Saturday, November 16, 2013

OOTD: 16.11.13


Aloha! Tegelikult on nii, et ma pole juba tükk aega nii väga nädalavahetust oodanud nagu seekord. Tundsin, et vajan just seda paari päeva, et patareisid jälle laadida. Muidugi mängis rolli ka see, et peale kulmudes käimist ostsin sealt kohapealt omale ka ühe toote kaasa ja peale 2'te kasutuskorda tekkis mu kulmude ümber ligi 10 pisikest punnikest. Esimest korda elus tõi üks toode minu nahale ärrituse. Olen proovinud nüüd võimalikult vähe meikida ja nahale puhkust anda. Seetõttu olen ka antud piltidel otse "voodist tõusnud" ilmega. Kõige kurvem on sealjuures see, et olin antud tootega niiiii rahul! Tulemus mille selle tootega saavutasin oli ideaalne.. Oh well.

Pluus: TallyWeijl 7,95€
Kardigan: Seppälä lasteosakond 8,95€
Püksid: Seppälä lasteosakond 16,95€
Saapad: Tally Weijl 39,95€


20 comments:

 1. Appi, need saaapad!!!! 10 points from me! :D
  Kindel, et see toode punnikesi tekitas? Äkki said protseduuri käigus karvakasvukohad (ausõna mõtlesin mingile targemale sõnale, ei leidnud) liiga ja on ärritunud, nagu siis kui vahel karvad sisse kasvama hakkavad jms?

  p.s. Kas ma juba mainisin, et need saapad on viimase peal?

  p.s. vol 2. Ägedad saapad!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sa oled imearmas!! :)) aga tead.. Ma arvan ikkagi, et sellest tootest, need nagu rohkem sellised ikkagi allergia punnid.

   Delete
 2. Ilus nagu ikka :)
  Aga tekib küsimus, kes sinust neid imelisi pilte teeb, kas sul on statiiv või paned ajarežiimi peale vms, või on Jüri su isiklik fotograaf :D?

  ReplyDelete
 3. Saapad on super ja roosad pùksid sobivad suurepàraselt sinna koostisesse ^_^

  ReplyDelete
 4. Kui kulmudes käisid, kas sul vahatati ka? Mina näiteks käisin ka just hiljuti ja vahatati ning hiljem tekkisid terve rida pisikesi punnikesi ning samuti kulmude ümber.. :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei vahatatud.. Kasutati ainult seda niidi tehnikat. Samas ühel kulmul on need punnikesed veidi liiga kõrgel selle jaoks, et oleks nö ärrituse punnid kitkumisest :(

   Delete
 5. Triiiinu liiis palun tee oma blogi jälle huvitavaks tagasi!!!!!!!!!!

  ReplyDelete
 6. Need saapad on nagu kirss tordil!

  ReplyDelete
 7. hei, mul on selline natuke imelik küsimus. kas su aseri juured nagu muudavad ka midagi (oskad keelt nt, teed toite, või sulle ei meeldi ka armeenlased vms?) ei osanud küsimust hästi sõnastada, aga kas pead end aseriks või eestlaseks või kellekski kolmandaks? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehee.. Eks temperament on vägev! Üldjoontes pean ennast ikkagi täiesti Eestlaseks. Olen väga patriootlik :) Samas viskan vahel nalja, et minu näol on tegemist nö "krantsiga".

   Delete
 8. Mul on täpselt samad saapad ja need nii meeldivad mulle, ainuke probleem on see, et üks nahariba tuli küljest lahti :(
  kristinaoja.blogspot.com

  ReplyDelete