Wednesday, April 3, 2013

What a wonderful life it is : Snapshots


Hei, hei mu armsad!

Ja ongi märkamatult kätte jõudnud juba aprill ja märts on jäänud seljataha. See tähendab, aga seda, et juba vähem kui kuu aja pärast on minu juubel! Kui ma kunagi ammu ühes postituses lubasin, et "hakkan varakult planeerima" siis reaalsus on see, et mul pole siiani õrna aimu kus ja kuidas mu sünnipäev toimuma saab. Ideid? Aga kui minna tagasi nüüd eelmise kuu juurde, siis oli see üllatavalt tegus, täis päikest ja naeru.. 

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Kõigepealt üks vahva video meie härrade tegemistest märtsi jooksul. Nad saadavad teile pikad paid!


Laupäeval käisime sõpradega Kristelil ja Stenil külas.. Neil on üks muinasjutuline kodu! Kõik on kuidagi nii läbimõeldud ja korras. Eriti muhada mulje jättis kass kes vannitoa sahtlis magas. Mehed käisid saunas ja meie lobisesime köögis (nagu naistele kombeks) :). Õhtu kulmineerus sellega, et Jüri ja Sten ühendasid jõud ja andsid meile väikese kontserdi. Ma iga kord veendun, et tegemist on võrratute inimestega ja mul on meeletult hea meel, et nendega kohtusin. 


Kuidagi spontaanselt sattusime ka pühapäeval Kristeli ja Steni juurde.. Ilm oli ilus ja tegime selle aasta esimese grilli! Oiiiiiii kui hästi see maitses! Sinna juurde salat, šhampinjonid ja hapukurk. No tuleks see suvi ometi rutem. Hiljem vaatasime koos saadet "Sinu nägu kõlab tuttavalt" mida ma alati elevusega ootan. Koos vaadates oli elamus kuidagi eriti vinge! See on uskumatu kuidas Tanel Padar on mu ootusi ületanud ja samamoodi Evelin Võigemast. Tõsiselt lahe saade üle pika aja..

Kes on siiani teie lemmik?

27 comments:

 1. Kas tuhkrud on teil koguaeg nii mänguhimulised :D?
  Oo, grillisite. Tahakas isegi. Ma poovisin eile esimest korda ahju grillreziimi, küpsetab küll, aga seda õiget grill-maitset ikkagi ei ole. Peab mingi suitsumarinaadiga proovima äkki :)

  Ma vaatasin nüüd pühapäeval seda saadet esimest korda, mulle meeldis ka Tanel ja no Peeter oli Siirina ikka väga naljakas, "nagu Ingrid Rüütel ööklubis :D"

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nemas kaks on tõesti super mänguhimulised.. Ainult mängiks :D Aga eks grilli-maitse tuleb juba sellest värskes õhus viibimisest ja kõigest sellest ka!

   Ja no olgem ausad.. See tõesi oli naljakas :D:D

   Delete
 2. Mulle meeldib ka väga saade ''Su nägu kõlab tuttavalt''. Üle pika aja üks saade, mida vaadata ja oodata.
  Minu lemmik on Tanel Padar. Ma poleks iial osanud oodata, et ta nii hästi oskab parodeerida. Aga tegelikult on kõik seal saates osalejad väga ägedad :)

  ReplyDelete
 3. See saade on tõesti väga lahe, aga tegelikult tahtsin sulle komplimendi teha - sul on väga ilus ja särav naeratus :)

  ReplyDelete
 4. Mul on üks küsimus videote kohta.. olen tähele pannud, et mõned blogijad (näiteks Sina ja Anna-Elisabeth) teevad videosi digikaameraga, kuigi endal on olemas peegelkaamera.. et miks digikaga parem videosi on teha? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea küsimus.. Enamus videosid teen tegelikult ikkagi peegelkaameraga (nagu juukse tutorialid/meigivideod) ja enamus kaadrid ka tuhkrutest. Kuid kuna see on nii suuur kolakas, siis on seda näiteks vlogides väga raske käes hoida ja tuhkruid filmides ei ole alati käeulatuses kui nad midagi naljakat korda saadavad ;)

