Sunday, May 12, 2013

What a wonderful life it is : Snapshots


Hei, hei mu armsad!

On aeg teha jälle pisike kokkuvõte vahepeal toimunust.. Soojad ilmad on mulle tohutult hästi mõjunud. Tunnen, et energiat on rohkem ja ma oleks justkui uuesti ellu ärganud! Päike, sinine taevas ja suvine grillimine.. Oeh, kuidas ma olen sellest puudust tundnud. Viimase paari nädala jooksul olen olnud täiesti sügavalt töö lainel, sest on teada tõsiasi, et kinnisvaraturg on just kõige aktiivsem kevadel. Õnneks oleme ka sõpradega päris palju aega koos veeta saanud. Tehtud on esimesed grillid ja meie jaoks on suve hooaeg juba avatuks kuulutatud! 

Lisaks sellele ei saa ma mainimata jätta teid mu armsad.. Vahepeal on täitunud meie pesas juba rohkem kui 600 imelist jälgijat! Suur, suur aitäh teile toetuse, inspiratsiooni ja positiivsuse eest!! I You!

Sellest tõotab tulla üks pikemat sorti postitus, kuid ma väga tahan teiega neid momente oma elust jagada !


Vahepeal toimus selline üritus nagu Kinnisvaramiljonär 2013 kus ka minu armas Jüri ülesse astus. Tegemist oli siis konverentsiga mis toimus Euroopa hotellis, ning selle peamiseks eesmärgiks oli tutvustada kinnisvarasse investeerimise erinevaid tahkusid ja võimalusi. Jüri oli nagu alati super tubli ja ka peale esitluse lõppu kogunesid inimesed tema ümber, et lisaküsimusi küsida. Sa oled super mus! Ja siinkohal ütlen ka Rene-Oscarile kiidusõnad tubli organiseerimise eest!

Üüratu pikkusevahe tõttu on meil Taneliga suhteliselt keeruline sõbrapilti teha.. O.o

Veel jõudsime tähistada Taneli 20'ndat juubelit Liisu juures! Palju, palju õnne sulle Tanel veelkord! Mul on alati nii hea meel Liisu juurde minna, sest see viib mind tagasi aega, kus kohustused olid minimaalsed ja ainuke mis luges oli see, et saime Liisuga koos olla! Me oleme alati lahutamatud olnud :) Grillisime, laulsime, mängisime bailat ja tähistasime Taneli tähtsat juubelit.. Oeh, küll see oli alles üks mõnus õhtu!


Kuna mul tänasest emadepäevast piltide näol jäädvustusi pole, siis mõtlesin siia lisada alles hiljuti tehtud pildid meie suslikutest. Kevade saabudes on nad juba tunduvalt erksamad ja nende ärkveloleku aeg pikemaks muutunud. Tänu karvavahetusele näevad nad hetkel parajad soolikad välja, aga olgem ausad.. Nad on vist igatepidi nuntsid :) 

Aga minnes nüüd tagasi emadepäeva, siis käisime täna kohe päris suurel külastusringil.. Õnnitlesime minu ema, tibu, Jüri ema ja Jüri vanaema mammit. Mul on lausa hea meel, et aastas on üks tore päev, mis meenutab meile kui olulise osa meie elust moodustab perekond ja selle eesotsas ema! Ilusat emadepäeva kõikidele praegustele ja tulevastele emmedele!


Täna peale kõikide emmede õnnitlemist läksime külla ka meie headele sõpradele ja naabritele kes on samuti kohe, kohe emmeks, issiks saamas! Sandra kõhus pesitseb praegu üks pisike printsess, kes juunikuus ilmavalgust näeb! Plaanisime juba tükk aega tegelikult ühe korraliku pildistamise ette võtta ja täna sai see siis lõpuks teostatud! Tegemist on minu kõige, kõige esimese korraliku shoodiga mille oma kaameraga tegin. Sain oma esimese kogemuse nüüd lõpuks kätte! Pildistasime Sandra ja Hendriku kodus ja tänu sellele oli meil ka palju erinevaid rekvisiite mida kasutada.. Lisan ka siia mõned pildid, sest see pisike perekond on niiiiii imearmas ja neid oli tõesti mõnus pildistada. 

PS! Igasugune tagasiside on oodatud :)


Ilusat õhtut kallikesed!

38 comments:

 1. Super ilusad pildid :))

  Sinu blogi on alati nii tore lugeda ja meel läheb kohe paremaks!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oioioi kui armas! Suur, suur aitäh sulle!! :)

   Delete
 2. Väga armas postitus, shootingu pildid on eriti armsad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihi, seda on nii hea kuulda! Aitäh sulle! :)

   Delete
 3. Väga hästi õnnestunud shoot;)

  ReplyDelete
 4. Issand, see Taneliga tehtud sõbrapilt on nii kihvt:D Tõesti nii suur pikkusevahe? Samuti on Sandrast ja Hendrikust tehtud pildid i-m-e-l-i-s-e-d! See on tõesti tõsi, et lihtsuses peitub võlu. Sa oled meil tõesti igal alal andekas :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaaaaaa, ta on rohkem kui 2m pikk :D:D:D Võimatu üritus on koos pilti teha.

   Oooooh kui armas! Seda on nii hea kuulda, sest esimese korra kohta pabistasin väga tulemuse pärast!! :) Aitäh!

