Monday, June 3, 2013

What a wonderful life it is: Minu kaks täide läinud unistust - Eesmärkide seadmine.


Õhtust armsad!

Täna tuleb veidike teistmoodi postitus, kuid vaatamata sellele tahaksin oma mõtted teile edasi anda.. Olen alati olnud seda meelt, et inimene peab oskama ja julgema unistada. See mõningate jaoks veidi totter tegevus on mind minu elu jooksul palju aidanud. Kui te mäletate, siis rääkisin ühes oma videos põgusalt eesmärkide seadmisest ja sellest kuidas mina seda teen.. Täna räägiksin sellest natuke lähemalt. 


Nimelt on mul üks köidetud vihik,. See täieneb alati kui millestki uuest unistan.. Siin pildi peal on näha minu kahe eelmise kuu "Dream book'". Ma prindin/lõikan illustreeriva pildi välja ja siis kleebin ta sinna vihikusse. Vahel kirjutan sinna pildi juurde ka erinevaid mõtteid stiilis "miks ma seda soovin? mis ma selleks tegema peaksin, et seda saavutada?". Hiljem panen selle vihiku kuskile nähtavasse kohta, et seda vajadusel jälle vaadata/täiendada. Ma ei arva, et see on ainuõige variant ja ma ei räägi seda siin selleks, et kellegile ajupesu teha. Ainus mis ma tean on see, et see toimib minu jaoks. Ehk toimib sinu jaoks ka?


Enda jaoks avastasin selle juba päris kaua aega tagasi.. Nii umbes siis kui sain 14 aastaseks. Kõik sai alguse minu elu madalpunktist kus teadsin, et pean midagi ette võtma. Minu elu siis ja minu elu täna on nagu öö ja päev. Ma otsisin väljapääsu. Unistamine aitas! See tegi mind õnnelikumaks, andis lootust ja lõpuks tulid ka tulemused. Olen enda jaoks selle lahti seletanud lihtsalt. Kui sa millegist unistad, sellele pidevalt mõtled, seda mõtetes läbi koged siis hakkab su alateadvus selle poole eneselegi teadmata püüdlema. Sa hakkad endalegi teadmata tegema selliseid otsuseid, selliseid samme, mis selle unistuse sulle lähemale toovad. Vihikul selle juures on ainult üks töö - näidata sulle, et need asjad millest unistad lähevad tõepoolest täide. Väga lahe on peale aasta möödumist vihik lahti teha ja näiteks märkida linnukesed nende asjade taha mida saavutanud oled. Hiljem lehitsedes märkad, et neid asju on tegelikult päris palju! Eks unistused täituvad meile endile teadmata täpselt samamoodi.. Juhul kui me muidugi oleme millegist unistanud. Lihtsalt me ei kipu seda eriti märkama. "Dream book" on selleks hea abimees. 

Siinkohal mainin veel, et unistada võib kõigest.. Materiaalsetest ja vähem materiaalsetest asjadest. Heast tervisest, toredast kooselust, kingadest või karjäärist.


Ma unistasin reisimisest.. Ma ei ole kunagi lennukiga sõitnud. Kui välja arvata Tallinn-Hiiumaa vahet sõitev mikrobussi suurune lennuk. Sellega sõitsin esimest korda samuti sellel aastal. Kuid sellegipoolest ei ole ma tegelikult eriti maailma näinud, sellega tutvunud ja praegu ongi nagu ainult pildid ning teiste inimeste mälestused. Selle aasta sünnipäevaks kinkis Jüri mulle reisi.. Vabalt valitud kohta. See tundus mulle kuidagi nii kättesaamatu, isegi siis kui need sõnad üle tema huulte lipsasid. Seda kõike kuni tänaseni.. Lennupiletid käes ja järmisel nädalal minek. Lõpuks, lõpuks ometi! Me läheme järgmise nädala neljapäeval nädalaks Bulgaariasse, Sunny beachile. Saime väga hea pakkumise - 530€ inimese kohta, all inclusive 4 tärni hotell. Ükskõik kuidas, ükskõik millal, aga see läks täide. 


Ma unistasin uuest telefonist.. Minu HTC kõige esimene wildfire on mind juba oma 5 aastat truult teeninud ja tänaseks on ta otsad andmas. See oli nii aeglane, et interneti seal kasutada ei saanud, kõnesid ta enam vastu võtta ei lasknud ja vahel lülitas ennast lihtsalt keset kõne välja. Ma unistasin sellest, et saan oma telefoniga toredaid hetki jäädvustada, oma tööd efektiivsemalt teha ja mis kõige olulisem - Ma unistasin apple'i telefonist. Ma olen alati üks"mäkineid" olnud aga Iphone'i pole mul kunagi olnud. Täna oli siis see päev kui see kaua oodatud kaunike sai lõpuks minu omaks. Sain hea pakkumise EMT'ist. Ostes telefoni kohe välja sai 64GB Iphone 5'e sama hinnaga kui 32GB mäluga Iphone 5'e. Oii kui rõõmus ma olin. See teeb mu elu palju lihtsamaks! 

