Friday, August 30, 2013

Costany's Sparkles Girls night out @ Make up Store


Nonii.. Meie tore õhtu Make up Store'is on jäänud nüüd seljataha. Mina jäin üritusega väga rahule ja loodan, et teised samuti! Tegelikult vlogisin ka vahetult enne/ürituse ajal, aga millegipärast ei tee Imovie minuga koostööd ja ei lase videosid programmi importida.  Õnneks oli meil kaasas Jüri kes meist kõik need toredad pildid tegi. Ma räägin.. Kui Jüri on kaamera taga on raske mitte naeratada :)

Meie õhtu algas kella seitsmest ja siis me vaikselt kogunesime kõik pärnu mnt 10 aadressil asuvasse Make up Store'i esindusse. Nautisime tervitusjooke, snäkke ja imetlesime nagu tüdrukutele kombeks kõiki neid imelisi meigitooteid. Kui kõik kohale jõudsid alustas Kairit 40'ne minutise päevameigi koolitusega peale mida sai igaüks individuaalselt Kairiti käest temale sobivate toodete kohta nõu küsida. 


Edasi poodlesime -20% soodsamalt ja tundub, et vist igaüks läks paraja noosiga koju. Imearmas Kairit leidis aga sealjuures siiski igaühe jaoks aega, seega loodan, et ostud õnnestusid seekord kõigil.  Kõikide ostu sooritanute vahel loosisime välja 50€ väärtuses kinkekoti Make Up Store'i toodetega ja ka kõik külalised osalevad sellel nädalal toimuva Heade mõtete purgi loosimises samuti. Kingikoti võitja selgus juba kohapeal ja selleks oli Helen Vares! Palju õnne veelkord ja usun, et auhind läks väga headesse kätesse! Aitäh Helen, et oled minu toetajaks olnud juba blogi algusest alates. 


Õhtu kulmineerus tunnise limusiini sõiduga läbi linna. Alguses pabistasin väga, et kas ikka mahume kõik ära, aga tegelikult oli tegemist nii suure autoga, et sinna oleks oma viis inimest kindlasti veel mahtunud. Tegime ka väikese vahepeatuse linnahalli juures ja imetlesime pimedas helendavaid karuselle, mõeldes ise, et "vot seal peal ma küll hetkel viibida ei sooviks". Meie viimane peatus oli Tartu mntl asuva Mack-Bar-B-Que ees. Meid ootas reserveeritud laud ja nautisime veel viimaseid tunde üksteise seltskonda. Muidugi ei tohi puududa sellises kohas laualt ka hea söök ja hiiglaslikud joogid. 


Eks teinekord oskame veel rohkem planeerida ja teame täpselt mida paremini teha, aga loodan siiralt, et ka järgmisel korral on kohal kõik kes eilegi olid ja ehk veel rohkemgi. 

On hea teada, et olen ümbritsetud nii toredate inimestega. Suur, suur, suur kalliralli kõigile kes kohal olid ja kohtumiseni varsti!

28 comments:

 1. Ka mina tänan omalt poolt kõiki sündmusel osalenuid kaunitare ning jään ootama uusi, vähemalt sama meeleolukaid kohtumisi Make Up Store kauplustes!

  Kalli-kalli Triinu Liis! :)

  ReplyDelete
 2. Tundub, et teil oli väga mõnus õhtu. Üritan järgmisele ka ise jõuda. Super, Triinu Liis, et sa viitsid ja tahad selliseid üritusi korraldada. :)

  ReplyDelete
 3. Aitäh Sulle selle vahva õhtu eest ja suured tänud ka Kairitile, kes jaksas meie kõigiga seal tegeleda.

  Kirjutasin just oma "tasku blogisse" eilsest üritusest ja toodetest, mis ma ostsin ning mis ma võitsin. Tõesti kõik tooted läksid asja ette, sest kõik toonid sobisid kenasti ja mõni asi oli isegi selline, mis juba poes silma jäi aga ei raatsinud kohe osta, sest kui ma hoogu satun, siis on ju pankrott majas. :)

  Jällegi sain kinnitust, et sinu blogi lugejaskond on üks tore punt :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitâhh armas Helen heade sõnade eest! Seda on hea kuulda :)

   Olen samal arvamusel.. Super inimesed! :)

   Delete
 4. Issand kui laheda ürituse suutsite korraldada! Eks siis järgmine kord peab ka kampa lööma! :)

  ReplyDelete
 5. Tõesti super äge oli! Järgmise korrani või siis hoopis järgmise lõunani! :P

  ReplyDelete
 6. Oli tõesti vahva üritus, suur kummardus korraldaja(te)le :)

  ReplyDelete
 7. Väga vahva õhtu korraldasid ikka (:

  ReplyDelete
 8. Vau, kui palju teid seal kohal oli, super! :) Mul on hea meel, et Sinu ümber on nii palju armsaid ja toetavaid inimesi. Tubli oled!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seltsis segasem :) aitâh! Ka minul on hea meel!

   Delete
 9. Kõlab nii mõnusalt. Tuhutult kahju, et ise sellest ilma pidin jääma, kuid järgmine kord tahan kindlasti osaleda :)

  ReplyDelete
 10. Mina tahtsin ka seekord väga tulla, kahjuks sattus sõbranna sünnipäev täpselt samale ajale. Järgmisel korral üritan ikkagi muud plaanid likvideerida ja tulla, olen ammu tahtnud Sinuga kohtuda. :)

  ReplyDelete
 11. Kui ma juba varem olin nukker, et tulla ei saa, siis nüüd olen kohe eriti kurb. Tundub, et oli tore. Aga jään järgmisi kordi ootama! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oli tõesti väga tore! Tule jârgmine kord kindlasti :)

   Delete
 12. Väga mõnus õhtu oli, aitäh ! :)

  ReplyDelete
 13. Kohe näha, et teil oli väga tore :)

  Mul on üks teise teemaline küsimus ka. Hiljutisest vlogist jäi kõrvu, et värvisid juukseid ja seda olen juba mitu korda lugenud, et nüüd värvid juba tükk aega ainult väljakasvu. Kas sa värvid kodus ise ja mis värvi sa siis kasutad? Kui poe värviga teha, siis saab seda nii segada, et see ülejääk säilib järgmise korrani?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihi :) Oli tõesti!

   Jaa, värvin kodus ise ja kasutan Garnier Olia juuksevärvi. Peale esimest kasutamist olen sellele truuks jäänud.
   Ikka saab.. Lihtsalt pigistad kohe alguses välja ainult poole tuubist ja ülejäänud paned karpi tagasi :) Sõltub muidugi värvist, et millistes anumates tooted on.

   Delete
 14. Väga hea, siis ma järgmine kord teen samamoodi, ma ise kasutan sama värvi, väga hea toode on :)

  ReplyDelete