Wednesday, May 15, 2013

Product review : Make up store huulepulk - cherry pie sparkling


Õhtust armsad!

Täna räägiksin lähemalt oma kogemusest Make up store'i huulepulgaga. Nimelt kannab see punane iludus nime - Cherry pie sparkling. Kui ma nüüd ei eksi saab selle esinduspoest umbes 13€ eest..

Aga nüüd siis lähemalt toote juurde. Kui ma esimest korda huulepulga avasin, siis tundus see punane mulle kuidagi liiga tume, aga kohe peale proovimist mu arvamus muutus.. See oli täitsa parajalt sügav punane. Nüüd kui ma esimest korda ta huultele võõpasin ehmatasin jälle, sest huulepulk oli mu huultega kokku puutudes kare.. Jäin siis pikemalt toodet uurima ja seal need pisikesed süüdlased olidki - huulepulga sisse on peidetud ju niiiiii palju kuldseid sädelevaid terakesi. Ma ei olnud varem isegi mõelnud selle peale, et mõni huulepulk mida oman võiks sisaldada veel ekstra sädelust. Hmm.. Oma huulte lähemal uurimisel leidsin ennast mõttelt, et päris äge! Huulepulk on koostiselt üsna kuiv ja mingit niisutust ta küll ei anna, võibolla isegi vastupidi. Küll, aga ühte ülesannet täidab ta ideaalselt - see püsib võrratult!! See on kindlasti minu selline "go to" huulepulk, kui tean, et ees ootab pikk õhtu. Tean, et saan seda usaldada.


Ta on pigem sellise kuldse/oranži alatooniga ja sädelus annab juurde ka sellise hoopis teistsuguse efekti.   Kui nüüd võrrelda seda teiste huulepulkadega mida oman, siis see on üks mida ma päeva vältel kõige vähem värskendama pean. Super! Küll, aga ütlen veel, et see toode ei ole kindlasti mõeldud väga kuivade huultega inimestele, sest niisutust ta tõesti ei anna. Ülejäänutele on see üks hea kaaslane õhtul välja minnes, sest kindlasti tagab ta palju muretuma südamega söömise/joomise kui mõni teine huulepulk. 

Kas kellegil on veel äkki kogemusi teiste make up store'i huulepulkadega? Huvitav kas need jäävad huulel sellised "mahlasemad"?

Päikest!

8 comments:

 1. Väga ilusat tooni huulepulk on :)

  ReplyDelete
 2. Täiesti super. Välja näeb tõesti selline mõnus "mahlane" :)

  ReplyDelete
 3. Seda huulepulka niisama vaadates ei ole eriti kutsuv värv, aga huultel on küll väga kaunis värv. :)

  ReplyDelete
 4. Super ilus :) Endal on ka selline nude make up store huulepulk . Püsib super hästi ja sain selle veel väga soodsalt (5 euroga ) , sest I.L.U-s(Tartus vähemalt) käis või võibolla ikka veel käib kampaania , kus sai make up store asju väga väga soodsalt ;)Kuna mul on natuke kuivemad huuled , tuleb need algul mingi niisutava plasamiga niisutada ja siis mingi aja pärast see huule pulk , aga muidu mina olen igastahes ÜLIRAHUL :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, neil esinduspoes ka aeg ajalt seal "leiunurgas" väga palju häid ja soodsaid pakkumisi! Tahaksin ka mõnda igapäevast nende toodete seast lähiajal soetada :)

   Delete