Kindlasti ei tohi karta unistada ka materiaalsetest asjadest. Tänasel päeval on see meie elu lahutamatu osa ja selles ei ole midagi häbiväärset või imeliku. Loomulikult unistan ma kõige rohkem sellest, et mu perel oleks kõik hästi, loomad oleksid terved ja ka mina ise õnnelik. 

Millest unistad sina?

82 comments:

 1. See tundub ilmselt ülimalt tobedana, aga hetkel unistan kõige rohkem ühest mehest ja kuna mul temast pilte pole, siis see printimine ja muu ei toimiks vist. Olen sarnaselt "The Secretis" õpetatule proovinud kujutleda meid koos ja muud säärast, aga siiamaani pole midagi juhtunud ja ausalt öeldes tundub olukord juba suhteliselt lootusetu. Lisaks muidugi see, et natuke kriipi on ka :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha.. Ükski unistus ei ole totter :D Ma unistasin ka kunagi, et abiellun tokio hotel'i laulja Billiga. Eks kindlasti ei täitu kõik unistused, kuid mõningad kindlasti. Mine sa tea, äkki täitub see unistus hoopis kunagi hiljem. Siis kui selleks võimalus tekib.

   Delete
  2. Ma üritan end lohutada, et kui see unistus ei täitu, siis ju ei pidanudki nii minema ja küll tuleb uus ja parem :)

   Delete
  3. Jaah, või täitub kunagi tulevikus siis kui see peab nii minema :))

   Delete
  4. Tead, miks sul see unistus ei täitu, sest sa mõtled negatiivselt. Kui sa oled "The Secreti" raamatut lugenud, siis sa peaksid teadma, et ükskõik kuidas, kuid sa pead mõtlema, et see asi on sul juba käes ja ka käituma niimoodi. Nii kui sul tuleb hetk, et sa mõtled, et ma vist ikka ei saa seda meest ja ju ei pidanud nii minema siis oled sa juba ennast sellest unistusest eemaldanud. Sellised sõnaühendid nagu "ei saa", "ei pidanudki nii minema", " ei ole võimalik" jne. unusta kohe ära.

   Mina olen elanud niimoodi terve oma elu, ma arvan, et ma avastasin kuskil 5-6 aastaselt, et kui ma teatud moodi mõtlen ja unistan siis lähevad asjad täide, samuti kasutan ma unistamise juures ka paljusid vanaema õpetatud vanarahvatarkusi ja siiani pole ühtegi asja, mis täide ei oleks läinud. Mõtetel on suur jõud...

   Sellist vihikut nagu Triinu pidasin ma lapsena, nüüd olen ma juba nii vilunud, et ei vaja oma unistuste igapäevast kirja panemist, aga ma teen see-eest igal aastal plakati. Suure ja värvilise, kuhu samuti kleebin pilte ja kirjutan juurde " Ma saan ".
   Need unistused on kõik suured ja detailideni läbi mõeldud ja kui ma seda plaktit vaatan siis ma tunnen, et need asjad on mul olemas.
   Näiteks ma soovisin mõned aastad tagasi basseiniga kodu kuskil troopilises kohas ...ja ma soovisin karjääriredelil tõusu ning uusi huvitavaid väljakutseid.
   Ning aasta tagasi tehti meile abikaasaga ettepanek kolida Bahamale elama ja töötama. Nüüdseks on meil basseiniga suur kodu seal, hetkel küll mees üksi seal, aga ma lähen kohe kohe järgi. Ning seoses Bahamale kolimisega saime me mõlemad ülenduse ja sellele lisaks saan ma tegeleda oma personalitöö kõrvalt ka marketingiga Miamis. Seega kaks kärbest ühe hoobiga. Nii et miski pole võimatu.

   Aaaa ja mis veel oluline on.....sa pead olema alati tänulik kõige eest, sind peab valdama tohutu tänutunne kõige eest, mis sul on ja saab kunagi olema, alles siis täituvad unistused. Ning selleks, et saada peab ka midagi vastu anda. Iga pisiasi loeb, kui see tuleb südamest.

   Ning positiivus muidugi......negatiivsus, enesehaletsus ja kurjus hävitavad inimese.

   Delete
 2. Samamoodi iPhone 5-st:D Kasutan Macbook Pro-d ja ma tean, kui lihtne ja mugav on Apple'i asju kasutada. Mul on samamoodi väga pann HTC ja varsti, ma ütlen, varsti saan ma sellest lahti ja ostan endale iPhone'i!:) Vb tundub väga väga totter tõesti mingit kallist telefonist unistada, aga nagu Sa ütlesid, ei tohi karta unistada materiaalsetest asjadest. Kunagi ma unistasin, et ma leiaksin inimese enda kõrvale ja see unistus on täitunud, ma olen temaga koos olnud peaaegu neli aastat ja olen kihlatud!