   Delete
 5. Sinu lapsed Paks ja Atukas on nii lahedad ja ma ütlen seda iga kord - ma tean! Aga nii lahe on lihtsalt, kuidas nad maja peal ringi tuuseldavad ja mängivad. Seda vaadates tuleb ka mulle rõõmus tuju kohe! Grillimist igatsen ma väga taga, vesi tuleb suhu mahlaka sašlõki peale mõeldes! Saadet "Sinu nägu kõlab tuttavalt" vaatan ka mina netist ja ma olin üllatunud, et kui tublid nad kõik tegelikult on, eestlased võtavad ka nalja tegemist väga tõsiselt - kõik on vaja perfektselt teha eks :) Tanel Padari Tina Tunerit on küll võimatu ületada!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nad on tõesti parajad rõõmupallid :D:D Naudivad elu täiel rinnal! Ja oiiiii kuidas ma samamoodi ei jõudnud ära oodata kuni liha grilli pealt juba tuppa tuua saab. Ja lõpuks kui süüa sai, siis tuli ennast korralikult lõhki pugida :D

   Ooooo, ah õigus, seda saab ju internetist ka vaadata. Aga tõesti, Tanel Padar on täielikult igasuguseid ootusi ületanud!

   Delete
 6. Saadan ka suslikutele ühe piiiiika pai Saksamaalt! Nad on niii vahvad. Ja igat pilti või videot vaadates tunnen, et ma pean ka tuhkrud endale kunagi saama!
  Ning muidugi on su naeratus väga kaunis!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihi.. Selle nimi on tuhkru sõltuvus :D Võimatu lahti saada!

   Aitäh Sulle Diiiisu ja kallid Saksaamale tagasi!

   Delete
 7. Heh, väga lahe video neist järjekordselt! Olen kade,oleks mul ka võimalust millegagi niimoodi filmida.. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Marilin! :) Kas sul mitte ei olnud olemas peegelkaamera?

   Delete
 8. Juubel? Kui saladus ei ole, siis kui vanaks saad? 20? 25? Näed lihtsalt nii noor ja rõõmus ja armas välja :).

  ReplyDelete
 9. Meie tegime ka oma esimese grilli juba paar nädalat tagasi ära. Oiiiii kui hea oli :)

  Kui soovid sünnipäevaks mingit suuremat kohta rentida, siis on olemas selline leht nagu peoruumid.ee. Neil on ka väga-väga suur peoruum Linnahallis. Omanik on väga tore, sõbralik ja vastutulelik :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõõõeesti on hea!! Ma praegu tagasivaadates ka mõtlen, et oii tahaks veel :D
   Oo, tänud! Ma uurin sealt :)

   Delete
  2. Kui suure sünnipäeva sa korraldad :)?

   Delete
  3. Ausalt öeldes mul pole veel ühtegi ideed.. Äkki ei korraldagi suuremat pidu. Oeh, iga aasta sünnipäevaga sama jama, kunagi ei tea mis lõpuks välja kukub :)

   Delete
 10. Nad on ikka nii armsad! Endal tuleb ka tuju tuhkur/tuhkrud võtta! Kunagi võtan ka! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihiii :D Nad on ühed silmarõõmud jah!

   Delete
 11. See viimane grilllihadega pilt...öö on käes põhimõtteliselt ja mul läks kõht nüüd niiiiiii tühjaks, tänks. :D Nõustun ühe eelkõnelejaga, et su naeratus on väga särav, rohkem naeratusega pilte! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mwahahaha :D

   Aitäh Sulle armsate sõnade eest!!

   Delete
 12. Oiiii kuidas ma igatsen grillimist! Nüüd kui ilmad juba päikeselised ja järjest soojemaks muutumas, tuleb grilli isu veel enam! Peab ikka kätte võtma ja ära tegema :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaaa ja kusjuures päikese käes terassil olles, oli väga mõnus ja soe juba :) Täitsa selline suve tunne tuli peale!

   Delete
 13. See video ajas täiega naerma :D Tegi tuju kohe heaks :)

  ReplyDelete