Sunday, June 9, 2013

Product review: Maybelline color whisperers


Hei, hei mu armsad!

Maybelline color whispererid on saanud tohutult hulgal blogijate tähelepanu ja nii ka mina ei suutnud endale kätt ette panna ja soetasin omale esimese. Läks mõni nädal mööda ja sain kingituseks kaks tükki veel. Aitäh, aitäh! 

Minu riiulit kaunistavad siis kolm toon: "130 Pink possibilities", "220 lust for blush", "440 orange attitude". Ütlen kohe, et lust for blush on minu nahatooni ja juuste jaoks liiga hele ja tekitab sellise "mul pole huuli" efekti. Õnneks saab selle vea parandada mõne natuke värvilisema huuleläikega.

Siin siis vasakult paremale: Orange attitude, pink possibilities ja lust for blush.

Sellise pigmendi saamiseks pidi ikka õige mitu korda edasi-tagasi nühkima aga ausalt öeldes mulle isegi meeldib see õrn huulepulga efekt. Mõnus igapäevane ja pealekandmine on lihtsamast lihtsam! Püsivus ei ole neil just parim ja pigem meenutab blistexi huulepalsameid. Samas saab tänu sellele edukalt ka ilma peeglita hakkama ja päeva jooksul ei muutu huulepulga värskendamine tülikaks. Hind varieerub, kuid keskmiselt on see u 7-8€.


Kokkuvõtteks on hea lisada, et iga päev leiab minu käekotist vähemalt ühe nendest kolmest. Need on tõesti mõnusalt igapäevased toonid ja neid on mugav kasutada.

Olete teie mõnda whispereri proovinud? On lemmikuid?

12 comments:

 1. Sinu huultel tunduvad nad kõik väga ilusad, aga ma isiklikult eelistan mitte läbikumavad huulepulki nii, et need on "not for me"

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see ongi maitse asi :) Reeglina kui välja lähen, eelistan samuti matti ja mitte läbikumavat tulemust. Igapäevaselt meeldib aga selline kergem ja naturaalsem huul.

   Delete
 2. Minul on toon 120 ja tõesti peab tõdema, et pigment pole väga tugev. Kuid siiski olen väga rahul!

  ReplyDelete
 3. Mul on olemas 120 Petal Rebel, ülimõnus erkroosa, vahepeal oli koguaeg kaasas ja kandsingi päevast päeva seda, aga hetkel teised lemmikud asemel. Aga Whispersid on mõnusad, oeh kuidas kisub kohe veel ostma, aga ma ei suuda endale õigustada lihtsalt, miks mul niiii palju huuletooteid tarvis läheb. No ja minu kogu on tegelikult veel tagasihoidlik :P. Minu kurvastuseks või õnneks saan neid osta vaid Eestist, sest siin Soomes ei ole ma neid kusagil näinud, Vividsid on neil küll müügil, aga Whispersist ei tea nad vist miskit. Vaesed nemad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Piilusin seda sama tooni üpris kaua aga kuna mul on erkroosa loreali caresse siis oleks see ost olnud pointless :) Kuid tõesti, ilus on see küll!

   Delete
 4. Ma sain ka just petal rebeli kingituseks. Pole veel väga palju katsetanud, aga esmamulje hea. Igapäevaseks kasutamiseks tundub väga mõnus:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just.. tulemus ei jää selline liiga "in your face", seega igati sobilik kooli, tööle ja päevasel ajal kandmiseks :))

   Delete
 5. Mulle meeldib Coral ambition hetkel kõige enam. Kindlasti soetan veel neid, kuna mõnusamat huuletoodet suveks pole.

  Beauty Bubble Blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa ma ka piilun seda.. mul polegi seda tooni huulepulka :)

   Delete
 6. Just täna poodi minnes ütlesin oma mehele, et tahan Maybellini seda Coral Ambitionit endale. Aga Orange attitude on ka väga kena :):) Lähen tšekkan mõlemaid!

  ReplyDelete