Wednesday, June 26, 2013

OOTD: 26.06.13


Tänane päev oli võidujooks ajaga.. Aga selline mõnusalt kiire, mitte häirivalt. Ma jumaldan selliseid päevi kui õhtul koju minnes on täielik pingelangus, sest kõik asjad said tehtud! Mõnus, eks?
Hetkel on plaan lõpetada kontoris tööasjad ning minna koju ühte uut seriaali vaatama.. Selle nimi on "Touch" ja hetkel oleme alles 4 osa juures. Tõsiselt põnev ja teistmoodi seriaal. Pani enda elu üle lausa mõtlema.

Pluus: Terranova u 12€
Sall: Seppälä 4,95€
Püksid: Terranova 19,95€
Käekell: NewYorker 12€
Käevõru: NewYorker u 3€
Papud: Seppälä 16,95€
Sõrmused: Vanaema kingitud


21 comments:

 1. Kas sul tänase ilmaga sellise riietusega palav ei hakanud? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oli ikka palav kuid ma ei saa kliendiga kohtumistele lühikeste pükstega käia :) Seelikuid on ainult üks mis on sobilin ning see oli parasjagu pesus :)

   Delete
 2. Ma arvasingi, et kohe tuleb kellegi poolt selline küsimus:D Kahjuks või õnneks eksisteerib maailmas ka inimesi, kes käivad tööl ja ei saa tõesti lühikeste pükstega tööl käia. Ei midagi halvasti selle anonüümse suhtes, aga võiks ju mõelda enne küsimist:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks ta nii on.. Tobe muidugi aga eetika küsimus :) Seelikud on muidugi hea lahendus suvisel ajal aga minu kapis on neid vähe. Peakski täiendama :)

   Delete
 3. Armas ja professionaalne ;) Nii mõnus päevitus on sul, just selline paras :) Aaaa ja supermõnus krunn (Y)

  ReplyDelete
 4. Tegelikult on müügil ka sellised viisakamaid lühikesi pükse ju :) AGA outfit on kena ja Sa ise oled ilus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Võibolla tõesti, kuid ise ei tunneks ma ennast mugavalt ja piisavalt esinduslikult :) Aitäh sulle Svea!!

   Delete
 5. Mul endal sama asi. Töötan firmas, kus kannavad mõned küll lühikesi pükse, aga ma tunneks end ise ebamugavalt mingite lühkaritega.

  ReplyDelete
 6. Sa oled nii mõnusalt väike ja kompaktselt riides :D See kõlab nii tobedalt, aga 'kompaktne' on just see sõna, mida ma kasutaks, hihi :D Ja seelikuid soovitaks ma küll, kui juba jutuks läks. Mõnusalt mugavad ja neid saab igas stiilis, just selliseid, nagu parasjagu vaja ja kas või lihtsa DIY-na nädalavahetusel ette võtta ja ise meisterdada :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehehe.. eks ma olen tõesti kompaktne, reeglina mahun igale poole :D:D
   See on hea mõte tõesti, peaks proovima! :)

   Delete
 7. Hei.
  Olin just uute ja huvitavate seriaalide otsingul ning kui Sinu mainitut nägin, pidin selle kohe endale ka tõmbama. Esimese osa vaatasin ära, peaks ütlema, et väga põnev ning mõtlema panev. Algselt jäi mulje, et ühte osasse oli kuidagi liiga palju erinevaid situatsioone pandud aga lõpuks loksus kõik paika ja oli väga efektiivselt omavahel seotud. Tekitas tõsise huvi ka järgnevate osade vastu.

  PS: Kui veel mõningate uute ja huvitavate seriaalide/filmide otsa satud, siis võiksid ikka teada anda ;) Alati ei leia ise kõiki põnevaid asju üles, seega olekski hea natuke sohki teha ja teiste järgi asju vaadata ;D

  -M-

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on nii hea kuulda.. Ja võin öelda, et see läheb järjest põnevamaks! Ma olen juba addicted!

   Ikka! :))

   Delete
 8. Nii ilus krunn! Kuidas tegid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Sokikrunn.. Õpetuse leiad minu blogist kui otsid labelite alt "nipinurk" ja seal on olemas :)

   Delete
 9. Ma ka jumaldan neid kiireid päevi, mille jooksul saab nii palju asju ära tehtud! Pärast on nii hea tunne! Mul oli eile selline päev :)

  ReplyDelete
 10. Aga seelikud ja lühikesed püksid pole ju ometi ainus variant... Absoluutselt väga ja väga esinduslikke ja ametlikke kleite on ju meil lademetes saadaval: Monton, Reserved, pta, Kaubamaja, Zara jne kindlasti pakuvad laia valikut. Eilset päeva arvestades hakkab tõesti kahju vaadates pikki teksapükse :) Ise sain endale lubada imeõhukest sitsikleiti terve päeva jooksul ja sellegagi oli väga-väga palav. Täiesti suvaline näide, millist tüüpi mõtlen: http://www.enfashion.co.uk/wp-content/uploads/2008/08/structured-dress.jpg

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa kannan kleite pidevalt ja lausa jumaldan neid! :) Aga ega neidki ju väga palju pole ja iga päev kanda ei taha.

   Delete
  2. Aa, okei, mulle on nendest OOTD postitustest jäänud mulje, et pigem ei kanna eriti kleite :)

   Delete
  3. Pole sattunud pildistama :)

   Delete