Wednesday, November 27, 2013

Pillow talk E2 - Fire!


Oleks aeg teha järgmine video seeriast Pillow talk. Eelmist videot saate kiigata siit: LINK.

Kes teist on alles minu blogi avastanud siis pillow talk'i mõte on järgmine: Tegemist on vabas vormis videoga kus vastan erinevatele küsimustele, filosofeerin erinevatel teemadel ja jutustan niisama. See võib puudutada igasuguseid erinevaid teemasid seega laske julgelt fantaasial lennata. Tegemist võib olla naljakate olukordadega elus, maailmavaadetega või lihtsalt huvitavate küsimustega. 

Ideed, mõtted ja küsimused tuleks jätta siia postituse alla ning püüan nendest vastata nii paljudele kui suudan. Mida põnevamad, seda vingem! Video plaanin filmida juba sellel nädalavahetusel. Ehk isegi koos Jüriga :)

Ilusat kolmapäeva!

17 comments:

 1. Kuidas näeb välja sinu tavaline tööpäev? Kuidas näeb välja sinu kodune päev? Kas oled hea perenaine? Kuidas jüriga tutvusite?

  ReplyDelete
 2. Ma ei tea, kuidas sa suhtud enda eraelust rääkimisse...Aga võid natukene enda ja Jüri suhtest rääkida. Kuidas tutvusite? Kaua olete koos olnud? Jne. Võib-olla on sellelaadseid vastuseid siit blogist läbi jooksnud, sel juhul vabandan ;)

  ReplyDelete
 3. Mida pead enda suurimaks saavutuseks tänavusel aastal? :) Mingi selline asi/tegevus... mille puhul mõtled, et vohh, seda tahtsin kogu aeg teha :)

  ReplyDelete
 4. Kaua Jürkaga koos olnud olete?

  ReplyDelete
 5. Kas sul enne tuhkruid on muid põnevaid loomi ka olnud?
  Kas oli keegi, kelle pärast või kelle eeskujul/mõjul hakkasid blogi pidama?

  ReplyDelete
 6. Mingis videos tegid blogilatest, kas oled seda edaspidi ka teinud? :) Nii tore oli näha, et oled ka selle avastanud, kuigi mul on nüüd ära kadunud kuidagi see tuhin, muidu üritasin ikka mitu korda nädalas ja paar kuud tegingi. Nüüd olen selle pikkade õueskäikude, natukese jooksu ja jõusaaliga asendanud, aga tunnen, et millalgi peaks ikka tegema ka, nii tore oli see :)
  Igatahes, kas oled Jüril ka lasknud proovida seda? Ma võtsin kuti kampa, oli teine päris ehmunud alguses, et polegi nii kerge, kui koguaeg tundunud oli :D

  ReplyDelete
 7. Kuidas tekkis sinu blogi nimi? Kas see on sulle kuidagi tähtis või see lihtsalt tuli ja on? :)

  ReplyDelete
 8. Kui toimuks Halloweeni pidu siis mis kostüümi sa endale valiksid?

  ReplyDelete
 9. Mis on sinu uue-aasta lubadused?

  ReplyDelete
 10. Kuidas Jüriga tutvusite, kuidas kokku elama asusite? Kui kaua olete koos olnud? Kuidas üldse suhet värskena hoida?:)

  ReplyDelete
 11. Seda pole küll ilus küsida, aga mis suurusjärku su palganumber jääb? Ennast lihtsalt paelub ka sarnane töö ja oleks huvitav teada.

  ReplyDelete
 12. Kui sa ei saaks töötada selles valdkonnas kus sa praegu töötad, mis oleks su järgmine valik, st mis sa arvad, mida sulle veel teha võiks meeldida?:)

  Ja kas sa tahaksid olla full time blogija/vlogia kui eesti suuruse juures oleks see võimalik (nagu USA-s paljud edukalt sellest ära elavad) või tunneksid, et see ei ole su jaoks piisav ja tahaksid midagi suuremat korda saata?

  ReplyDelete
 13. Millised näevad välja teie jõulud? Milline on sinu igapäeva nahahooldus? Kuidas sattusid blogimise juurde ?

  ReplyDelete
 14. Kas sa oled mõelnud et kui teil oleks laps, siis tuleks teil loomadest loobuda kuna ei oleks aega neid enam nunnutada ja jalutada?

  ReplyDelete
 15. Hei! Kuidas sa ennast stressirohketes olukordades motiveerituna hoiad ja mis on sinu nipid tusatuju eemalepeletamiseks? Tundud alati väga rõõmsameelne olevat!

  ReplyDelete
 16. Kaua oled tantsinud? Mis tantsustiile sulle meeldib tantsida? Kus sa oled tantsinud ja mis tantsimine sinu jaoks tähendab? :)

  ReplyDelete
 17. Kusagilt on meelde jäänud, et oled ka varem blogimisega tegelenud , kas eelmine blogi on veel alles, kustutatud või sa pole lihtsalt pidanud paremaks seda jagada? :)  ReplyDelete