raseerimist on see ka kusjuures super! Hea on see, et tänu sellele, et tegemist on õliga on selle pealekandmine ka palju kiirem kui tavalise kreemi puhul. Naha teeb see ime, ime pehmeks ja tõesti.. Kiida või taevani! 

Hind on tal poes ligikaudu 8 eurot ja jätkub teda samuti kauaks. Tegemist on 150ml suuruse tootega. Ka säilivusaeg on pikk - 18 kuud. 

On keegi antud toodet juba proovinud? Milline on mulje? Oskab keegi seda võrrelda ka mõne teise taolise tootega?

8 comments:

 1. Millal su teisest tuhkrust postitust oodata on? :D

  ReplyDelete
 2. Peaks ka proovima. Siiani olen kasutanud beebiõli aga sellekohta räägitakse nii koledaid jutte.
  Ja taaskord langen sinu poolt esile tõstetud toodete reklaami ohvriks:-)
  Muide teisipäeval nägin NC hesburgeris üht kena punase mantliga neiut koos oma meespoolega:-) möödaminnes hakkasin peaaegu hei ütlema aga sul oli jube pahane nägu peas millegipärast:-(

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D:D:D:D Tead, mul oli vahetult enne seda üks päris terav telefonivestlus ja siis olin veidi endast väljas. Aga teinekord tule kindlasti ütle tsau!

   Delete
 3. Mis on selle laulu nimi, mida sa seal vahepeal laulad selle armsa häälega? :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Läks vist vale postituse alla aga cher-believe :))

   Delete
 4. Mina ostsin ka täna selle, mingi soodukas oli. Proovisin, väga hea on. Suur pluss on see, et ei jää kleepuma, ma vihkan, kui kreem või õli mu kehal kleepuma jääb. Kuid see tõesti imendub kohe sisse. Lõhn võiks natukene tagasihoidlikum olla :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tore kuulda, et meeldib! Lõhn on tõepoolest üsna intensiivne ja usun, et kõigile ei sobigi :)

   Delete