Sunday, September 1, 2013

August empties 2013


Seekord saan teie ette tuua kõigest need neli toodet.. Aga pole lugu, järgmine kuu paremini. Ma olen  üldse kuidagi tühjade totsikute kogumises paras äpu, sest alati peale minema viskamist meenub mulle, et "Ahh õige! Sellepärast ma seda enne ära ei visanud ". Ka sellel kuul läksid üsna mitu toodet sarnaselt kirjeldatule enne kuu lõppu prügikasti. Oh well.. 


Victoria's Secret body wash - hello darling
Sain selle toote glamora.ee'lt juba tükk aega tagasi ja minu emotsioone te selle suhtes juba teate LINK. Küll aga pean ütlema, et peale toote pikemat kasutamist see ka muutus veidi. Lõhn oli minu jaoks endiselt kuidagi liiga vänge, aga mida see toode tõesti teeb on niisutamine! Kui varasemalt arvasin, et minu eelmised dušigeelid olid niisutavad siis see toode muutis mu arvamust. Peale pikemat kasutamist oli mulle selge, et vaatamata krõbedale hinnale ostaksin ma seda veel. Seda muidugi alles siis kui see finantsiliselt mõistlik on. 

Garnier Pure Active make-up remover/purifying gel
Selle toote sain Garnierilt saadud kingikotist kui käisin hooaja saate jaoks uut Olia juuksevärvi katsetamas. Olin selle toote suhtes ääretult skeptiline, sest see on mõeldud rasusele nahale. Minul on ju pigem kuiv või väga kuiv nahk.. Alguses mõtlesin selle kellegile ära anda, aga kuna ühtegi rasuse nahaga kandidaati ei leidnud, siis proovisin selle ise ära. Jumal tänatud, et seda tegin! Vaatamata sellele mida pakend ütleb on see toode teinud minu õhtuse meigi mahavõtmise niivõrd mugavaks, et ei oskagi ilma selleta. Mina kasutan seda nii: Teen näo kraaniveega märjaks, kannan kätega paraja koguse toodet näole ja lihtsalt pesen nägu nagu seebiga. See võtab meigi maha nii lihtsalt nagu 1-2-3! Peale seda käin tavaliselt niisutava salvrätiga näo üle ja ongi kõik. Õnneks see oluliselt mu nahka ei kuivata, kuid siiski on mingil määral tunda "naha kiskumist". Selle vastu aitab hästi Lumene näokreem. Ostan kindlasti uue!


Decleor hydra floral masque expert
Olen ka sellest näomaskist pikemalt juba varem kirjutanud LINK. Peale neljandat kasutuskorda sai mu tester otsa. Nüüd tuleb seada sammud Stockmanni poole ja osta endale ka täissuuruses toode. See tõesti on nii hea!

Bourjois healthy mix jumestuskreem
Olin tükk aega Maybelline fit me sarja jumestuskreemidele truu, sest minu kuivale nahale sobis nende vedel koostis hästi. Peale seda kui seda konkreetset jumestuskreemi pea igas blogis, igas haulis ja igas videos nägema hakkasin, tekkis mul uudishimu. Ostsin ta ära ja nüüd sai mul otsa jube teine tuub. See lõhnab mõnusalt, katab hästi ja see toon sobib mu nahaga nagu valatult. Ostan kindlasti uue!

Aga ongi praeguseks kõik. Ilusat pühapäeva ja algavat uut nädalat!

4 comments:

  1. Jei, empties! Mõnda victoria's secreti duššigeeli tahaks küll proovida. Glamorast tellimine jääb selle taha, et lihtsalt ei suuda otsustada, millist lõhna proovida- kõik tunduvad head. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Sama lugu.. Kui otsisin, et millist ma oma wishlisti sooviksin, ei suutnud samuti ära otsustada! :)

      Delete
  2. Minule meeldib kah väga se Garnieri näopesu geel, sest nagu sa ütlesid, saab nägu pesta "nagu seebiga" :D Ja kuigi ma ise olen rasuse nahaga jätab ta pärast pesu isegi minul naha kiskuma.

    ReplyDelete