Tuesday, April 2, 2013

Pisike ehtepood nagu Haraka Maailm!


Tahan teile tutvustada sellist armast ehtepoodi nagu seda on Haraka maailm. Ja miks armas? Sest nende käsitööna valminud ehted on mõnusalt isikupärased ja kui nende valikus ringi vaadata siis leiab sealt ikka väga vingeid ja orginaalseid ehteid! Aga see ei ole tegelikult ainus põhjus miks ma kasutan sõna armas.. Haraka maailma teeb eriliseks see, et iga ostu pealt annetavad nad 0,50€ Tartu koduta loomade varjupaigale! Neile endile meeldib öelda, et "aitame koos neid, kes ise ennast aidata ei suuda". Mulle puges see firma tänu sellele panusele sügavale südamesse ja kindlasti tellin enda ehted ka tulevikus sealt. Boonuseks on see, et nad võtavad vastu ka erinevaid tellimustöid! 

Haraka maailma facebooki lehekülje leiab SIIT.

Minul on Haraka maailma ehetest kaks komplekti : 
"Rosalinde, mis sümboliseerib õrnust ja armastust.

Ja "Lili-Marleen", mis sümboliseerib puhtust ja ausust.

Kas tellite ka vahel käistööna valminud ehteid või ostate pigem poest?

34 comments:

 1. Olen ostnud käsitööna valminud ehteid küll nö tuttavate käest. Aga see, et iga ostu pealt läheb väike annetus varjupaigale, tekitab küll tahtmise sealt tellida, väga siiras idee :) Ja muidugi need ilusad pildid tekitavad nii suvise tunde :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina samamoodi.. Kui tuleb isu midagi tellida siis vaatan kindlasti esimesena sealt, sest siis tean, et minu "kulu" on mõne väikse loomakese "tulu" :)

   Delete
 2. oo see esimene komplekt on nii nunnu! Ise polegi vist käsitööehteid niimoodi ostnud, pigem teen ise. Viimaselajal ainult iseendale, aga siin lehel müün ka oma tehtuid ehteid(pole ikka päris kaua uuendanud seda lehte): http://www.facebook.com/pages/Raku-ehted/161308230636043 :)

  ReplyDelete
 3. Sellest sa rääkisid ka meile. Panen kõrvataha ja jätan meelde selle lehekülje, kui tulevikus peaksin uusi ehteid tahtma. See esimene komplekt "Rosalinde" on nii armas:)

  ReplyDelete
 4. Oh kui vahva, et loomade peale ka mõeldakse..Kindlasti kiikan sinna internetipoodi ja ehk tellin endalegi midagi :)
  Sinu komplektid on küll väga ilusad!

  ReplyDelete
 5. Käsitöö ehteid kuskilt tellinud ei ole, sest teen tavaliselt ise kui mõni hea mõte tuleb ja viitsimist piisavalt on.. aga kui vahepeal vaadata interneris ringi, siis jääb küll vahel suu lahti, et kui kauneid ja vahvaid asju inimesed ise teha oskavad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa olen täiesti nõus! Aga minul pole reeglina püsivust, et ise ehteid teha :D

   Delete
 6. Minu lemmik on Helena, tal on väga armas blogi ja ta teeb nii ilusaid ehteid. :)
  http://helenawanje.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vauuu, tal on tõesti ilusaid ehteid! Aitäh :) Panen selle omale järjehoidjatesse!

   Delete
 7. Oo, Sinust on seal lausa eraldi album, väga lahe :) Kahju, et mul kõrvaauke pole, seal oli nii palju armsaid kõrvarõngaid..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ototot, nüüd jäin mõtlema, et miks sul siis kõrvaauke veel ei ole? :) Huvitav.. Kuigi tegin ise ka alles 16 aastaselt.

