Friday, May 10, 2013

Product review : Wet n Wild Ultimate brow kit


Hei, hei mu armsad!

Tänaseks olen ma nüüd vist küll kõik võimalikud kulmu tooted ära proovinud.. pliiatsid, vildikad, puudrid. Lõpuks otsustasin ära proovida ka selle palju kiidetud wet n wild'i kulmu trio. Mul ausalt öeldes ei olnud ostu sooritades mitte mingisuguseid ootusi, sest tegemist oli rohkem sellise "kuna vildikas saab kohe tühjaks, võiks ju selle ära proovida" ostuga. Ostsin selle Seppäläst hinnaga 6,45€.

Komplekti juurde kuulub siis kaks erinevas toonis kulmuvärvi, vaha, väikesed pintsetid, pintsel ja külje pealt väljatõmmatav peegel. Iseenesest selline mugav ja käepärane komplekt!


Mõlemad värvid on ääretult hästi pigmenteeritud, seega peab pintsli tõesti ainult õrnalt puudri vastu panema.. Samas on sellega lihtne kulme täita ja toodet kulub imevähe. Koostiselt on mõlemad sellised hästi puudrised, kuid õnneks ei kipu laiali minema. Komplektis olev väike pintsel on küll mugav jooksu pealt kasutamiseks, kuid muidu on ta ikka liiga pisike, et peegli ees hommikul meiki tehes kätt väänama ei peaks. Küll, aga nagu ma juba mainisin, siis on ta täpselt käepärane näiteks reisile kaasa võtmiseks. 


Minule sobib selle trio tumedam pruun hästi ja ilmselt jään ma sellele tootele truuks nüüd üsna pikaks ajaks. Sellise hinna eest ikka väga hea ja kvaliteetne toode! Nüüd ma näen miks selle toote ümber nii palju "suminat" vahepeal oli :)

On keegi veel seda triot proovinud? Millised on teie emotsioonid?

28 comments:

 1. Olen ka pikalt mõelnud proovida, nüüd ilmselt tuleb lipata selle toote järgi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpselt sama :) Õnneks ei pidanud ma kahetsema! Loodan, et ka sina ei pea!

   Delete
 2. Minu Artdeco kulmupuuder/värv hakkab otsa saama, siis tean, mida järgmiseks katsetada. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :)
   Ma loodan, et see sulle su heleda peaga sobib, sest toonid on üsna tumedad!

   Delete
  2. Mul muutuvad juuksed järjest tumedamaks :)

   Delete
  3. Oooooo, lahe! Kui tumedaks plaanid minna? :)

   Delete
 3. Olen proovinud ja praegugi on olemas. Meeldib aga kasutan harva, sestmmeiki kasutan võib-olla paar korda kuus :P Muidu on väga hea toode, endale sobib see heledam pruun rohkem :)

  ReplyDelete
 4. Võib olla rumal küsimus aga kas kulmu vaha kasutad peale värvi panemist või enne, pole seda kunagi kasutanud ja suht algaja kulmude värvimises selle pärast küsin.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ole olemas rumalaid küsimusi ;) Kulmuvaha aitab kulmuvärvil veelgi intensiivsemalt peale jääda. Olenevalt vahatüübist võib ta toimida ka kui kulmugeel. Ehk siis lühidalt öeldes, saab sellega oma kulme nö taltsutada! :)

   Delete
 5. Minul oli hiljuti dilemma, et kas ostan just selle komplekti või siis mylookist New York E.Funkhouseri kulmutrio. Praegu kasutan oma Funkhouseri triot, sest 2€ hind jäi peale (kusjuures kvaliteeti on rohkem kui selle paari euro eest :D ). Aga tekitasid tahtmise ikka see komplekt ka ära proovida :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Üüüü.. aga sa tekitasid mul tahtmise see funkhouseri oma ära proovida :D