  PS! See hetk, kui nägin seda pilti iPhone 5-st, mõtlesin endamisi "lucky bastard" :D Mitte üldsegi halvas mõttes! Head nokitsemist telefoni kallal:))

  ReplyDelete
  Replies
  1. You spoke my mind.. Täpselt :)
   Hihiii, praegu istun ja nokitsengi selle kalla.

   Delete
 3. Ka mina usun sellesse, et unistamine viib kunagi sihile :) ma loodan, et ka edaspidi :)
  Sinu raamatu mõte on väga hea ja juba kibelengi ise ka sellega algust tegema :)

  Jõudu unistamisel ja blogimisel!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just, just :)

   Aitäh heade soovide eest Kristi! Palju päikest su päevadesse!

   Delete
 4. Mina olen samuti täielik unistaja ja 100% seda usku, et kui sa suudad millestki unistada, suudad ka seda saavutada. Mina leidsin selle mõtte läbi filmi "The secret" ja minu elus on nii mõndagi tänu sellele juhtunud. Inimene on tõesti nagu magnet. Kõik, millest me mõtleme, tõmbame endale ligi.
  Kahjuks pole ma enda tehtud dream bookideni jõudnud, kuigi olen seda korduvalt mõelnud. See postitus lõi jälle tulukese põlema, et peab ikka poodi vihikut ostma minema.

  Muide väga tore oli sellist postitust iluteemadele vahelduseks lugeda :).

  ReplyDelete
 5. Hetkel ei tulegi pähe, sest unistused täituvad üksteise järel. Ma ei jõua unistamisega järgi. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aga see on ainult positiivne.. Nii hea kuulda! ;)

   Delete
 6. Ega teil väljalend juhuslikult 13. juuni ei ole? :)
  Me sõidame ka Bulgaariasse aga Golden Sands'ile.
  Toredat reisi sulle! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. On ;) Kell 4 öösel läheb lend!! :D
   Ohho.. Samad soovid sulle!

   Delete
 7. Ma unistan või pigem loodan, et kui ma ükskord julguse kokkuvõtan ja paberid ARK'i viin, et ma seal kõik eksamid kohe esimese korraga ära teen :D imelik, aga jah, mõtlen ja kogun julgust juba paar kuud.

  Aga lennukiga reisimisest. Ennem selle aasta aprilli polnud ma lennikuga mitte kunagi sõitnud ja kartsin, aga kui lennuk juba õhku tõusis oli mu hirm läinud ja mulle hoopis meeldis seal pilvede sees ja peal lennata :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihii, hoian pöialt sulle!!

   Ma nii loodan, et mulle ka.. See hiiumaa lennuk oli päris, päris hirmuäratav :D

   Delete
 8. Unistama peab ja tulebki teha! Ja kes seda ei tee ja arvavad, et see on nõme, siis nende soovid ja unistused ei täitugi! :) Sulle aga ilusat puhkust! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Marily heade soovide eest! :))

   Päikest sulle!

   Delete
 9. Muide, Egiptuses käies kuulsin ühelt saarlaselt, et see mikrobussi suurune lennik on hoopis hullem lennukogemus kui suure lennukiga lendamine. Nii et kui selle üle elasid, siis lend Bulgaariasse on käkitegu. ;)
  Mina sellist unistuste kirja panemist jne ei ole harrastanud. Pigem täituvad need vaikselt mõeldud unistused iseensest. Näiteks oli mul uue töökohaga nii, et kandideerisin kahte kohta ja julgesin vaid unistada, et kumbagi neist saaks. Ja sain mõlemasse! Nii et kõik läks veel paremini, kui mu unistustes. Ja esimene soojamaa reis tuli ka nii järsku, kuigi alati olin seda soovinud. Nii et tundub, et minu puhul toimib rohkem salaja ja vaikselt unistamine. :) Aga väga tore postitus on!

  http://mimosassomething.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks ka minul kõik unistused paberile ei jõua ja näevad samuti tihti ilmavalgust :)) Oluline on see, et tead kuhu pürgid! :)

   Delete
 10. Ei mäletagi millal ma avastasin selle, et "mu mõtted lähevad täide". Ei pidanudki alati olema soovid, teinekord mängisin mõtetega ja peas kõlas midagi stiilis "Mis oleks kui..." Mõnikord läks päev, teinekord nädal või kuu, isegi aasta.. Aga üheltmaalt "Mis oleks.." muutus millekski hoopis kindlamaks. Ajaga olengi jõudnud ka mõistmisele kuivõrd suur jõud on mu enda mõtetel. Ja et minu elu on minu teha. Selle kõrvale on vaja killuke eneseusku ja just seda alateadlikku unistuste poole püüdlemist.. Kujuta ette, kuivõrd õnnelikult võib elu niimoodi elada (: Mul on hea meel näha, et järjest rohkem inimesi on võtnud omaks sellise mõtteviisi, kus unistustel ja soovidel on suur jõud ja need lähevadki täide! Seetõttu innustan kõiki alati just positiivselt mõtlema. Ei taha mõelda ka, milline mu elu oleks, kui laseksin negatiivsed mõtted ligi. Jaksu Sulle ja edu tulevaste unistuste täitumisel!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen iga viimse kui sinu sõnaga nõus! Mõtlen täpselt samamoodi.. :))

   Muinasjutulist soovide täitumist ka sulle!!

