Saturday, March 2, 2013

What a wonderful life it is : Snapshots


Hei, hei mu armsad!

Oioioi kui palju on kirjutada, rääkida ja millest muljetada! Kevad poeb iga päevaga lähedamale südamesse ja nägu kisub naerule.. Aina lähemale tiksub ka minu 20 juubel mida tasapisi planeerima hakkan. Kusjuures reeglina kipun ma samamoodi "varakult planeerima" ja siis paar päeva enne sünnipäeva avastan, et midagi tuleks nüüd ruttu, ruttu välja mõelda, sest kõik on tegemata. On kellegile tuttav tunne? Või olen ma ainukene hajameelne? :)


Oleme viimasel ajal väga palju aega püüdnud pühendada sõpradele. Umbes nädal tagasi käisid meil külas Sandra ja Hendrik. Meil on välja kujunenud selline kokkulepe, et käime üksteisel kordamööda külas. See kes parasjagu külalisi vastu võtab valmistab õhtusöögi ja see kes külla tuleb muretseb magustoidu eest. Seekord oli järg jälle meieni jõudnud ning andsin oma potid/pannid Jüri kätesse, et ta saaks valmistada oma "special" carbonara pastat. Mmmm.. See viis keele alla!


Vabariigi aastapäeva puhul käisime kolleegidega piljardit mängimas ning hiljem Mack-Bar-B-Que's söömas ja klaase tõstmas! Tõsiselt tore õhtu oli. Tavalisest piljardist sai õige pea snooker mida poisid väga vigaselt mängida üritasid. Aga nad vähemalt püüdsid! Nüüd tuubivad nad kodudes reegleid ja varsti läheme uuele ringile. Kusjuures kes veel mingil põhjusel Mack BBQ's söömas ei ole käinud siis soovitan soojalt nende majaburgerit või juustuburgerit! Oooooh kui maitsev! Ja isver kui hea see juba siin pildil välja näeb..


Kolmapäeval otsustasime Jüriga minna pirita top'i golfi mängima ning peale esimest katset otsustasime, et teeme see kuu algaval kursusel omale greencard'id ka ära. Siis saab kevadel päris rajale mängima minna. Ma poleks iial arvanud, et golf nii lahe võib olla! On keegi teist golfi mänginud? Meie õnneks oli seal ka üks eesti vanimaid golfi treenereid kes meid kohe abistama tuli ja esimesed näpunäited andis. Kui ma õigesti aru sain siis saab tema olema ka see mees kes meile kursust hakkab andma. Esimesed paar lööki ei saanud ma pallile pihta, järgmistega juba sain, aga pall ei tahtnud kuidagi kõrgele lennata. Kuid lõpuks sain isegi kõrgel olevale märklauale ilusti pihta. Wohoo! Nüüd on muidugi mu õlg swingimisest nii väsinud, et ma ei saa iseseisvalt särki enam selga. Aga ausalt öeldes oli see kogemus igati seda väärt. Ja saage tuttavaks minu "forever and ever and ever and ever" sõbrannaga - Liisu!

 Ilmselt panete juba pildi kokku, et käisime kostüümipeol koos ning otsustasime millegi keerulise asemel lihtsalt armsate jänese kõrvade kasuks. Ostsime need Accessorize poest hinnaga 5,45€ ja ausalt öeldes olen ma päris rahul.. Need on kuidagi nii armsad, samas tagasihoidlikud ja vallatud ühekorraga! Neid saab ju edaspidi ka kasutada. Pidu oli muidugi tore. Nii hea oli näha kõiki endisi koolikaaslasi ja kuulda millega keegi tegeleb. Palju õnne sulle Martin veelkord ja aitäh toreda õhtu eest!

Praeguseks kõik ja ma salduskatte all mainin, et tulemas on üks väga vinge katsetamise periood ja nii mõnigi vahva video projekt mida kaua oodanud olete. Seniks aga kallid, paid teie suunas!

