Wednesday, May 29, 2013

What a wonderful life it is: Meie armsa Sandra sünnipäev + Meeste meigioskuste võistlus!


Hei, hei mu armsad!

Täna räägiksin lähemalt meie armsa Sandra sünnipäevast kus me eile käisime.. Tegemist oli tõesti lahedalt organiseeritud üritusega ja mul on hea meel, et kõik asjaga ikka kaasa läksid. Sandra säras nagu alati ja õhk oli täis positiivseid emotsioone! Kõige lahedam ongi see, et nende inimestega saame alati midagi vahvat ette võtta ja ei pea kunagi muretsema, et keegi imelikult ennast tunneks.. See on nii vinge. Aitäh sulle Sandra selle toreda päeva eest ja ma soovin, et su järgmine aasta on täis sinu praeguse kõhubeebi naeru, päikest ja rõõmu!


Inspireerituna minu blogis tehtud "My boyfriend does my makeup TAG"'ist olime juba ette planeerinud, et teeme seda kõik koos ja paneme oma mehed proovile! Selline ettevõtmine on alati tore, sest see on lihtsalt niii armas ja naljakas kuidas nad üritavad väga loogilisi järeldusi teha ja selle põhjal siis vapustav tulemus saavutada. Kuna Jüri on seda varem juba teinud, siis selleks, et tal eelist ei oleks, kasutas ta minu peal hoopis Sandra meigitooteid. Olgu öeldud, et need erinevad täielikult minu omadest, seega no cheating :) Žüriiks olid siis kõik teised külalised kes katsumusest osa ei võtnud. Hinnati siis eraldi silmi, kulme, meigipõhja, huuli ja siis kogu üldist välimust. Vaadakem siis kõik koos kuidas mehed hakkama said..


APLAUS!!! Vot nii tublid meie Eesti mehed ongi.. Vingeks teeb asja see, et kõik nad olid väga õhinas ja südamega asja juures. Mina annaksin Klausile 10'nest 10 punkti, sest Estri meik on tõesti väga loomulik ja ilus. Ei ütleks küll, et härra tehtud! Kuid samuti said ka kõik teised mehed suurepäraselt hakkama. Ka minu meik oleks olnud täitsa okidoki kui meigitoodete valikus oleks mulle õiget tooni jumestuskreemi olnud, hihi. Millised hinded annaksite teie?

Siin aga žürii otsus..

Parampampammmm.. Võitjaks tuli Jüri!! 
Kuid, ega sellega tegevused ei lõppenud. Kohe peale seda algas hoogne maffia mäng. Maffia mäng on saanud meile nagu mingil määral vahvaks traditsiooniks.. Mängisime seda ka siis kui kõik me esimest korda kohtusime. 

Aitäh kallikesed imelise õhtu eest ja loodan, et kordame peagi!

Ja teile soovin ma edukat nädala teist poolt ning salamisi võin poetada siia, et üks üsna magus "new in" postitus on tulemas. Olen end veidike poputanud siin viimaste päevade jooksul ja on aeg ka teile minu riiulite "uusi tulnukaid" tutvustada.

26 comments:

 1. Ma arvan et Jüri peaks ametit vahetama:) Tal tuli kohe eriti hästi välja:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihi.. Ise ta vaidleb vastu, et ei tulnud nii hea :D:D

   Delete
 2. Väga lahe ning mehed tegid tõesti head tööd. :))
  Ootan huviga uute asjade positust!

  ReplyDelete
 3. Jüri saaks ju kahte ametit korraga pidada ;) aga kiitus muidugi ka teistele, ega nad väga alla ei jää :) ja muidugi väga vahva ettevõtmine :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. hehe just, just.. nii mugav oleks hommikul ju öelda, et "kallis, nii kaua kui ma veel pool tundi magan, viitsid mulle meigi ära teha?" :))

   Delete
 4. Jah, need uued tulnukad on tõesti ühed vahvad tegelased :)

  Aga Sinu ja Sandra meik on ikka kõige vahvam :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just, just.. Neid on pääääris palju lisandunud juba Jana :D

   Hihihii.