   Delete
 11. Väga lahe "Dream Book" ! Minu üks unistustest - soojamaareis ja esimene lennukiga sõitmine, saab täide juba ülehomme! Can´t wait! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooooooo.. väga äge!!! Vaata, et ikka muljetad ka! :)

   Delete
 12. Sa oled meeletult tubli noor inimene. Mulle meeldib, kui inimene seab omale eesmärke - Sinu puhul siis "Dream book". Paljudel Sinu vanuses noortel pole osakestki seda, mis oled Sina juba saavutanud. Sa oled kadestamisväärt inimene, ausalt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui palju ilusaid sõnu.. Suur aitäh sulle Kerli toetuse eest :) It means a world to me!

   Delete
 13. Esiteks oled tõesti väga tubli ja tulebki unistada!! Minu jaoks on kõik need asjad, millest ma olen kunagi unistanud, nüüd tulnud kuidagi iseenesest ilma, et ma peaksin neid väga soovima. Muidugi võiks ju alati raha rohkem olla jne, samas teeb mind juba õnnelikuks see mõte, et tulen ise endaga majanduslikult toime. Kunagi poleks võib-olla arvanudki, et saan mitu korda aastas reisida ja et mul on juba nii noorelt enda auto. Auto liisisin umbes aasta tagasi ja see oli küll uskumatult hea tunne:) Üks suur suur unistus on olnud mul juba mitu aastat, üsna tõenäoline, et läheb veel umbes 6 kuud aega ja siis äkki saabki see teoks.
  Inimene peab julgema unistada ja elada:)

  Angeelika
  iluelu.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. VAUU kõigele, mis just lugesin ja seda kõige paremas mõttes:) Ilusad unistused ja suurepärane mõtlemine elust, väga motiveeris see lugemine:)) Kordaminekuid Sulle!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii hea kuulda! Aitäh sulle toetuse eest :)

   Delete
 15. Ma arvan, et sinu Dream Book on vàga armas idee ja just sinule sobilik. Mulle meeldiks ka midagi sellist teha, aga kahjuks ei ole see minu jaoks, sest ma olen selline natukene imelik hihihiiii Seda, et esiteks meeldib mulle liiga palju unistada, kohe nii palju et ma unustan reaalsuse tàitsa àra; teiseks olen ma jubedalt kannatamatu ja kui midagi liiga kaua aega vòtab siis ma tùdinen àra; ning kolmandaks kipun ma endaga vàga palju kurjustama kui midagi "plaanipàraselt" ei làhe kui liste teen, siis pàrast olen jube nàrvipundar, sest ei ole suutnud kòike nii taha nagu tahtsin. Vot jah, mul on sada protsent kaksiku pùsimatu iseloom ning ma alles òpin, kuidas olla sihikindlam ja tublim, mul on vàga suur austus ja ka kadedus mònes mòttes nende tàhtkujude peale, kes on sùndinud tugevad ja kindlad ning suure tahtejòuga (sònnid nagu sinagi, kaljukitsed (mees ja mu ema) ja jààrad (isa). Teemast kòrvale, aga oeldakse et vaata, milliste tàhtkujudega on sind ùmbritsetud siis saad aru, mida sul vaja on, sest iga tàhtkuju annab meile midagi erinevat ja ongi selleks meie làhedal, et meile mingit teatud òppetundi selgeks òpetada :)
  Palju ònne reisi puhul, ma olen kindel et sellest saab ùks ilus ja unustamatu kogemus! <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Huvitav on see, et minu tähtkuju tegelikult ei tohiks üldse kaksikutega läbi saada horoskoobi järgi. Kuigi minu ema on kaksik, parim sõbranna on kaksik, minu ülemus on kaksik ja minu mees on ka kaksik. Täpselt nende samade sõnadega nagu sa kirjeldasid ennast, saab kirjeldada ka kõiki neid kolme :)) Aga minu meelest on kaksikud vahvad, tõepoolest püsimatud aga väga kirglikud.

   Uuuh, ma loodan küll :) Aitäh heade soovide eest sulle Mammu!

