Saturday, October 12, 2013

Product review: Nurme seep: Roosi näovesi


Selle toote sain alles mõni aeg tagasi Stellariumboxist ja olin väga uudishimulik. Saadaval on see 6€ eest nurme seebi netipoes: LINK.

 Kui see tegelane minuni jõudis siis oli mul parasjagu üsna tugev nohu ja lõhna ma tol hetkel ei tundnud kuid näole kandes tundus mõnus.. Siis jäi ta mõneks ajaks nukralt minu riiulile seisma kuni üks päev selle taasavastasin. Piserdasin kohe kolm, neli korda ja see lõhna pahvakas ajas mind täitsa köhima. Ma ei osanud üldse midagi sellist oodata. Olen alati nurme seebi tooteid fännanud ja armastanud aga seekord.. See lihtsalt ei ole midagi mulle. Kunagi kasutasin Eviani näovett kui see alles turule tuli ja see oli suvel tõesti mõnusaks värskenduseks, sest oli väga kerge ja lõhnatu. See aga vastupidiselt eviani näoveele pani mind turtsuma. 

Hea on see, et ta on piisavalt peenikeste piiskadega ja tõesti nägu laiguliseks ei tee peale meigi peale piserdamist aga samas ega ta ka oluliselt midagi paremaks ka ei tee. See on rohkem selline "puputamise toode"- tore aga üldse mitte vajalik. 

Ärge saage minust valesti aru.. Mõnele see ehk tõesti sobib ja meeldib aga mina selle järgi väga ei haara. Uuesti samuti ei ostaks. Ehk on kummeli lõhnaline parem? Küll aga julgen käsi südamel kõiki teisi nurme seebi tooteid mida proovinud olen endiselt soovitada ja soovin sellele firmale veel kõrget, kõrget lendu! 

On keegi teie seast äkki seda kummeli oma proovinud? Kuidas tundus?

24 comments:

 1. Alati on huvitav erinevaid arvamusi lugeda. Ma ise selle Sulle Boxi sättisin just seetõttu, et tegemist on minu lemmikuga. Roosi näovett võid kasutada ka pärast näopuhastust toonikuna. Seda saab ka vatitupsule piserdada. Ma ise olen väga tujukas - mul on kodus Nurme Seebi kummeli, lavendli ja roosinäovesi. Kasutan vastavalt tujule. Lisaks Filorga mist, mis mõjub nahal nagu udu. Viimasel ajal võtan just Nurme Seebi kummeli näovee telestuudiosse kaasa ja kasutan võtete vahel näol, sest nahk kipub kuivama. Minu arvustuse leiad siit: http://stellaarium.blogspot.com/2013/08/arvustus-nurme-seebi-uued-naoveed.html
  Sooja sügist Sulle, armas Triinu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei Stella!
   Eks ongi nii, et nii palju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi. Olen kõigi teiste nurme toodetega rahule jäänud ja proovin neid ka edaspidi. See lihtsalt ei ole midagi minu jaoks :)

   Delete
 2. Mida tähendab Costany's Sparkles?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ega sellel otsest tähendust kui sellist ei olegi.. Lihtsalt nimi :)

   Delete
 3. Ma sain ka Roosi näovee Boxiga ja mulle ka ei meeldinud. Eriti lõhn - üldse polnud selline, mida tahaks näkku panna. Näole tahaks just midagi värsket ja kerget, aga see oli siuke...vanamutilik natuke võinii:D See oli mu esimene Nurme Seebi toode, niiet eriti kahju, et kohe pettumus tuli..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks kui ise oleks lõhna välja valinud oleks ehk teisiti otsustanud :) Küll aga olen kõigi teiste toodetega rahule jäänud! Pediküüri seep on suur lemmik!

   Delete
 4. Tere blogija! Nurme Seebi nimel tahan öelda, et tegu ei ole üldse analoogse tootega nagu seda on Eviani näovesi. Kõik nurme näoveed on mõeldud ikka eelkõige toonikuna näo puhastamiseks ja meigijääkide eemaldamiseks vati abil. Meigi peale piserdamine on mõningate kasutajate seas uus avastus ja seda ka meile.
  Ehe ja päris roos (mitte sünteetiline koopia) on tõesti omapärase lõhnaga ja see kas sobib või mitte. Nurmel on ka Lavendli näovesi ja Kummeliga versioon. Lõhnast olulisem on kõigi puhul näovee funtsioon.
  Meie soovitus on, et kui näole piseramine ei sobi, siis kasutage toodet ikka vatitupsu abil näonahale nii nagu see mõeldud on.
  Antud postitus on aga hea info meile endile, et oleme oma tootekirjeldustes jäänud liiga napisõnaliseks.

  Täname ausalt jagatud kogemuse eest.

  Marit Tiits, Nurme Seebi perenaine.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere armas Marit!

   Tore, et leidsite aega mulle kirjutada ja toote olemust selgitada. Hindan seda väga :) Olen seda tüüpi inimene, et minu jaoks on ka toote lõhn väga oluline ja ega ise valides oleks ehk teise valiku teinud. Ehk meeldib mulle kummeli oma nagu valatult! Ega enne ei tea kui ei proovi.

