Monday, September 23, 2013

What a wonderful life it is: Weekend vlog 20.09-22.09


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Kuna eelmine kord kui tõstatasin vlogide kohta küsimuse, sain päris palju positiivset tagasisidet, siis otsustasin ka seekord meie paari päevast puhkust jäädvustada. Loodan, et teile meeldib!

Ilusat algavat nädalat!

11 comments:

 1. Wow, ma ei teadnudki, et sa vene keelt oskad. Nii hästi räägid! :)

  ReplyDelete
 2. Väga huvitav video nagu ikka. Aga mul tekkis siuke väike imelik küsimus. Mis moodi te Jüri isa kutsute kui te kõik koos Hiiumaal olete? Ta on ju ka Jüri :D

  ReplyDelete
 3. Oi, ei teadnudki, et nii hästi vene keelt räägid! Kui küsida tohib, siis kas koolist jäi nii hästi külge? :)
  Väga mõnus vahepeal ka selliseid igapäevaseid videosid vaadata.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on emapoolne suguvõsa vene keelt kõnelev.. Sealt ka soodumus :) Koolis oli meil ka väga hea ja range õpetaja.

   Delete
 4. See vlog, eriti koht kus rääkisid vene keeles, ajendas mind oma keska-aegse parima sõbrannaga jutustama minna. Ta kasvas ka üles kakskeelses perekonnas ja rääkis vene keelt praktiliselt sama moodi nagu Sina, isegi ta hääletoon oli sarnane vene keelt rääkides (olen avastanud, et erinevaid keeli rääkides on inimestel kergelt teine hääletoon :D). See tuletas kohe teda meelde ja mõtlesin, et jaaaa vaatan Su video lõpuni ja siis lähen küsin kuidas tal läheb. Aga ta jõudis must ette. :D Mul on endal nii kahju, et ma otseselt kuskil vene keelt ei vaja, sest kõik on täiesti meelest läinud. Tolle sama klassiõega suheldes jäi ikka palju rohkem külge seda, aga nüüd on see kuskile kosmosesse lennanud. Oih.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe.. Milline kokkusattumus :D mulle endale ka väga meeldib vene keel ja mul on siiralt hea meel kui seda kuskil praktiseerida saan. Õnneks on tööalaselt seda tihti tarvis :)

   Delete
 5. Mis lugu seal taustaks mängib alguses? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures seda on nii palju küsitud :)) See on Imovie enda mingi soundtrack mida saab videotes kasutada. Üks paljudest :)

   Delete
 6. Tere. Leidsin Su blogi suhteliselt hiljuti ning hakkasin algusest peale lugema. Kahjuks ei näe ma aga seda videot/vlogi, ütleb, et video on privaatne. Viimasel ajal on seda tihti ette tulnud, kuid ma ei taha kuidagi vahele jätta postitusi ning sooviksin näha seda vlogi. Kas sa saaksid teha midagi?

  ReplyDelete