   Delete
  2. Horoskoobi järgi ei tohiks mina näiteks kaljukitsedega läbi saada, aga samamoodi ema on kaljukits, mees on kaljukits ja mitu lähedast sõpra on kaljukitsed. Horoskoobid lähtuvad sellest, kellel on sarnased huvid ja iseloomud, aga elus on hoopis parem kui sõbrad või kallimad on siiski endast erinevad, sest niimoodi saab alati neilt midagi õppida ning ei hakka igav eks :) Tänu nendele erinevustele oleme mehega nii kaua koos olnud ja tänu temale on minust saanud mõistlikum ja parem inimene, kui ma mõne endasuguse püsimatuga koos oleks siis tuleks sealt ainult kaos :D Ja kuigi ma teid isiklikult ei tunne, siis ma arvan et ka teil on Jüriga samamoodi, kus ühel puudu jääb seal teine annab ja õpetab ning niimoodi on palju kergem minna koos eluteel :)

   Delete
  3. Täpselt nii ongi.. Väga õige :))

   Delete
 16. Ma ei ole ka oma unistusi kunagi kirja pannud, aga su postitus on väga inspireeriv :)
  Pisikesed unistused lähevad koguaeg niimoodi täide, et ei pane tähelegi. Praegu kui mõtlema hakkasin, siis tuli meelde, kuidas ma olen kogu oma malevasuvede jooksul unistanud, et ükskord olen mina seal punases jakis ja sel suvel olen ma kokku 32 noorele rühmajuhiks.
  Olen alati arvanud, et mitte miski ei ole võimatu, tuleb lihtsalt piisavalt tahta ja unistada peab julgema, mitte ükski unistus ei ole tobe ja vale :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sinuga 100% nõus! Palju õnne täide läinud unistuse puhul :) Kindlasti on see lahe kogemus!

   Delete
 17. Tõsiselt motiveeriv postitus.. Ise olen ka pigem selline mõtetes unistaja, kuid müts maha sinu ees, et oled nii palju vaeva näinud. Tõsiselt hea meel on su üle, et sul nii hästi läheb!!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui armas! Suur, suur aitäh sulle toetuse eest Greete :))

   Delete
 18. Saan Sinult niii palju inspiratsiooni. Kui küsida tohib, siis kas käisid kunagi Viimi Koolis? Kui esimest korda Su blogi nägin siis tundusid nii tuttava näoga.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooh kui hea kuulda! :) Käisin jah viimsi koolis. Sina ka?

   Delete
  2. Käin endiselt ja alles 8. klassis või siis nüüd peagi 9.

   Delete
  3. Vahva, et mind mäletad ;)

   Delete
 19. Nõustun eeskõnelajaga, väga hea ja motiveeriv postitus! Nii armas, kui vahelduseks midagi sellist isiklikumat kirjutad, minu meelest on oma unistustest kirjutamine alati natuke selline isiklikum, aga nii siiras :) Otseloomulikult pole selles midagi häbiväärset, unistame ju ometi kõik. Ka mina unistan hetkel mõnest asjast, mille täideminekus ma väga kindel ei ole. Peaks vist ka endale mingi unistustevihiku tegema, plakat on ka hea variant, sed soovitati vist The Secreti raamatus ka. Usun, et kõik tunnevad oma elus mingisugused kindlad sihid ja eesmärgid ära, mille poole nad alateadlikult püüelda tahavad. Peab ainult julgust ja püsivust olema nende unistuste elluviimisel ja väga hea meel on lugeda, et sinul neid nii palju täitunud on :) PS Bulgaaria on lihtsalt suurepärane reisisihtkoht, käisin seal ka oma klassiga 12. klassi lõpureisil ning kindlasti oli see mu elu üks parimaid reise ning pole kahtlustki, et sooviksin sinna tagasi minna. Hoiatan ainult Varna pickpocketite eest, minul varastati rahakott käekotist tänaval kõndides ära nii, et ma arugi ei saanud. Nii et soovitan oma asju väga hästi hoida, muidu on kõik suurepärane! :) Ning kõigil, kellel praegu oma elus rasked ajad on, soovitaksin lugeda raamatut, millest blogija Egelt ka SIIN kirjutab, mind aitas see eelmisel aastal väga!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tänud nii toreda kommentaari eest. Ma olen sinuga täiesti nõus ja tänan sind heade soovide eest! :) Ka raamatu soovitus on super, mulle meeldib just selliseid raamatuid aegajalt lugeda. Aitäh!

   Delete
  2. Vahva, et keegi siin minu soovitust on ka jaganud :) Ja imearmas Triinu Liis, sinu ideed ja tahtejõud on lihtsalt uskumatu! Palju armastust ja elurõõmu ning kindlasti kaunist peagi algavat viimast suvekuud :)

   Delete
  3. Aitäh, aitäh, aitäh armas Egelt :)

   Delete
 20. Küll sa oled ikka tubli :)
  Motiveerib ennastki.

  ReplyDelete
 21. Väga huvitav on lugeda selliseid veidi teistsugusemaid postitust...
  Mulle väga meeldib su blogi!

  www.karita0032.blogspot.com

  ReplyDelete
 22. Oeh hea oli lugeda seda. Ma avastasin alles hiljuti su blogi ja neid videoid ma armastan. Ma ei teagi miks, aga õhkab mingit positiivsust.