   Delete
  2. Tead mul kunagi väiksena isegi olid, aga siis oskas mul üks kõrvarõnga tagune kuidagi kõrva sisse kasvada (keeruline seletada) ja igatahes sellest ajast peale pole ma julgenud uuesti kõrvaauke teha, kuigi mõte on peast läbi käinud küll. Nagu mingi kerge foobia vist:D

   Delete
  3. Huhhh, ma tean ilmselt seda foobiat.. Ma tegin enne nabaneedi, keeleneedi, aga kõrvaaugud olid kõige hirmsamad mu jaoks :D

   Delete
  4. Minu jaoks on tegelikult kõik rõngad ja needid hirmsad:D Üritan sellest siiski üle saada ja kunagi tulevikus uuesti kõrvaauke proovida, äkki seekord läheb paremini.

   Delete
  5. Ma usun, et seda läheb mul vaja tõesti! :D

   Delete
 8. Mina meisterdasin ka ehteid kohe päris mitu aastat järjest, nüüd aga muude toimetuste kõrval ei leia selleks enam nii palju aega ja inspiratsiooni. Küll on aga jäänud suur ports kõrvarõngaid veel koju karbi sisse omale uut omanikku leidma. Ning mul on välja kujunenud ka üks "firmamärk" milliseid kõrvarõngaid ikka veel müügiks meisterdan :) Just tegin ka selleteemalise postituse :) http://kittekatu.blogspot.com

  Aga hetkel olen nii mugavaks hakanud, et peamiselt kannan vaid pisemaid lihtsaid kullast kõrvarõngaid, sobivad üldjuhul kõikide riietega :) Olgugi, et tegelikult on mul meeletutes kogustes nii ostetud kui ka enda tehtud kõrvarõngaid mis igatsevad kandmist.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooo.. viskan pilgu peale :) Ehk tänu sellele kommentaarile siin saad mõndadele neist uued omanikud!

   Delete
 9. Kuulsin sellisest ehtepoest esimest korda! Kuid väga hea meel, et sellest juttu tegid.. Kindlasti kavatsen nüüd sealt osta ja peamiselt just sellepärast, et nad annetavad osa summast kodudute varjupaigale! :) ja seal on tõesti superilusad ehted! Aitäh Sulle! :)

  ReplyDelete
 10. Teen samuti ise ehteid.Ma pole nüüd ainult saanud lehte uuendada.www.facebook.com/IluEhted
  Haraka maailm on üks väga tore koht.Tellisin sealt ka enda emale sünnipäevaks ehted.

  ReplyDelete
 11. Sul on väga ilusad 2 komplekti. :)
  Ma mingi aeg tegin ehteid ise, kandnud ma neid siiski ei ole :D, siis kadus see huvi ära ja mõned kõrvarõnad olen ostnud ka, või on õde mulle teinud. Üldiselt kannan aga üsna tavalisi hõberõngaid ja vahetan neid väga harva.
  Ehete poolest ma lausa jumaldan tegelikult pärleid, just mageveepärleid. Üliilusad ja üdini naiselikud, mul ühed pärlitega kõrvarõngad on ka, lemmikud :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Liisu! Ma kannan ka reeglina üsna tavalisi ja väikesed kõrvarõngaid. Ja pean sinuga nõustuma, et pärlid on tõesti imeilusad!

   Delete
 12. Igasugused loomateemad on minu jaoks vägagi hingelähedased, seega väga tore, et keegi ka mõtleb loomadele. Enamasti olen ostnud ehteid tuttavatelt, kes ise meisterdavad.

  ReplyDelete
 13. Haraka maailmas on palju armsaid ehteid ja armas on ka nende idee varjupaika toetada. Tore on see, kuidas järjest rohkem loovaid ja andekaid inimesi saab ennast väljendada ja leiab endale tööd tänu internetile.

  Meeldib mulle väga esimene ehtekomplekt, mis ostsid - nii romantiline ja naiselik.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa.. see avab tohutult palju võimalusi :)

   Aitäh Mammu!

   Delete
 14. Nüüd on asi kindel, järgmine kuu lähen Tartusse ja siis vaatan üle kõik ehted :)

  ReplyDelete