   Olen kõikide teiste toodetega rahule jäänud ja proovin uusi asju teie ridadelt ka edaspidi. Lihtsalt see konkreetne toode ei läinud päris täppi minu jaoks. Ootasin sellest pigem päeva keskel kerget niisutust kui tooniku efekti.

   Delete
 5. Tugevalt lõhnastatud näovesi ei tundu küll väga meeldiv olevat...

  Laura
  http://pinkfrenzymissl.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks nii palju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid maitseid, eks? :)

   Delete
 6. Ma arvasin,et need on näo puhastamiseks nagu teised näoveed?! Ma tahaks lavendli oma proovida... Kätlin

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ongi tegelikult, kuid tihti kasutatakse sellist sprei taolist näovett ka nö päeva keskel "värskendamiseks" :)

   Delete
 7. Tore, et on erinevaid arvamusi, hea on lugeda :) Lõhn tundub vastumeelsena ilmselt selle tõttu, et tegemist on loodusliku roosilõhnaga, mis ei ole tegelikult üldse selline nagu paljudest parfüümidest ja muudest sünteetilistest toodetest meelde on jäänud. Endale meeldib see näovesi väga, kuna olen suur loodustoodete sõber ning looduslike lõhnade austaja. Kasutan seda näotoonikuna peale näopesu ning enne näoseerumeid, -kreeme. Piserdan vaid paar korda nahale ning patsutan õrnalt toote naha sisse. Minu keskküttest janusele nahale on see mõjunud rohkem kui imeliselt :)

  Beauty Bubble Blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ilmselt küll.. Pole harjunud sellega :) Minu jaoks oli see ka veidike vänge. Üritan ennast samuti mingis mõttes looduslike toodetega rohkem kurssi viia ja nende lainele saada :)

   Delete
 8. Kas sellega mitte nägu ei tuleks puhastada? Vatile ja siis nägu puhtaks? Ma alati arvasin, et selleks see näovesi on. Huvitav, et võib ka niisama näole piserdada :P Ise seda roosilõhna veel nuusutanud pole :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just, nagu Marit isegi kirjutas. Tihti aga kasutatakse selliseid tooteid ka päeva jooksul näole värskuse andmiseks :)

   Delete
 9. Puhas, 100% looduslik roosivesi on olnud osa minu näohooldusest juba mõnda aega, üllataval kombel hoiab punnid päris hästi eemal ja sobib minu nahale nagu valatult. Tavaliselt olen kasutanud Gaia Cosmetics'i oma, mis on õrna lõhnaga. Plaanisin lähiajal Nurme Seebi roosivett proovida, kuid intensiivne lõhn (mis meenutab mõnda "vanaaegset" odekolonni või parfüümi) hirmutab mind.. üks selline toode sai mul tellitud iHerb'ist ja üldse ei edene see kasutamine. :(

  beautybyastra.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina eelistan ka kergemaid lõhnasid näohoolduses :) tunduvad kuidagi leebemad.

   Delete
  2. Mina olen kasutanud Nurme Seebi kui ka Gaia roosivett ja mulle meeldivad mõlemad. Mina piserdan näole hommikul enne kreemi pealekandmist/õhtul peale meigi mahavõtmist ja tõmban vatipadjaga üle või siis piserdan kohe vatipadjale. Lõhna poolest vist oli Gaia oma sutsu mahedam, kuid Nurme Seebi oma minu arust küll kange pole, võib-olla esmaproovijatele tundub selline ebatavaline lõhn lihtsalt. :)

   PS! Tuli just meelde, et nüüd kui ma olen Nurme Seebi roosivett kasutanud, siis mees on öelnud, et "mida sa nüüd kasutasid?" Ilmselt siis lõhn ikka on natuke intensiivsem kui Gaia Cosmeticu oma, samas ise küll aru ei saaks et nii suur lõhnaerinevus oleks.

   Kokkuvõtteks olen siiski tootega rahul ja kasutan igapäevaselt :)

   Delete
  3. Eks see ongi selline maitse asi :)

   Delete
 10. Oled täielikult oma fännid ja blogiaustajad ära unustanud, blogid palju harvemini ja nädalas 1-2x saada postitust on väga hea juhus.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei!
   Tõepoolest on mul viimasel ajal väga kiires ajad ming hetkel viibin komandeeringus londonis. Olen alati mõelnud et ei tee omale blogimist kohustuseks sest siis kaotab see oma võlu. Kui mul jälle tohkem aega blogin meeleldi! Näiteks praegu teen nädalase londoni reisi kohta samal ajal ka vlogi :)

   Delete
 11. Pole kogemusi Nurme Seebi näoveega ega vist ühegi nende tootega. Kuigi kuulnud neist olen küll päris palju. Küll aga on kogemusi Puhta looduse näoveega, kurgi omaga. Võtsin küll oma nahatüübi järgi ja niisutasin vatitupsu kokku ja siis näole. Võttis päevase mustuse maha. Aga samas tekitas hoopis vistrike. Loodan, et leiad endale selle õige. Ja see on õige, et inimesed on erinevad ja arvamused erinevad ja kõigile ei saagi kõik tooted ideaalselt sobida ja õigustatult võib teha ka mitte nii positiivseid arvamusi. Sest muidu oleks nagu kõik tooted jube ideaalsed. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, et jagasid oma kogemust! Loodan samuti, et leian selle õige :)

   Delete