Tuesday, July 2, 2013

What a wonderful life it is: Snapshots


Hei, hei!

Ongi juba üks suvekuu mööda saadetud.. Minu juuni oli tegevusterohkem kui kunagi varem ja seda täitsa ausalt kohe. Aga nagu ma varemgi öelnud olen siis naudin seda tohutult! Nii mõnus on kuu lõpus tagasi vaadata ja meenutada kui palju erinevaid asju tehtud sai. 

Kes mind instagramis jälgivad on suures osas minu käikudega kursis kuid alati jätan ka midagi sellesse postitusse nö üllatuseks. Aga, et seegi postitus liiga pikale ei veniks siis parem on kohe pihta hakata.


Kõige, kõige märkimisväärsem on kindlasti minu esimene lennusõit ja reis üleüldse. Olen sellest siin blogis juba palju muljetanud aga eks heade asjadega ongi nii, et jagatud rõõm on veel suurem rõõm! Saime palju uusi sõpru ja tuttavaid, saime ennast totaalselt välja lülitada ning kahekesi kvaliteetaega veeta. See kõik oli imeline! Läheksin sinna kasvõi täna tagasi.


Ühte oma müüdavat objekti klientidele näitama minnes leidsin aga selle väikese tegelase. Ta oli tohutult armas ja natukene hirmuäratav üheaegselt. Ilmselt oli ta ennast kuskilt korstnast või säärasest kohast sisse pressinud ja hiljem ei leidnud enam teed välja. Siinkohal võin öelda, et minu tore kolleeg Kaur aitas hädalise hädast välja ja toimetas ta õue.  Mäletan hästi kuidas lapsepõlvekodu juures neid samu tegelasi tihti õhtuti kohata võis. Tiirutasid pidevalt ümber maja ja pesitsesid keldris. Nende notsu nina ja imepisikesed batmani tiivad on nii ägedad!


Jaanipäeva tähistasime pere ja sõpradega sellises armsas kohas nagu Sokka külalistemaja. Asub see Otepääl ja ära sai käidud ka Pühajärvel kus Loreen andis väga võimsa kontserti! Olime seal kaks ööd ja kolm päeva. Enamuse ajast grillisime ja käisime saunas. Selle platsi peal oli kokku umbes 5 sauna millest üks on 3 aastat järjest saanud tiitli "Lõuna Eesti parim saun". Tegemist oli suitsusaunaga ja see oli tõesti hea! Minu lemmik on muidugi tünnisaun kus mõnusalt soojas vees oleskleda saab. Ma ei kannata väga kuuma ja see on mulle täpselt paras! Ainus mis selle ürituse veidike ebameeldivaks tegi olid SUPER, SUPER näljased parmud! No need olid nii nahhaalsed, et tulid hammustasid tüki ja läksid  kaugemale puu otsa närima. Nii olime me kõik nagu veidi "suurte punnidega tuulerõugetes". Sügelesid ju samamoodi! :))


Nüüd siis kõige suurema uudise juurde.. Juunis sai minust Endover Kinnisvara müügijuht! Ma ei tahtnud sellest varem sõnagi paotada, sest ei olnud kindel, et selle töökoha saan. Konkurss mis sellele ametikohale kandideerimiseks korraldati oli väga pikk ja põhjalik. Ma ei tahtnud seda kõike ära sõnuda. Nüüd aga on asi ametlik ning võin oma rõõmu teiega jagada! Tegemist on siis firmaga mis tegeleb ise kinnisvaraarendusega. Minu ülesanne on neid projekte siis müüa ja müüginumbreid suurendada. 

Ps! Endiselt jätkan ka EPICENTER'is ning teenindan hea meelega oma parimaid kliente edasi.

Hetkel on meil siis müügis kolm projekti Lille 27, Raua 34 ja Tartu mnt 67. Nendega saab tutvuda meie kodulehel http://www.endover.ee


Loodan, et ka teie juuni oli meeldejääv ja päikseline ning hea meelega loeksin kommentaaridest ka teie põnevatest tegemistest! Kus teie oma jaanipäeva pidasite ja kuidas juuni mööda saatsite?