   Delete
 5. Vat kui tore üritus ja meestele annaks kõigile 10 punkti vähemalt üritamise eest :D Ma juba ammu plaanin ka seda tagi'i teha oma mehega aga ei tea kas ükskord jõuame ka sinnamaani :P

  ReplyDelete
 6. Kallis Triinu! Tahtsin natukene kriitikat korra pilduda, et see blogi täiesti ära ei vajuks. Mulle isiklikult ei meeldi, et nii palju toodetest kirjutatakse. Kui näen, et New in või siis tooteestilus või hoopis kuu lemmikutest on kirjutatud, siis heal juhul lasen silmadega üle piltide ning panen kohe blogi kinni. Liiga palju oled hakanud kirjutama toodetest ja varem seda polnud. Lisaks su blogi on koguaeg nö armas olnud, aga see blogistiil on viimasel ajal pisut ühemaiguline olnud, st ei midagi huvitavat ja uut ning äkilist pole väga leida olnud. :) Olen ise hakanud järjest harvemini su blogi lugema, kahjuks või õnneks. Igatahes soovin sulle edu ja kõike head siiski, pidin lihtsalt omapoolse märkuse ära tooma. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kurb seda kuulda.. Eks igal asjal oma tõusud ja mõõnad :) Tänud ausa tagasiside eest! Loodan siiski, et leiad oma tee ikka aegajalt siia ja enda jaoks ka midagi põnevat lugemiseks.

   Delete
 7. Ma vaidleks viimasele vastu. Olen su blogi jälginud nüüd umbes 6 kuud ja ma ma armastan seda. Kõik sobib alustades new in' ga ja lõpetades what a wonderful life it is'ga . Sa oled tubli, ilus, kena ja sul on huvitavad teemad. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tänane päev on olnud kuidagi eriti negatiivse maiguga ja sinu kommentaar oli just see mida vajasin. Aitäh sulle! You made my day :)

   Delete
 8. Mulle meeldivad küll tootepostitused, need mind siia blogisse algselt tõidki, aga mulle meeldib, et oled osanud kohandada oma blogi ka oma isikliku elu postitustega. :) Kui mõni postitus ei meeldi, saab alati üle scrollida. Ma saan palju nõu sellest blogist, et mida uut proovida jms ja selle üliarmsa öökulli sõrmuse tellisin ka tänu sinu postitusele. Iluvidinad ja -tooted käivad naiseksolemisega käsikäes. :)
  Muidugi su tegemistest on ka ülipõnev lugeda, oled äärmiselt positiivne inimene!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Siiras tänu sulle Triin nii armsate ja toetavate sõnade eest! Need on suureks inspiratsiooniks ja aitavad mul siht silme ees hoida :) Panid mind naeratama!

   Ilusat õhtut!

   Delete
 9. Ma olen su blogi algusest peale jälginud ja elan nii kaasa sellele! Nii tore ja rõõmsameelne oled! Enda halbadel päevadel kisub naeratuse näole need rõõmsad postitused :) Olen tabanud end mitu korda ütlemas:"No see on hea, Triinu Liis isegi kirjutas blogis sellest!" haha! Armas oled!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui tore on hommikul midagi sellist lugeda!! Suur, suur aitäh sulle :))

   Delete
 10. Aga mulle meeldib hoopis Sandra kleit, nii ilus värviline :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa.. see on tõesti imeilus ja kevadine! :)

   Delete
 11. Väga äge mõte! :)
  Pean muidugi ära mainima, et Su sõbranna näeb väga hea välja! Rasedus ikka teeb inimesed nii kauniks :)

  ReplyDelete
 12. Minu vihmasesse hommikusse tõi Sandra meik ikka väga palju nalja, võitjaks oleksin ma aga valinud Klausi :)

  Siia kriitikanoole vahele ütleks, et kuna see blogi ei olegi ju ainult sinu isiklikust elust vaid ongi ilu ja elustiili blogi, siis käivad kõik uued potsikud/totsikud selle juurde ning nagu sa ise alles hiljuti kirjutasid, et kevad ju on kinnisvaraturul väga aktiivne aeg, siis ma ei imesta, et nii palju suuremaid üritusi, mida siin kajastada, lihtsalt ei olegi. Sul on ju ikka oma isiklik elu ka :)

  Kallid-paid, minu sokid rokid sa siiani jalast! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihi.. selline kena, mitmevärviline :D:D Võitjaks oleks mina samuti Klausi valinud! Nii looomulik meik, et ei ütleks küll, et mehe tehtud!

   Aitäh sulle toetuse eest mu armas Kaia! :))

   Delete
 13. küll sa oled armas

  ReplyDelete