Saturday, April 13, 2013

Film mida soovitan! - Transs


Kuna ma vaatan väga, väga palju erinevaid filme ja seda tihti, siis mõtlesin teha ka oma blogisse sellel teemal postitusi. Nagu paljud teist ilmselt juba minu facebooki lehelt lugesid, siis käisime just Solarises sellist filmi vaatamas nagu "Transs". VAU, VAU, VAU! Filmi autoriks on Danny Boyle, kes on ka näiteks sellise filmi autor nagu "Rentslimiljonär".

Kui sa oled vähegi nagu mina ja naudid selliseid "kiiksuga" mõtlema panevaid, segadusse ajavaid trillereid, siis see on just midagi sulle. Tegemist on ehtsa psüholoogilise põnevikuga! Kinno tuleb see 19 aprill ja film on alla 14 aastastele keelatud. Ja täitsa põhjusega! Meie käisime eellinastusel ja tõesti ei pidanud pettuma. See oli isegi enamat kui ma oodata oskasin. Ma ei hakka siia spoilereid kirjutama, sest muidu ei ole elamus enam pooltki nii hea. Kuid võin öelda, et näitlejate töö oli üle ootuste, lavastus super ja tähelepanu ei hajunud kordagi!

Kümnest punktist kindlasti kümme! Julgen siiralt soovitada.

Treiler : 

Kas võiksin ka tulevikus teiega oma filmielamusi jagada?

22 comments:

 1. Ah, ma juba nii ootan seda! Proovin lootusi mitte liiga kõrgeks ajada aga usun, et ma ei pea pettuma: Boyle'i 28 Days Later on üks mu lemmikutest ning 127 Hours ja Slumdog Millionaire olid ka paeluvad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Usun, et sa ei pettu! See on tõesti, tõesti hea! :)

   Delete
 2. Muidugi võiksid ka edaspidiselt filmielamusi meiega jagada! See oleks väga-väga tore. (: Kui kaua see film kestis?

  ReplyDelete
 3. Jaa, jaga ikka. Tean seda tunnet, mis pärast kinos hea filmi vaatamist on. Selline tunne, et tahaks lihtsalt kõigile karjuda, et MINGE VAATAMA! Kui kinodesse jõuab, siis lähen kindlasti tšekin järgi.

  ReplyDelete
 4. Tundub tõesti huvitav ning näitlejad on hästi valitud ja mulle meeldib see natukene segane treiler, sest tihti on nii et pärast treilerit enem ei tahagi filmi näha sest seal juba näidati kõik ära, aga siin nagu tahaks teada, et oota mis päriselt ikkagi juhtus. Lähen kohe mehele ka treilerit näitama, tema hindab seda kindlasti veel rohkem kui mina :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaaa kusjuures mulle avaldas ka see treiler muljet.. Olen sinuga täiesti nõus. Viimasel ajal on treilerid kuidagi eriti lahjad ja täis liiga palju spoilereid :)

   Delete
 5. Ohh, ma käisin ka eellinastusel eile seda filmi vaatamas :) ja tõepoolest nii omamoodi aga põnev.

  ReplyDelete
 6. Ajasid huvi peale, vaatasin traileri ära, lugesin USA arvustused ära ja tsekkisin järgi, kas meil ka kinos on. Täitsa olemas, 5.aprillil tuli välja (uskumatu, et nii kiiresti juba Eestis ka). Lähen vaatan kindlasti üle.

  ReplyDelete
  Replies
  1. HIhi.. loodan,e t sa ei pea samuti pettuma! :)

   Delete
 7. Üks filmiblogi mida ma jälgin kirjutas vähe pikemalt sellest filmist: http://www.filmiarvustus.eu/2013/04/trance-2013-intrigeeriv-hupnootiline.html

  Pille.

  ReplyDelete
 8. Kindlasti tee edaspidi filmipostitusi. Kuna olen ise suur filmihuviline, siis on tore neid lugeda. Ehk leiab enda jaosk veel midagi uut :)

  ReplyDelete
 9. Tahan ka seda filmi vaatama minna :)

  Kindlasti tee edaspidigi postitusi filmide kohta, mida vaadanud oled :)

  ReplyDelete
 10. Film tundub teistsugune ja väga põnev (mulle väga meeldivad sellised filmid, ning kui sulle ka siis soovitan soojalt vaadata sucker punch'i) ning McAvoy on üks mu lemmiknäitlejaid, niiet ma lihtsalt pean seda vaatama minema. Aga oma filmielamustest kirjuta ikka, isegi kui lõpuks ei jõua ise seda filmi kinno vaatama on ikka su arvamust ja elamust põnev lugeda :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mmmm. tundub nii tuttav, võib olla, et olen seda juba näinud, aga kohe kiikan treileri järgi! Jumaldan taolisi filme :)

   Aitäh tagasiside eest Diana!

   Delete
 11. Ootan seda juba põnevusega enda kodukandi kinosse :)

  ReplyDelete