  Aga nüüd tänase teema juurde. Olen samamoodi unistaja tüüpi ning juba ammusest ajast. Kuskil 5 aastat tagasi tutvusin ka Saladustega. Just eile lugesin ja vaatasin jälle kõik asjad läbi, sest tundsin mingit lahusolekut kõigest sellest. Sain jälle järje peale. Kes kursis on, siis seal üks mees rääkis kuidas ta enda parkimiskohaga soovib alati kindlat kohta. Sai ka eile see ära proovitud, sest polnud seda varem nii lihtsa asja peal proovinud. Mõtlesingi, et tahan parkida sinna täpselt Prisma ukse ette. Kujutasin seda kohta ette ja mu hämming oli suur, kui seal oligi vaba koht! Täpselt ukse ees, kus kunagi ei ole kohta. See andis jälle motivatsiooni juurde. Tulin koju ja kirjutasin täpselt kirjeldatuna, mida ma soovin sellelt aastalt. Kuna olen korteriotsingul ja uut autot vaja, siis kirjutasin punkt punkti haaval välja kõik, mida tahan- ntks punane köök (ei tea miks aga mingi tugev tõmme punase köögi vastu, hehe) jne. Igastahes, selle plaani järgi olen septembri kuus uue autoga ning kaunis korteris.

  Kahjuks mul pole siiani veel meestega vedanud aga jõudsin ka põhjusele. Kuna ma olen tõsine töönarkomaan, siis ma alati räägin, et mul ei ole ju ometi aega meeste jaoks jne. Ma olen kohutavalt egoistlik olnud. Mul on suur voodi ja ma magan täpselt keskel! TÄPSELT KESKEL. Aga kuhu siis mees mahuks? Eile korrastasin voodi ära, nüüd magan ühel pool ja teisele poole padja peale panin enda südamekujulise dekoratiivpadja. Jään nüüd ootama enda kõrvale kaaslast :)

  Päikest! Et kõik teie unistused täituks!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sinu kommentaar oli jällegi minu jaoks väga hea lugemine! Ma jumaldan sihikindlaid inimesi kes oskavad iseennast ja enda võimeid hinnata/rakendada. Ma olen täiesti veendunud, et ka sinu unistused lähevad täide ja jätka samas vaimus! Super tubli :))

   Kalliralli su suunas.

   Delete
 23. Tead, mis on sinu blogi suureks plussiks. Sa vastad igale kommentaarile. Usud või mitte, aga see on tähtis. Sind justkui märgatakse. Kujuta ise, kui kirjutad pika kommentaari ja blogija ei vasta sulle, vaid postitab selle sinna ja nii see jääbki. See tekitab tunde, et ta ei pane sind tähele ning selle kommenteerimine oli üsnagi mõttetu. Tõesti võib-olla on mõnikord raske vastata kommenteerile või ei oska midagi kirjutada, aga need väikesed asjad tähendavad palju. Vähemalt minu jaoks.
  Teiseks, miks mulle su blogi meeldib on see, et sa kirjutad kuidagi nii suure südamega ja avatuna. Lisaks sa tundud, et oled super positiivne inimene. Sinu blogi lugedes saab olla justkui osa sinu elust, mis on maru lahe. Minu meelest annavad teiste tegevused mõnikord endale indu juurde ja sa tahad olla sama lahe ja tubli nagu tema. See tekitab tunde, et soovid millegi suurega hakkama saada ja sa hakkad püüdlema enda unistuste poole veel rohkem, sest näed, et teised on sellega hakkama saanud.
  Pärast seda postituse lugemist lähen ma poodi ja ostan omale roosade kaantega vihiku, kuhu hakkan ka oma unistusi kirja panema ja seda kasvõi sellepärast, et endal oleks hiljem lahe vaadata, millest unistasin ja millest siiani unistan. Ma arvan, et kui mõni unistus ei lähe kohe täide, siis see juhtub põhjusega ning tulevikus läheb see unistus kindlasti täide ja veel paremini kui alguses oskasin oodata. Tuleb olla kannatlik ning unistada.

  http://conqore.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui tore on hommikul vara midagi sellist lugeda! Aitäh sulle Mari Liis imeliste sõnade ja toetuse eest. See tähendab mulle rohkem kui sa arvata oskad. See üksteise inspireerimine on vastastikune.. Sellised kommentaarid nagu sinu oma panevad mind tihtipeale punastama, kuid samas ka jälle ja jälle pingutama. Seega pean kogu selle positiivsuse eest ka teile suure kummarduse tegema :) Aitäh!

   Ma loodan, et unistuste raamatu tegemine on sulle lõbus ettevõtmine ja toimib ka sinu jaoks!

   Palju, palju päikest sulle Mari Liis!

   Delete
 24. Ma olen ka proovinud sellist asja, et mõtlen ainult positiivseid mõtteid ja unistan. Ja kusjuures mul läkski palju paremini mõnda aega. Siis läksin aga oma "vana mina" juurde tagasi, ei tea miks.

