Monday, October 28, 2013

What a wonderful life it is: Vlog + Chit-Chat + Snapshots


Sellel reedel saime üle pika aja neljakesi jälle kokku. Mina, Ester, Sandra ja Kristel - kaks meist on emmed ja teised kaks tööloomad. Praeguse elukorralduse juures on kokku saamine üsna haruldane. Sandraga näeme üksteist kõige rohkem ilmselt, sest olles naabrid leiame selle aja ehk veidike tihedamini. 

 Käisime siis Tallinn Fashion Weekil ja ütlen kohe alguses, et minu jaoks oligi see rohkem selline "saan sõbrantsidega kokku ja muu ei ole oluline" üritus. Mulle meeldib küll erinevaid moeshowsid vaadata aga seekord olin elevil hoopis lihtsalt sõbrannadega välja minekust :) 

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!


Kollektsioonid mida nägime olid nii mitmetahulised ning seinast seina, seega ilmselt leidis sealt igaüks midagi enda jaoks. Lisaks oli tore üllatus laval üsna mitut tuttavat nägu näha. Mulle meeldis väga Svetlana Puzorjova kollektsioon milles oli palju Eesti lipu värve ja üsna mitu eset mida ehk isegi kannaksin. 


Laupäeval hüppasime ka Jüri õe ja ema juurest läbi. Nii tore oli jälle pisikest Richardit näha ja kutsadega suhelda. Oiii kuidas ma tahaks omalegi kunagi ühte armast Jack Russellit! Õnneks on tuhkrud sellised seltsivad, et saavad kõikide loomadega hakkama. Siiani on õues jalutades kõik teised koerad/kassid pigem pelglikud meie suslikute suhtes kui vastupidi. Neil on ju vaja kohe ninapidi juurde ronida. 

Aga ongi praegu kõik.. Ilusat algavat nädalat armsad!

16 comments:

 1. Autosõit oli muidugi eriti lõbus :)

  ReplyDelete
 2. Issand kui suuur koer :O ja su tuhkrud on niiii armsad mürakarud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta on tõesti üks suuur tegelane :D aitähhhh Diiiisu!

   Delete
 3. Ma olen ka korra Fashion Week'il käinud, võitsin piletid ja täitsa tore oli :)

  Need kaks koera on mega nunnud- see pisike ja see tohutult suur :D Oiii kuidas ma koeri armastan!!!!! See suur on muidugi ikka väga suur :D nii lahe!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina olen kaa täielik koera inimene! :)) kontrast on neil vahva jah, väiksem teeb suuremale kõvat häält pidevalt! :)

   Delete
 4. Sul on sõbrannadega väga vedanud. Nagu ka nendel sinuga. Kutsud olid nii armsad ja tuhkrutega saab alati nalja nagu eelnevatestki videotest näha on olnud :)
  Ma ei jõua enam oodata ja küsin, kas Londoni ostude postitus tuleb ka peagi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. On tõesti :) Nad on kullapaid!
   Ikka, püüan mõni päev valgel ajal kõik fotole püüda :)

   Delete
 5. nii äge video:) Sa oled tõeline loomaarmastaja ja see on nii positiivne :) :) Muide selle suure koera kõrval tundusid Sa kohe eriti mini mini :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Loomad on tõesti minu üks nõrkusi :) Eks ma olen päriselt ka päris mini, mini ja see koer on üüratu :D

   Delete
 6. oli see tiibeti mastif? Kui välimuse järgi niimoodi hinnata siis ütleks küll. Need pole minu arvates koerad vaid rohkem nagu karud või mai tea mis elukad :D (mitte halvaga :))
  Ise olen 1,45 meetrit pikk ja kui sõbrannale, kelle on ka mastif, külla lähen siis alati naerame, et see koer on mulle puusani ja sellise seljas võib vabalt poodi ratsutada, autot pole vajagi :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just see ta on! :) Täielikud karumõmmid on nad jah :D

   Delete
 7. Hei! Kas sa ei tahaks teha oma blogisse sellise search nupukese, mille järgi saab otsida kindlaid blogipostitusi jne? :) Kõike head!

  ReplyDelete
 8. Hahhh! See autos laulmine/tantsimine oli küll siuke äratundmisrõõm. Mulle meeldib ka oma sõbrannadega autos kõvahäälega kaasa laulda ja mingeid lollakaid tantsuliigutusi teha. Vahel kuskil fooritaga saab muidugi kõvasti nalja, kui keegi kõrval autost satub seda nägema :)

  ReplyDelete