12 comments:

 1. Ma olen sinu blogi juba pikalt-pikalt jälginud ja ma olen aru saanud, et sa oled üks väga väga tubli, edasipüüdlik ja vapustavalt tore inimene. Ja kui ma nüüd lugesin, et sa hakkad oma 20 juubelit tähistama, siis mul jäi suu lahti, sest ma ei arvanud, et sa nii noor oled, sest see kus sa praegult oled jõudnud oma vanuse poolest on ikka super! Edu ja jaksu edaspidiseks!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei Keidi! Aitäh Sulle nii, nii armsate sõnade eest! It means more than you can imagine :)

   Delete
 2. Vanus tuli tõesti üllatusena. Arvasin, et oled üle 20ne. Välimuse poolest ei ole vana, aga su tegemiste tõttu arvasin nii. :) Uskumatu, et oled minust ainult poolteist aastat vanem. Ei usu, et mina kahekümnesena nii kaugele jõudnud olen. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe :) Suur aitäh Sulle! Ma arvan, et me jõuame täpselt nii kaugele kui me seda ise soovime ja sina täpselt samamoodi!

   Delete
 3. Ma ühinen kooriga, ka mina olin üllatunud sinu vanust lugedes, sest olgem ausam tänapäeva 20sed ei ole kõige arukamad ega tegusamad....Üldse on maailm käest ära läinud, aga see on hoopis teine jutt :D Ma alles hiljuti leidsin su blogi, aga juba paarist postist kumab läbi sinu rõõmsameelsus, positiivne ellusuhtumine ja kus vaja ka professionaalne tõsidus :) Et jätka samas vaimus ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oii Mammu! Ni, niii armas sinust :) You made my day!

   Delete
 4. Vauu! Olen Su blogi jälginud algusest peale ja iga korraga imestan aina rohkem. Sa oled nii positiivne, tahtejõuline ja nähtavalt hea inimene. Kindlasti pean mainima, et te Jüriga olete suurepärane paar, igalt pildilt võib välja lugeda teie ühtsust ja ühiseid jooni - imetlusväärne paar. Hea on vaadata, kuidas inimesed tunnevad elust rõõmu ja võtavad kõik, mis võtta annab. Veel tahtsin öelda, et Su blogi on väga huvitav ja mitmekülgne, jätka samas vaimus! Ja teil on väga ilus kodu ja supernunnud koduloomad. Pidin seda kõike ütlema, sest olen alati olnud arvamusel, et kui arvad hästi, siis see hea tuleb alati ka välja öelda :) Igatahes palju edu, päikest ja rõõmu teie päevadesse!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooooh kui palju positiivsust! Nii hea on midagi sellist lugeda.. See tõi mu suule ühe suuure, suure naeratuse! Aitäh Sulle toetuse ja nii armsate sõnade eest! See tähendab mulle rohkem kui sa arvata oskad :)

   Kallid, paid su suunas!

   Delete
 5. .. Armastan golfi! :) Kunagi mõtlesin, et ma ei saa ealeski oskama kahte asja - golfi ja tennist. Aga tänu minu elukaaslasele on mõlemad spordialad mulle nüüd selged ja lemmikud!
  Mulle nii meeldib Sinu blogi. Selline siiras, lihtne ja mõnus. Ja carbonara pasta kohta niipalju, et see on jumalik pasta. Parim, mis üldse olla võib pastade perekonnas, KUI .. seda õigesti valmistada!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures ka mina ei oleks iial arvanud, et golfi isegi proovin. Aga näed.. Tegelikult on tõesti väga vinge :)
   Suur aitäh sulle niiiii armsate sõnade eest! Need on just need mis inspireerivad blogiga veel ja veel tegelema ja seda paremaks muutma. Carbonara kohapealt on sul täiesti õigus.. See on tõesti jumalik kui seda hästi teha!

   Delete