  Väga üllatav oli muideks kommentaaridest lugeda, et sa Billist unistasid. Meil on siis midagi ühist :) Ka praegu unistan tegelikult, aga mitte enam nii nagu varem. Nüüd tahaksin lihtsalt temaga kohtuda ja teda tänada, sest tema muusika on mu elu nii palju muutnud ja paremaks teinud.

  See blogipostitus tegi tuju nii heaks. Ja mõnus on päeva hea tujuga alustada. Imetlen seda, et sa suudad alati nii positiivne olla, seda on minumeelest inimestes nii vähe.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehee.. Bill oli jah kunagi mu suuurim crush :)) aitäh nende ilusate sõnade eest sulle! Seda on nii hea kuulda ;)

   Delete
 25. Nii nagu vähi tähtkujule enamasti omane on, olen ka üliüli suur unistaja, isegi nii suur, et reaalsuse ja unistuste vahel kipub piir häguseks muutuma. Usun, et kui raamatut hakkaks oma unistustest tegema, siis saaks terve raamaturiiuli täie soove, mis võiks olla ja tulla. Kindlasti ei piisa ainult unistamisest, vaid kui tekib võimalus, mis võib sind unistusele lähemale viia, tuleb sellest kibekiiresti kinni haarata. Tundub tegelikult, et kui unistad, siis sisendad endasse ka usku ja tahtmist pingutada, et soovitu saavutada :)
  Ise eriline reisjatüüpi inimene pole aga teiste reisimuljeid meeldib küll lugeda-vaadata - ilusat reisi juba ette!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täiesti nōus sinuga! Tegutsema hakkad tegelt juba alateadlikult ;) suur aitähh sulle!!

   Delete
 26. Aa ja see eespool olev teema, et naine-mees on vastandlikud tähemärgid, mis tegelikult ei peaks kokku sobima - vähk ja ambur ka ei peaks aga oleme juba pea kuus aastat väga toredalt koos olnud-elanud ja üksteise seltsi igapäevaselt nautinud. Nii et erandid kinnitavad reeglit.. või on tähemärkide sobivuse jutt paras jama :)

  ReplyDelete
 27. Aastake tagasi sain onunaise käest siukse "koolituse", et unistama PEAB, olgu need unistused nii ebareaalsed kui tahes. Mul oli raske seda kõike uskuda.. ja peas olid koguaeg mõtted.. "minu unistused niikuinii täide ei lähe.." Suutsin alati leida mingeid negatiivseid põhjuseid. Mul on vist tegelikult siiamaani natuke kuidagi raske end sellele lainele lülitada.. et ma olen ise oma elu looja ja minu praegune elu on minu mõtete ja soovide tulemus..
  Aitähhh sulle Triinu Liis selle suure inspiratsiooni eest! Ja samuti kõikidele, kes siin kommenteerinud on.. Tundub, et ei olegi padajutt :)

  Lähen otsin nüüd välja vihiku ja hakkan unistusi kirja panema :))

  Paid

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihi.. Olen aus ja ütlen, et eks alguses tundus see ka minule totter ja kuidagi kummaline. Ajaga läks lihtsamaks.. Teadsin, et kui midagi juhtub, siis paremuse poole :) Nüüd on sellest saanud elustiil.

   Super!! Kalliralli su suunas!

   Delete
 28. Minu meelest on ka see hästi oluline ja ilus, et Sa igale kommentaarile vastad. See muudab suhtluse isiklikuks ja blogimine on ju kord juba selline isiklik tegevus. See tekitab kommenteerijale tunde, et tema kommentaar on oluline ja tähtis. Ma muidugi ei kujuta ette kui Sul kunagi näiteks Eesti esiblogijana on sadu, või miks ka mitte tuhandeid kommentaare, siis kuidas sa kõigile vastad. Pead palkama endale assistendid nagu maailma suurblogijatel :)
  Aga unistamine on üks ääretult mõnus tegevus. Tihti mõnusamgi kui unistuste täitumine. Mina unistan ka pidevalt, aga mul on see viga, et kipungi rohkem unistama kui unistusi täide viima.

  Igatahes oled Sa üks superäge blogija ja nagu eelkõnelejadki, imetlen Su siirust, julgust ja Sinu vanusele tavaliselt mitteomast mõtteküpsust ja ma olen kindel, et Su unistused täituvad kõik varem või hiljem. Naudi oma elu esimest lennusõitu ja mõnusat Bulgaariat.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, aitäh, aitäh sulle Kristiina nende suurepäraste soovide ja toetuse eest! Ma olen alati olnud seda usku, et tee teistele nii nagu sa tahad, et sulle tehtaks. Püüan jääda lõpuni personaalseks ja leida aega kõigi jaoks kes mulle olulised on. Teie olete mulle ju samuti väga olulised :)

   Loodan, et ka sinu kõige suurimad unistused täide läheksid!!