   Delete
 5. Esimene pilt on nii hea ja ma armastan-armastan rasedapilte. Vahet ei ole mis pidi sa lapseootel naist pildistad, ta särab nagu kalliskivi ja kõik pildid tulevad imeilusad. Ei, mul ei ole mingit titepalavikku :D

  Muide, ma ehk palun varsti sinu teeneid. Üürileping on lõppemas, eks paistab mis saab ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihihiii, ta tõesti särab nagu päike! Rase naine on üks tohutult ilus nähtus tõesti! :)

   Delete
  2. Ja vabalt, sinu jaoks on mul alati aega! ;)

   Delete
  3. Tore kuulda, eks ma siis annan teada sulle :)

   Delete
 6. Sa oled vist kõiges, mida sa teed, super andekas! Kindlasti oled sa ise ka kunagi väga hea ema. Pildid on muidugi super armsad. Edu Sulle kõiges!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi kui ilusad sõnad!! Suur, suur aitäh sulle!! :)

   Delete
 7. Täitsa vahvalt on see fotosessioon välja kukkunud. Meeldib, et pildid on loomulikumad, kui kuskil fotostuudios ühevärvilisel taustal paari rekvisiidiga tehtud pildid, kuid natuke liiga kokkusurutud on mõned. Tahaks natuke rohkem tausta, veidi rohkem n-ö hingamisruumi võiks mõnel pildil ümber olla, modellid võiks terviklikult pildil olla, mitte nt nii, et pooled jalad on kaadrist väljas. Muidugi ei peaks iga pilt nii olema, aga mina oleks teinud mõne pildi nii, kus modellid on tervenisti peal. Valges riietuses pildil oleks ilmselt modell pidanud istuma vasakul pool, kuna paremalt poolt paistev valgus on pildi ülevalgustanud ja seeliku seina/kapiga praktiliselt ühte sulatanud.
  Nüüd sai küll jube pikk kommentaar, aga sellised oleks minu soovitused sulle järgmiseks korraks. :) Eks paljuski on see ka maitse küsimus, et kellele millised pildid meeldivad. Esimese sessiooni kohta on tulemus ju tegelikult täitsa hea. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi kui palju kasulikku infot. Aitäh sulle selle eest! Püüan tulevikus seda silmas pidada :)

   Delete
 8. oii kui ilusad pildid, teed kohe kadedaks mind, kuna olen ka ise lapseootel ja pole veel ühtegi pilti jäädvustanud endast, kõhust ega koos mehega.. peab selle ikka kindlalt ära tegema enne kui juba hilja! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihihii :) Just, vutt, vutt fotograafi juurde.. See on nii ilus aeg! :)

   Delete
 9. Sa oled selle magic progre päris omaks võtnud juba. Tubli! :D
  Väga kenad pildid!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Absoluutselt!! :D:D Hea progre!

   Aitäh, aitäh sulle Ailen!

   Delete
 10. Väga ilusad pildid :)

  Kas sa mu kirja said kätte, mis ma eelmisel nädalal saatsin?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Liisu!! :)

   Jaa sain, vastasin sulle ka kohe. Kas mu kiri on ära eksinud? :)

   Delete
  2. Tundub, et eksis ära jah kuskile, minu postkasti pole veel jõudnud :)

   Delete
  3. Huvitav.. mul näitab, et on ära saadetud :) Äkki sattus rämpsposti? Saatsin sulle forwardiga uuesti.. vaata nüüd :)

   Delete
  4. Huvitaval kombel on ikka tühjus.

   Delete
  5. Saadan aadressile : aliise.kononenko@gmail.com

   Kontrolli rämpsposti, sest mul näitab, et saadetud :)

   Delete
 11. Ohoh, pildid on küll vägaväga armsad, kui ei teaks, ei ütleks kohe kindlasti, et esimene kord! niinii tubli oled :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooooh kui hea kuulda, suur, suur aitäh sulle Birgit! :)

   Delete
 12. Väga armsad ja õnnestunud pildid, minu arvates :)

  ReplyDelete
 13. Vahvad päevad on sul olnud!
  Ja ma pean sind kiitma - sul on väga hea silm ja pildistamise oskus! Need pildid on tõesti väga-väga professionaalsed! Tõesti väga ilusad ja erilised! Küll sa oled tubli mitmel alal :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Uiuiuiuiuiii kui ilusad sõnad! Aitäh sulle armas Sandra! You made my day :)

   Delete
 14. Olen ise tegelenud pildistamisega ja mu õde tegi enda korterisse päris fotostuudio - valgus, taust, värgid-särgid.. Ja selle kõige põhjal, mis ma olen kõrvalt näinud ja ise teinud võin öelda, et Su pildid on väga-väga head! Niiii hea silm momendi tabamisel, esimese sellise suure pildistamise kohta ikka super! Peab vist Sulle järjekorda võtma! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooh kui hea tagasiside! Tegid mu kõrvadele pai! See on nii suureks komplimendiks :) Aitäh, aitäh, aitäh!

   Delete
 15. Tõepoolest, esimese suure pildistamise kohta vau-vau! Vägagi ilusad pildid tulnud! :)

  ReplyDelete
 16. Pildid tulid kõik suurepäraselt välja! On midagi, mida sa teha ei oska? :D Soojad õnnesoovid tulevasele emme ja issile! Ning pikad paid sinu nuustikutele!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suuur, suur aitäh! :) Ja nende kõikide poolt kaa suur aitäh sulle!!

   Delete