Thursday, June 27, 2013

Product review: Isadora multi vitamin gloss


Täna räägiksin lähemalt sellisest huuleläikest nagu Isadora Multi vitamin gloss. Mina valisin endale tooni nr 07-Pomegranate, sest see on selline imeilus segu roosast ja korallitoonist. Selle huuleläike eripäraks on see, et koostise poolest koosneb see 90%'st vitamiinidest - A, E, C +Q10. Minu jaoks ei ütle need tähed, numbrid midagi kuid tean, et see toode peaks kuivadele huultele pai tegema! Ma kahjuks ei mäleta selle toote hinda, sest enda oma sain üsna ammu. Ehk kellegil on silma jäänud?


Pealekandmise harjake meenutab mulle Elle&Blair'i Skylark sarja huuleläigete omasid. Samuti ka koostis. Nad on tõesti sarnased. Tegemist on pigem sellise paksu huuleläikega seega ei sobi ta nendele kes ei kannata huultel seda "mul on huuleläige peal" tunnet. Küll aga on ta täpselt selline mida mina omale kuivade huulte korral peale võõpaks. Mulle meeldib, et ta on tegelikult suhteliselt õrna pigmendiga kuid jätab siiski sellise roosaka kuma. 

Üks miinus mida selle toote puhul märkasin oli see, et alguses kui huuleläige peale kanda on seda raske ühtlaselt teha (tänu paksemale koostisele). Õnneks on see samamoodi kõigest natukeseks ajaks, sest nagu ka Skylarki tootesarja huuleläiked valgub ta mõne aja pärast ühtlaseks. Samas on sellel huuleläikel üks omadus mis selle õesti heaks muudab ja mind selle järele haarama kutsub.. See niisutab ja teeb huuled pehmemaks juba mõne päevaga. Mul kipub huulte äärtesse vahest harva külma tuulega tulema nagu "huulepliiatsiga" õrnalt tehtud jooned. On  kellegil veel nii olnud? Tänu sellele tootele sain sellest murest üsna kiiresti lahti.

Ainult huuleläige

Huuleläige + heleroosa color whisperer

Kokkuvõtteks ütlen, et julgen seda toodet teilegi soovitada! See ei sobi küll kõigile, kuid neile kellel on probleeme kuivade huultega on see toode suurepäraseks abimeheks huultele ravikuuri tegemisel või siis lihtsalt huulte igapäevaseks niisutamiseks.

On keegi veel neid Isadora huuleläikeid proovinud ja kasutanud?

15 comments:

 1. Ma avastasin Su blogi alles paar päeva tagasi ja ma ei saa aru kuidas ma alles nüüd nii hea blogi avastasin. Kus see blogi end varjas minu eest? :D
  Super äge blogi, üks parimaid eesti blogisid. Edu ja jõudu!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooh, nii armas! :) Tere tulemast meie pessa!

   Delete
 2. Minu teada peaks selle huuleläike hind 13-14 euro kanti jääma. Armas tütarlapselik toon :)

  ReplyDelete
 3. Ka minul on talvel tihti see efekt, et nagu huulepliiatsiga oleks ääred värvitud. Hullematel päevadel suuääred isegi kipitavad. Aga ma ise pole veel Isadora huuleläikeid proovinud, kuid vist peaks... :)

  ReplyDelete
 4. Mina testisin ISaDora jaoks tooni Lychee ja tegin blogissep ostituse kah. Mulle väga meeldivad need läiked, tõsiselt head. Sama lugu oli, talvel olid huuled kuivad ja see tegi juba mõne päevaga terveks katkised kohad ning huuled pehmeks!

  ReplyDelete
 5. st blogisse postisuse. Vahest olen liialt kärme tühikut vajutama :D.

  ReplyDelete
 6. Ise olen kasutanud Isadora lip plump huuleläikeid, olen väga rahul nendega ja teeb huuled suuremaks ilma , et kipitama ajaks, peaks nüüd selle ka ära proovima:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohho.. Ma neid ei ole proovinud :) Võibolla peaks samuti!

   Delete
 7. see küll kuidagi ei puutu sellesse positusse, kuid siiski mõtlesin selle sulle siia kirjutada. nimelt eile hommikul üles ärgates ja meenutades, mida ma unes nägin pidin suure suure üllatusega tõdema, et selles unenäos olid sina ja ma ei tea üldsegi miks :D nägin unes, et kohtusime juhuslikult linnas ja ma lihtsalt lamppi tulin sinu juurde ja ütles, et kui väga mulle su blogi meeldib jne ja minigl põhjusel läksime mingisse kohvikusse ja siis ärkasin ma üles ning pole kindel kuidas see imelik uni küll lõppes :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihiii.. Nii vahva! :D:D Ja ps! See ei pea unenäoks jääma, ma ei ütle kunagi ühele meeldivale lõunale/õhtusöögile ei ;)

   Delete