Friday, May 24, 2013

What a wonderful life it is : Snapshots


Hei, hei kallikesed!

Siin siis mõned viimase aja eredamad hetked.. Nagu te juba teate siis minu musi Jüril oli sünnipäev! Ta on nüüd täitsa ametlikult 23. Tähistasime seda päris suure seltskonnaga seekord ja kõik laabus fantastiliselt. Kuna kõik see on nüüd seljataga, saan rääkida ka enda kingitusest. Aga enne veel tahaksin  rääkida sellest kui puusse me söögiga panime. Lauale sai siis tellitud meie poolt 5 suurt XL pitsat. Valisime ikka tükk aega ja lõpuks sai tellitud kaks ühte sorti ja kolm teist sorti. Kõik need kolm mida laual kõige rohkem oli, pidid olema siis tomati, juustu, hakkliha ja jalapenoga.. Ainus millega me arvestanud ei olnud, oli see, et jalapenosid selle pitsa peale niiiii palju tuleb. Kõigil suud põlesid, kõik kirusid, aga õnneks söödud sai kõik. See oli ikka päris suur väljakutse ausalt öeldes. Kuigi pean mainima, et endiselt olen arvamusel, et just Mack-Bar-B-Que on üks parimaid söögikohtasid.


Mina kinkisin Jürile see aasta midagi emotsionaalsemat. Ma tegin talle 20 minutilise video, kus kõik talle armsad inimesed (endised koolikaaslased, lapsepõlvesõbrad, kolleegid) talle kaamerasse erinevaid mälestusi räägivad, oma arvamusi temast jagavad ja palju õnne soovivad. Kuna paljud inimesed ei ole alati kättesaadavad ja on tihtipeale hõivatud, siis kasutasin sellist varianti, et kes vähegi minuga filmida ei saanud, siis palusin neil end ise filmida. Kes tegi seda veebikaga, kes telefoniga.. Filmitud sai kõik. Kõige kaugem soov tuli Jüri sõbrannalt prantsusmaalt!! Kõik kukkus välja täpselt nii nagu plaanisin ja andsin kingi jürile üle seal samas restoranis. Vaatasime seda siis kõik koos ja itsitasime. Nii tore oli Jüri rõõmustamas näha, momendiga oli kõik seda väärt!! Taolised organiseerimised kipuvad alati väga stressirohked olema ja nii ka seekord, kuid in the end it's always worth it!


Veel käisime armsa Janakesega eelmisel nädalal vanalinnas pildistamas ja katusekohvikus aega veetmas. Muidugi ei puudunud meie plaanidest ka sushi restorani külastamine.. Nagu söödikud ikka. Muide, siinkohal mainin veel, et Jana on ka üks meie toredatest lugejatest :) Mulle valmistab nii suurt heameelt see, kui palju sõpru ja uusi tuttavaid olen läbi oma blogi saanud. See on lausa uskumatu! Te olete nagu pisikesed päikesekiired igas päevas! Aitäh sulle armas Jana järjekordse toreda õhtu eest ja kordame varsti!

Täna, aga käisin pisemat sorti iluvidinate shopingul, seega on homme üks väiksem new in tulemas.. Saagiks sain päris mitu asja mille pärast väga elevil olla. Seega, stay tuned! 

Praegu, aga lippan Viimsisse korterit näitama ja hiljem plaanime Jüriga mõnda head filmi vaadata. Ooooh, mis meenutas mulle kohe viimast filmi mida vaatasime.. Selleks oli "Minority report" mis oli TÕSISELT hea! Täielik mõistusega mängimine ja lahe film. Soovitan soovitan, soovitan!

Aga nüüd soovin teile imelist nädalavahetust ja homseni!

8 comments:

 1. Milline suurepärane kingitus! Ma ei tea, mis Jüri arvas aga kui keegi mulle sellise kingituse teeks, siis oleks see lihtsalt parim asi maailmas! Ilusat nädalavahetust päikseke ja varsti olen jälle siin su oste uudistamas :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihi :) Olen ise ka mõelnud, et nii lahe kui mulle midagi sellist kingitaks.. Eluks ajaks mälestus olemas.

   Aitäh sulle Mammu!! Soovin sama sullegi :)

   Delete
  2. Minu meelest väärib ka su tehtud kingitus palju-palju kiidusõnu! Asju on igaühel palju ja isegi ülearu, aga midagi sellist?! Supper mõte! Jüril on tüdrukuga vedanud :)

   Delete
  3. Oi kui armas!! Aitähhh Ann! :)

   Delete
 2. "Viimsisse korterit näitama", hihi. See lause on minu jaoks nii lahe, sest ma ise just lõpetasin korteriotsingud Viimsis. :D

  ReplyDelete
 3. Nii nii armas ja tõesti emotsionaalne kingitus! Mu sõbranna sõber tegi mu sõbrannale ka video..ja ma sain seal ka osaleda :) Endal ka nii eriline tunne:D hehe.

  Oh, seda filmi peaks tõesti vaatama ;) Aitäh soovitamast! Uusi häid filme on viimasel ajal nii raske leida.. selliseid, mida veel näinud pole :P

  Kihvtid pildid, mis sa enda sõbrannast teinud oled. Taaskord pean mainima, et sul on hea silm ;)
  Ma pole ammu fotokat kätte võtnud..nii kiire on olnud. Aga igatsen. Ehk nüüd suvel on rohkem aega:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh!!! :)
   No see film oli tõesti tea kui sellised "mõistusega mängimise" ja ulme filmid meeldivad.. Loodan, et jääd rahule!

   Delete