Monday, April 15, 2013

GIVEAWAY VÕITJA SELGUNUD!

Õhtust mu armsad!

Ma väga vabandan, et loosimine õhtusse jäi, kuid ma siiralt lootsin, et tunnen ennast õhtuks paremini ja saan isiklikult videos võitja teatavaks teha, ning nii teda kui ka kõiki teisi südamest kogu toetuse, aktiivsuse ning inspiratsiooni eest tänada. Kahjuks, aga olen kohe päris siruli ja palavikus, ning kohe kuidagi ei kutsu sinna kaamera ette. 

Kuid vaatamata sellele on täna üks tore päev, sest saan ühele teie seast koostöös siison.ee'ga kinkida ühe vahva kingapaari! Seekord on võitjaks..

..paramapapaprarpammm


Marjaliisa Mikivier 

Palju, palju õnne sulle armas Marjaliisa! Siison.ee võtab sinuga ise ühendust ja loodan, et jääd oma kingakestega rahule :)

Kuid see ei ole veel kõik, nimelt tegi siison.ee meile väikese üllatuse veel.. Homme kella 23:59'ni saavad minu blogi lugejad osta siison.ee lehelt kingasid -5€ soodsamalt, kasutades parooli "SPARKLE5"!

http://siison.ee

Aga praegu soovin teile palju päikest ja hoidke oma tervist!


Ja ps! Osad teist olid jätnud mõned tingimused täitmata, ning seetõttu loosis osaleda ei saanud. Teinekord olge hoolsad, sest ma kindlasti ei taha, et keegi ilmaasjata auhinnast ilma jääks :)

10 comments:

 1. Palju õnne võitjale ja saa kähku terveks Triinu! Kallid paid :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääh Mammu heade soovide eest! Püüan kõigest väest :) Kallid ja paid kuluvad väga ära!

   Delete
 2. OI! Nii lahe!! Äitääh! Ma ei ole elu sees midagi loosiga võitnud! Suuur-suur äitähh! Need kingad on nagu rusikas silam auku! Vaatasin just, et suvel toimuvateks sõbranna pulmadeks oleks sellised kingad nii ilusad ja näedsa siis...! :)
  Triinu, sulle kiiret paranemist! (Õpin meditsiini, niiet soovitan sul suuremas koguses C-vitamiini tarbida, see aitab organismil haigusega võidelda.)

  Marjaliisa

  ReplyDelete
  Replies
  1. Super tagasiside!!! :) Rõõm, et auhind nii õigesse kohta läks! Ja aitäh sulle heade soovide eest armas Marjaliisa!

   Delete
  2. Oi, kui arvad, et see on super tagasiside, siis oleksid pidanud nägema, kuidas ma toas rõõmutantu tntsisin :D Elukaaslane ei saanud tükk aega aru, mis nüüd juhtunud on :D

   Delete
 3. Nonii, me oleme kaaskannatajad nagu ma aru saan :D Eks koos ole ikka kergem haigusest üle saada, eksole ;)

  Tervisi ja kõike muud head, et paranemine valutult läheks ;)

  ReplyDelete
 4. Kiiret paranemist, Triinu :)

  ReplyDelete