   Delete
 6. Kuidas seda triot kasutada? Milleks see valge on? Kas selle paned alla ja siis puudri sinna peale? Kas kasutada mõleat või valida endale sobivad toon ja siis ühte peale kanda? Oeh, ma olen nii võõras selle teemal, aga otsin ka mingit alternatiivi kulmupliiatsile. Kõik räägivad nendest kulmupuudritest vms..tahaks ka proovida :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. See valge on vaha ;) Seda tuleks kasutada nii, et kõigepealt teed kulmud õrnalt vahaga üle ( nii, et karvad püsivad seal kus nad peavad püsima ) ja siis täidad kulmud puudriga. Võid loomulikult segada neid toone, et omale õige toon saavutada. See vaha aitab puudril ilusti kinnituda, et see laiali ei valguks ja hoiab kulmu karvakesi ka seal kus nad olema peavad :)

   Delete
 7. Praegu mõtlen, et kas tellida Make Up Acdemyst taoline trio või mitte:) Aga see postitus aitab otsustamisele kindlasti kaasa:)

  www.theessentialtips.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe, anna siis teada kas jäid ka rahule! :)

   Delete
  2. Ostsin ka selle pärast suurt blogide kiidulaululainet. Et ma aga olen üsna võhik meigimaailmas, ei osanud ma selle taset hinnata. Ühel õhtul aga valmistusime sõbranna juures väljaminekuks vms ja ta tahtis seda proovida ning nüüd hiljemgi on ta seda laenanud. No siis peab hea asi olema:) Ja ega ma ole kade, seda tõesti jätkub kauaks ja et ma harva käin täismeigiga, siis tema abiga saabki see ehk veel sellel eluajal ära kasutatud :D

   Delete
  3. Hehehe.. tõesti ma ise mõtlesin ka, et enne jõuab see toode pahaks minna kui selle ära jõuan kasutada :D Seda tõesti jätkub kauaks!

   Delete
 8. Pole seda proovinud, aga panin MUA sarnasele komplektile silma peale. Mõlemad on hea hinnaga ja mugavad muidu. Aga muide, mul on sinu jaoks üks tag mu blogis http://mammulikes.wordpress.com/2013/05/10/tag-make-up-stuff-i-cant-stand/ , loodan et sul on aega ja viitsimist seda teha! Head ööd :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Üüüüüüü.. kohe viskan pilgu peale! :)

   Delete
 9. Missugust pintslit kasutad sina kulmude tegemisel? Või missugust soovitad? Aitäh! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina kasutan sellist viltust tugevate harjastega pintslit mis tuli ühes komplektis mille ebayst kunagi tellisin. Iseenesest saab peaaegu iga viltuse pintsliga töö tehtud :)

   Delete
 10. Mina ostsin ka selle mõnda aega tagasi. Mul musta värvi juuksed ( värvin ), kulmud heledamapoolsed. Esmalt ehmusin, sest tumedam toon on ikka korralikult tume! Jäin esialgu siis sellele heledamale pruunile truuks. Püsib kusjuures väga hästi, seda vaha ei kipu ka väga kasutama, kõlbab niisamagi.

  Kadri

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa tegemist on tõesti mugava ja hea tootega ;) Mina segan tegelikult mõlemaid värve, et saada see täitsa õige tulemus..

   Delete
 11. Mina kasutan juba aastaid seda komplekti ning kasutan neid värve hoopis teistmoodi. Vahaga teen kulmu alt ja kannan sinna natuke heledamat puudrit või valget lauvärvi, et kulmukaart ''tõsta''. Kulmud täidan heledama pruuniga ninapoolse osa heledamalt ja otsad tumedamalt ja siis lõpetuseks tõmban peenikese joone tumeda värviga kulmude alla ja otstesse. Kui keegi aru sai, siis soovitan proovida niimodi, jätab mõnusa airbrushed mulje (youtubes tutorialid ka olemas selle sama komplektiga). Seda vaha võib kasutada ka värviga kokku segades, annab mõnusama tekstuuri, aga siis jääb see vaha osa karbis kole ja määrdunud, niiet ma loobusin sellest :D See väike pintsel on mulle nii lemmikuks saanud, alati kui komplekt otsa saab, hoian need pisikesed pintslid alles, nii mõnusad. Mul on kaks suurt anglebrushi ka, aga see väike jullake on palju tõhusam, teen sellega kulme, lainerijooni ja isegi huulekontuuri. + ma ei teadnud et selles komplektis peegel on, kuigi olen nii pikalt seda komplekti fännanud :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooooo, väga kasulik info! Tänud jagamast :) Kindlasti proovin ka sellisel viisil kasutamise järele!

   Delete