32 comments:

 1. Oh, see Endover kinnisvara uudis on küll tore! Ise olen hetkel uue korteri otsinguil ja Lille neljanda korruse ainas kahetoalises elaks niii super-suure hea meelega, aga hetkel on pank ainsaks takistuseks :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oii.. Aga oled sa ikka kõikidest pankadest küsinud? Tihti on nii, et üks pank ütleb ei ja mõni teine ütleb jah. Tihtipeale kipub olema kodupank see mis "ei" vastuse annab :)

   Delete
  2. Hetkel kahest pangast küsitud ja nüüd nagu veidi motivatsioon maas jälle, aga kõik ikka utsitavad tagant, et peab väiksemates pankades ka ikka ära käima.. loodan siiski parimat :)

   Delete
  3. Ikka tasub ära käia.. Siis on vähemalt 50-50 võimalus. Muidu oleks võimalus ju 0! :) Võib ka küsida Kredexilt käendust, sest siis on rohkem võimalust ja sissemakse väiksem :)

   Delete
 2. Palju, palju õnne Sulle uue töökoha puhul! Nii tore uudis! :) Üldse on olnud ülimõnus jälgida Sinu selle kuu tegemisi, Bulgaaria reisi video kohe kutsus kohvrit pakkima ja ise sinna trippima! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääääh, seda on nii hea kuulda! :)

   Delete
 3. Vahva, et su möödunud kuu nii mälestuste rohke oli :) Ja palju palju õnne uue töökoha puhul :) Soovin edu!!!

  ReplyDelete
 4. Sa oled niii ilus! :) Ja nii hea meel lugeda, et järjest saavutad unistusi. tubli oled! :)

  ReplyDelete
 5. Super tubli oled! Palju õnne!! :)

  ReplyDelete
 6. Õnne ja edu uuel töökohal!:)

  Angeelika
  iluelu.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Palju õnne uue töökoha puhul, tubli tirts oled =)

  ReplyDelete
 8. Niiet sa olid siis jaanipäeval siin meie kandis :) Mõtlesin ka ise Pühajärvele minna, kuid plaanid siiski muutusid. Kahju, oleksime äkki trehvanud :) Aga õnnitlused ka minu poolt, sa oled nii tubli!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nonnäed siis.. Teinekord ehk trehvame :)) Aitäh, aitäh, aitäh sulle Elis!

   Delete
 9. Oi kui särav neiu, hea vaadata õnnelikke inimesi :)

  ReplyDelete
 10. Küll sa oled ikka tubli :)
  Õnne ja edu uues ametis!

  ReplyDelete
 11. Palju õnne uue töökoha puhul, eriti tubli oled:)
  Olen siin mitu korda mõelnud, et kui vana sa oled, ühest küljest näed täitsa noor välja, samas karjääriredelit vaadates pakuks, et ikka vanem:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, aitäh sulle Inger! :))
   Ma olen tõesti noor.. Ma olen 20. Asusin kinnisvara valdkonda tööle assistendina kui olin 17.

   Delete
 12. Palju õnne ja muidugi ka palju edu uue töökoha puhul! :) Väga tubi oled.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäääh Sulle armas Diisu heade soovide eest! :)

   Delete
 13. Sa oled nii tubli ja andekas inimene. Kõige positiivsem on muidugi see, et Sa oled nende suurte asjade juures nii siiraks ja sõbralikuks jäänud :). Muidugi oled ka kõvasti pingutanud ja oled kõike seda väärt. Ja ei saa mainimata jätta, kui armsad Te Jüriga koos olete! Niiet ole sama särav edasi ja kõike kõige paremat ka edaspidiseks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui ilusad sõnad! Suur, suur aitäh sulle nende eest!! It means a world to me :)

   Delete
 14. Mis Su instagram on? :)

  ReplyDelete