Monday, September 9, 2013

OOTD: 09.09.13


Ja ongi juba jälle uus nädala algus.. See nädal on veidi teistmoodi, sest neljapäeval läheme juba Hiiumaale ning reedel on firma suvepäevad. Seega nädal tundubki veidi lühem. Ootan juba väga seda väikest puhkust. Mis aga puutub tänasesse päeva, siis ka see algas toredalt. Sain oma bubbi pintslid kätte! Ootasin neid nii pikisilmi, sest bubbi on üks minu lemmikuid youtube'i ilugurusid. Eelkõige fännan tema vlogi channelit : LINK

Mainin, et need pildid tegin suuresti selleks, et näidata teile oma uut sügismantlit. See nii meeldib mulle! Eks ta on mulle nagu ikka veidike suur aga sinna ei ole midagi parata. Samas on just mõnus, et paksem kampsik alla mahub vajadusel. Mantlit saab kahte moodi kanda ja see must värv on hea vaheldus minu eelmise aasta punasele mantlile. Hiljem pilte vaadates märkasin, et mantel ei ole just kõige fotogeenilisem aga ehk saab aimu millega tegu.

Mantel: Zara u 90€
Kampsik: H&M
Pitsiga maika: Vero Moda 12,95€
Püksid: Terranova 19.95€
Peapael: Accessorize 13,95€ 


Ilusat algavat nädalat!


9 comments:

 1. Sa oled ikka supper armas ja mantel on ka mõnusalt meremehe stiilis.

  PS! Tore oli sind täna näha! Lobisesin emaga mingi 40 minutit telefoniotsas, muidu oleks kindlasti kallistanud ja juttu rääkinud :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh armas Kersti! :) Täpselt samad sõnad sinu suunas!

   Delete
 2. Ilus mantel ja soeng on mõnus :)

  ReplyDelete
 3. Nii kena mantel :)
  Ma ise ostsin ka täna uue mantli sügiseks, samuti klassikalise musta ;)

  ReplyDelete
 4. Kus sa Hiiumaal käid?

  ReplyDelete