   Delete
 29. Kõlab ilmselt äraleierdatult, aga Sa oled ausõna nii suur eeskuju kuidas elada nii, et võtta tuleb kõik mida antakse ja rohkemgi veel! Mina olen ka seda meelt, et elada tuleb nii, et oma elule tagasi vaadates ei ole sinus kahetsuseraasugi, then again, elu on elamiseks ;)

  http://eluhetkedpaikeseall.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kindlasti mitte.. See on mulle niii suureks komplimendiks! Suur, suur aitäh sulle :)

   Delete
 30. Positiivsus ja usk unistuste täitumisse on tõesti see, mis viib edasi. Nii armas postitus.
  Sellega meenus üks lühike filmike usust headusesse, positiivsusesse ja kuidas see kõik sinuni ringiga tagasi tuleb. Kui veel ei ole näinud siis tõesti soovitan.
  Rõõmu!
  "Validation"
  http://www.youtube.com/watch?v=Cbk980jV7Ao

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooo.. vaatan seda kindlasti. Aitäh soovituse eest! :)

   Delete
 31. mul on selline küsimus, kas see vastab tõele, et iPhone'iga on alati nett olemas, ilma, et selle eest veel eraldi maksma peaks? või olen ma kusagilt vale infot saanud.. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Piiramatu internet maksab 6€ kuus Iphone'il :)

   Delete
 32. Mis sa teha plaanid bulgaarias? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Puhata, päevitada, pidutseda.. Külastada veeparki, käia safaril autoga sõitmas ja veidike poodides kolada :))

   Delete
 33. Oh nii inspireeriv postitus! Ma olen ka suur unistaja ja nõnustun sinuga täielikult, et pidevalt unistades unistused ka täituvad. Ise on muidugi vaja ka natuke vaeva näha. Ma pean juba 10 aastat journalit. Eriti meeldib mulle sinna oma unistustest kirjutada. Mõnikord teen lausa nimekirja ja siis hiljem teen linnukesed järele neile, mis täitunud. Nii mõnus tunne :):)
  Kusjuures, ma just paar päeva tagasi arutasin enda mehega, et kuhu ma talvel reisile minna tahaks ja ma ütlesin, et tahaks vist kõige enam Bulgaariasse. Egiptusesse väga ei tõmba. See ongi hetkel mul üks unistus - minna talevl kuhugi soojale maale energiat koguma ja puhkama:) Teine soov on saada oma uude korterisse uut diivanit :) Materiaalsed soovid, aga samas vajalikud - nii hingele kui ka kodule! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga õige! :) Sest nii ainult märkabki, et need täitunud on.

   Ohhoo.. Olen veendunud, et su unistused ka täide lähevad Sandra ;)

   Delete
  2. Aitäh sulle :) Kui siia postitusele kommentaari ära kirjutasin, siis läksin ühe mööblipoe lehele ja seal oli juhuslikult just selline diivan nagu me otsinud oleme..ja 40% allahindlusega! Otsustasimegi siis selle ära osta. Kõndisin 6 km poodi, et see ära tellida :D Kätte saame küll kahe nädala pärast, aga ostetud see on ja üks unistus täitunud :) Uus diivan uues kodus! :D

   Delete
 34. Triinu Liis see Billiga abiellumise soov on nii nunnu, ma olin siis juba vist mingi 15-17 kui nad popid olid (kui ma õigesti mäletan..), aga ma vaatasin ka teda ja unistasin, et mul nii hea katvusega jumestuskreem oleks, ning et ma oskaks sellist meiki teha :D. Juuksed ei avaldanud muljet. Igaljuhul on see väga lahe mõte ja mulle meeldivad igasugused märkmikud nagunii, et täitsa väärt idee ja unistada võib tõesti kõigest, ma pean endal ainult lubama ka unistada sellistest asjadest, mis minu arvates on mitte unistamiseks, ei oska seletada, aga vanemaks saades olen kuidagi kaotanud unistamisvõime. Kui noorem olin, siis võisin tõesti iga päev unistada, luua kujutluspilte mälus. Enam nagu ei oska... aga tuleb õppida neid siis teisti looma endale ;)! Segane jutt, aga huvitav postitus oli sul!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihiii... Mulle olid juuksed küll sümpaatsed ja ma ei tea, eks see teismelisena staari armumine on vist tihe nähtus :D:D

   Tore, et me ühtemoodi mõtleme :)

   Delete
 35. Väga äge postitus, mis andis inspiratsiooni. Endal pean vihikut/märkmikku, kuhu kirjutan erinevaid soove ja inspireeivaid lauseid enda jaoks, et ei kaotaks usku. Peale selle postituse lugemist hakkasin lisama ka sihte ja eesmärke. Oluline on see, et saaks eesmärgid selgelt kirja ja paika, et siis hoogsalt nende poole püüdlema hakata.
  Veelkord, väga mõnus postitus.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on nii hea lugeda! Suur aitäh sulle ja tuult tiibadesse! :)

   Delete