Saturday, April 13, 2013

Product review : MIYO Kiss me huuleläiked


Hei armsad!

Täna tahaksin rääkida sellise firma nagu MIYO huuleläigetest. Tegemist on suhteliselt odava klassi toodetega kuid pean tõdema, et oleksin valimis nende eest palju rohkem maksma! Minul on kaks tükki : punane toonis "Hollywood" ja roosa toonis "Romance". Viimast kasutan tõesti praktiliselt igapäevaselt.. Eks ta sellepärast selline veidike kapsas välja näebki. Saadaval on need näiteks Rosalindi kauplustes ja soodukate ajal olen silmanud neid ka Kaubamaja ilumaailmas. Hind võib olla erinevates kauplustes kõikuv, kuid viimati kui ma selle punase ostsin, siis maksis ta Rosalindis 2,90€. 


Peale kanda on seda väga mugav.. Seda saab edukalt teha ka nö "bussile joostes" ilma peeglita. Ka harjasele tulevast toote kogusest piisab täiesti, et huuled ilusad välja näeksid ning tulemus ühtlane oleks. Selle sarja roosa huuleläige on tõesti üks sellistest toodetest ilma milleta ma enam ei oskaks ja ka punane on kasulik juhtudeks, kui tavaline punane huulepulk tundub liiga "pealetükkiv". Pigment on samuti toodetel super, ning see värv mida näed läbi plastikust tuubi on ka reaalselt huultel samasugune. Ainus mille kallal veidi nuriseda on see, et ta ikkagi ei püsi nii hästi kui mõned teised huuleläiked, kuid samas ei saa öelda, et seda iga kümne minuti tagant ka kohendama peaks. Veel ei saa ma mainimata jätta ka seda, et nad lõhnavad hästi.. ja igaüks omamoodi.

Mulle tohutult meeldib see, et koostiselt meenutavad selle sarja huuleläiked mulle näiteks Loreal caresse huulepulkasid või seda beeži blistexi huulepalsamit. Kleepumisest pole jälgegi ja kindel on see, et juuksed tuules huuleläike külge kinni ei jää. Ma ei ole täheldanud ka seda, et see toode oluliselt mu huuli kuivataks. Ta ongi pigem selline õrnalt õlise koostisega ja hästi kerge. Sobib hästi inimestele kes ei kannata seda "mul on huuleläige peal" tunnet. Ja kusjuures ka mina olen üks sellistest inimestest. 

"Hollywood" ( No 09 )

"Romance" ( No 04 )

Kokkuvõtteks võin julgelt öelda, et soovin omada kõiki selle sarja huuleläigete toone! Valik küll väga suur ei ole, kuid seal peaks olema siiski igaleühele midagi. Julgen siiralt, siiralt soovitada!

Kümnest punktist 11!

PS! Juba homme läheb minu giveaway lukku, ning esmaspäeval saab keegi uue kingapaari omanikuks! Kes veel ennast registreerinud ei ole siis saab seda teha SIIN!

16 comments:

 1. Ostsin ka talvel selle firma puudri ja kulmupliiatsi Ilumaailmast ja uskumatult odav, aga hea firma, oleks kõiki asju tahtnud, aga polnud vaja sel hetkel :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen samuti positiivselt üllatunud, et taskukohase hinna eest ka veel midagi head saadaval on! :)

   Delete
 2. Ohoo, see punane meeldib mulle eriti. Ilus puhas toon :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu meelest täitsa uskumatu kui pigmenteeritud see huuleläike kohta on! Pildil on mul tõesti kõigest nii 1 ja pool kihti peal :)

   Delete
  2. Kas neil on numbritena ka mingid koodid või ongi ainult Hollywood ja Romance? Lihtsalt vaatasin Rosalindi e-poodi ja seal neid silma ei hakanud, värvi poolest sarnaseid oli, aga need olid numbritega. :)

   Delete
  3. Nendel on mõlemad nimi ja nr.. Romance on (No 04) ja Hollywood on (No 09) :)

   Delete
 3. Hollywood on väga kena punane ja ilus puhas (mittekleepuv) effekt. Ise mind kleepuvad huuleläiked ei häiri, aga vahelduseks on selline loomulikum tulemus väga kena. :) Hea odav hind ja mulle meeldib nende kandiline pakend ka.

  ReplyDelete
 4. Ma tavaliselt ei kanna üldse huuleläikeid ega huulepulkasid, sest ei meeldi see tunne huultel, aga need on nii odavad ja ilusad, et peaks järgi proovima :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on muidu sama värk.. Ei kannata väga kui huultel mingi paks kiht on. Tahaks ära pühkida kohe :) Aga nendega on tõesti täitsa okei.

   Delete
 5. Ma just üks päev poes mõtlesin kas neid osta või mitte, nüüd lähen kindlasti nende järele (:  evaluude.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need on tõesti head sellise raha eest! :)

   Delete
 6. Hollywood tundub armas värv :)

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooooh, rõõm kuulda, et samuti rahule jäid! :) Eks see sädelus on jah indviduaalne ja kuidas kellegile meeldib.

   Delete