Wednesday, April 17, 2013

NOTD : Daily dose of pastels!


Õhtust armsad!

Nagu ma juba eelmises postituses mainisin, siis on haige olemisel tõesti mitmeid positiivseid külgi. Põhiline nende seast on AEG! Täna sisustasin tunnikese oma ajast küünte kallal nokitsemisega, ning siin on siis tulemus. Olin kindel, et tahan pastelseid toone kuid "maalingud" sündisisid tegevuse käigus..  Pean kuidagi selle ühesuuruste täpikeste tegemise käppa saama, sest siis oleks tulemus juba palju parem. Hetkel on mu oskused veel liiga algelised, et tulemus tuleks "puhas" ja täpselt selline nagu soovin. Oma komplektist mille ebayst ostsin kasutasin seekord kõige suurema otsaga ja kõige väiksema otsaga täpitajat.

Mida ma selle tulemuse saavutamiseks kasutasin : 

Vasakult paremale : Colorama toon nr 51, China glaze "dance baby", china glaze first&last, china glaze "sweet hook", Isadora "pistacchio".

18 comments:

 1. Nii ilusad värvid ja kena disain! Eriti meeldivad mulle need lilled. Kuidas sa need tegid? Tunduvad nii professionaalsed ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääh armas Sandra! :) Väga lihtsasti.. tegin 5 täppi nii, et moodustuks ring (kuhu sisse mahuks ka lille süda). Siis tõmbasin peenema otsaga täpitajaga iga täpi keskelt triibu südamiku poole. Siis tegin lillele teise värviga südame. Moodustunud vagudesse (mis tulid tänu triibu tõmbamisele) tilgutasin täpitajaga veidike valget värvi.
   Sai vist veidi segane, aga ehk saad aimu :)

   Delete
  2. Sain vist aru jah :) Tahaks ka endale täpitajaid :) Küünelakid on mu lemmikud! Siis saaksin ka lahedaid maniküüre katsetada :D

   Delete
  3. Hihii.. Neid täpitajaid saab Ebayst väga, väga odavalt! Nii umbes euro eest ja transport on samuti tasuta :)

   Delete
 2. Väga lahe nikerdus :)
  Kahju, et ma ise ei viitsi nii teha. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihi, aitäh Liisu! Olen sinuga aus, ega mina ka reeglina ei viitsi! :D

   Delete
 3. Vauu, tõesti väga ilusad. Kadedaks ajab kohe, et endal nii palju püsivust pole.

  ReplyDelete
 4. Oiii kui armsad pastellsed kùùned! Haigus vahest tulebki meid aitama, kui me enam rabada ei jòua, ta tuleb meie juurde ja ùtleb:"Istu ja puhka nùùd hea sòber, sa oled piisavalt teinud juba" :) Aga kùùned on vàga armsad ja lilled tulid sul nii armsasti vàlja, ma olen korra proovinud seda tehnikat, aga ei tulnud vàlja :( Ja kuna ma selline lasikvorst olen ja ootan, et kòik esimese korraga vàlja tuleks, siis pole ma rohkem proovinud ka :P Muide, ma just proovisin eile esimest korda sinu saadetud kùùnelakki ^__^ Vàga mònus on peale panna, ei ole liiga paks ega vedel ning jààb ilusti ùhtlaselt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Mammmu! :) Eks jah.. Võibolla tõesti.
   Eks mul vedas ka, et esimese raksuga välja tulid. Kui ei oleks tulnud, siis ilmselt oleks samuti lakid nurka visanud ja veidike jonninud :D

   Delete
 5. Oiii kui ilusad lillekesed :)

  ReplyDelete
 6. Minu küüned on seekord täitsa kommid. Kõik peale ühe küüne on lillakasroosad, tõeline kommikas ning neljas sõrm mõlemal küünel veidi tuhmim lilla. Väga magus kombo igatahes. Kuigi Sinu mummude vaatamine tekitas tahtmise oma täpipulk välja otsida ja midagi juurde teha (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Su värvikas kirjeldus meenutas mulle kohe neid mentose roosasid komme mis kunagi müügis olid. Mmmm.. tahaks neid! :)

   Delete
 7. Kuidas selle Colorama laki püsivus on?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ausalt öeldes pole ma seda valget colorama lakki kunagi saanud küünele ühtlaselt, ning seetõttu pole ka seda rohkem kasutanud kui ainult kaunistuste tegemiseks.

   Delete