Saturday, August 17, 2013

What a wonderful life it is: My boys and little Gloria

Atukas lebos

Minu kaks paksu poissi tervitavad teid suve viimasel kuul jälle ühe pisikese videoga. Tänu nendele on meil kodus nalja nabani ja tegelikult ongi nemad need kes minu kodust alati kodu on teinud. Ilma nendeta oleks kuidagi nii tühi.. Nad on tõelised päikesekiired! Atukast on sirgumas juba üks täiskasvanud tuhkur, aga nagu videost näha võite siis tema "inner child" on võrreldes paksuga kordades tugevam. Aga see ongi tema juures nii vahva. Aktivist nagu ta on. Paks jälle omakorda hiilgab oma targa pilgu ja intelligentsusega.. Õpetab Atule kõik trikid selgeks - uste avamise, diivanile ronimise, lauale ronimise jpm.

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali mutrivõtmekese alt 720p!

Paks näitab keelt

Loomade pealt on hea näha kuidas nende jaoks on juba sügis saabumas ja talv pole samuti enam kaugel. Paksu saba on roots, mis roots ja uneaeg on jälle pikemaks veninud. Nad on meile kalendri asemel. Rääkides talvest siis peaks neile uued "pesa kiiged" õmblema.. Selle all pean silmas kahekordset rippuvat kiike. See on hea, sest sõltuvalt sellest kas poistel on palav või külm saavad nad kas kahe kihi vahele pugeda või siis kiige peal lebotada. 

Aga nüüd siis väike teema vahetus..

Tere tulemast väike Gloria!

Kui mäletate siis mõni aeg tagasi näitasin teile pilte oma esimesest photoshoodist Sandra ja Hendrikuga. Seal oli pisike Gloria veel emme kõhus. Nüüd on Gloria juba pea kolme kuune ja käisimegi alles üleeile katsikul. Oli armas ja meeleolukas õhtupoolik ja pidu kestis üsna pikalt. Pisike Gloria aga põõnas terve selle aja rahulikult. Ta on nii hea laps! Aga enne katsikuid jõudsin teha Gloriast ka mõned pildid kui viimane kord Sandral ja Hendrikul külas käisime. Mõtlesin neid teiega samuti jagada.


Vot siiiiuke väike päkapikk see pisike Gloria on. Vähem kui kahe kuuse modelliga oli nagu arvata võite üsna raske töötada aga saime ilusti hakkama. Mainin igaksjuhuks, et tegelikult olen täitsa võhik pildistamises ja teen seda ainult enda ja teiste rõõmuks. Kindlasti ei ole tegemist professionaalsete fotodega, aga hea mälestuse saab nende piltide näol ikka.


Antud pilti tegime ei vähem ega rohkem kui 136 korda. Ja üks õnnestus.. Olgugi, et Sandra õlg jäi väga väheke nurgast ka pildile siis armas Marilin aitas mind photoshopiga hädast välja. Aitäh!
 Kui tugev on side ühe ema ja lapse vahel - uskumatult ilus vaatepilt!


Ja siin siis pisike gloria piilumas.. 

Aga ongi praegu kõik ja loodan, et teil on ilus nädalavahetus! Päikest!

22 comments:

 1. Üks jube armas postitus.
  Minu tuhkrupoisil oli lühikest aega üks pisike tuhkrutüdruk külas ja oli näha küll kuidas noorem õppis vanema pealt igasuguseid lolluseid tegema :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ihhi :) Aitäh!
   Eks nad nii teevad jah :D

   Delete
 2. mrrr,ka sina olid selline pisike vandesell,ja hästi väikseke ka,väike nunnu on see pisike :)

  ReplyDelete
 3. Su elukad on nii kiftid! :) On nad loomapoest toodud või kellegi käest, kes ennegi tuhkruid kasvatanud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paks ja Atukas on mõlemad nö "lapsendatud".. Üks tuli perest kus loomaga hakkama ei saadud ja teine oleks magama pandud. Pärdik oli mul kunagi aretajalt võetud :)

   Delete
 4. Kas sul poisid suvisel näitusel ka kirjas?

  Beebil on nii ilus nimi ja see kätude pilt on väga vahva! Ja selle õla "probleemi" saaks lahendada sõber photoshopiga ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eeeh ei ole. Vaata paksu saba :D Tal liighammas ja noh.. Ta on paks ka :D Atukas on niisama kõrvik.

   Oskaks ma vaid seda sõber photoshopi kasutada :) Aitad välja?

   Delete
 5. avv, nii armsad loomad, kohe näha, et ka väga armastatud:) Paid võrukaeladele! Ja pildid on nii hästi välja tulnud, Sul on annet:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääh :) Armastame neid tõesti pealaest jalatallani!

   Delete
 6. See kätude pilt on nii lahe, et sobiks suurelt hästi seinale.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Kusjuures nad saidki katsikuteks selle sama pildi suurelt omale seinale :))

   Delete
 7. Poisid on sul nagu alati supervahvad! Ka minu meelest on meie loomad need, kes kodu tunde tekitavad. Kui ma kolisin siis pidin oma koerad-kassid mõneks ajaks mujale jätma ning kui ma nad lõpuks ude koju tõin vaid alles siis hingasin kergendatult ja tundsin, et olen lõpuks kodus :)

  Sa oled tõeliselt andekas fotograaf, mis siis et algaja. Muidugi nii armsa modelliga on töö poole kergem eks ;) Kuigi ma seda tunnistada ei taha, olen ma ise sel ajal suhteliselt koba :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No just.. Midagi nagu oleks puudu kui loomi majas ei ole :)

   Eks pean harjutama.. Siis taban ära näha muid detaile mis praegustelt fotodelt puudu on.. Pean õppima laskma piltidel hingata ja tegema nii, et kõik rekvisiidid ka terviklikult peale jääks :) see kipub ununema.

   Delete
 8. Väga ilusad pildid on, tubli! :)

  ReplyDelete
 9. Triinu, täiesti fantastilised pildid, suur tänu Sulle veel kord 💋
  Ükspäev teed oma fotonäituse, eks! Fänne on Sul juba piisavalt palju, alates pisikesest Gloriast kuni armsate tuhkruteni ☺

  Ps. Gloria sai meil eile alles kahekuisekst, aga eks põnnid kasvavad lihtsalt nii kiiresti... 🍼😃

  Kallid,
  Sandra
  xxx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihii :) Meeleldi!

   Oii, issand kuidas ma sellise vea sain teha.. Parandan kohe ära :)

   Kallid, paid!

   Delete
 10. Nii ilus lapsenimi - Gloria. Ma mingi aeg lihtsalt mõtlesin, et mis nime ma enda tütrele paneks...ja siis mõtlesin ka Gloria peale. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. On tõesti ilus nimi :) Ma ise ei oleks sellise peale tulnudki.. Mina olen alati mõelnud, et tüdruku nimeks võiks kunagi saada Vanessa või Marissa. Ma ei teagi miks :D

   Delete