Thursday, March 14, 2013

Video : Soengu idee!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali mutrivõtmekese alt 720p.

Mõtlesin teiega jagada ühte imelihtsat soengu ideed mida mina väga tihti kasutan! Lained jäävad mõnusalt pehmed, üsna loomulikud ja punutis hoiab juuksed silmade eest ära.

Päikest!


21 comments:

 1. Ilus ja lihtne :) Mulle meeldisid need vahepealsed näoilmed, kiirendusega olid need nii naljakad :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tore, et meeldib! Mul on jah see loll komme hakata nägusid tegema kui mul igav hakkab :D:D

   Delete
 2. Proovisin sinu tehtud punutise järgi ja see näeb super välja! Ma olen ikka alati kolmega üritand oma tukka punuda ja see on parajalt ropp välja näinud. Kahega on palju lihtsam ja tulemus ka ilus. Sellega julgen isegi kodust välja minna:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpselt! Kahega on tunduvalt lihtsam ja kiirem seda teha.. :) Tore, et sain abiks olla!

   Delete
 3. Viimatine video, mis ma seoses lokitegemisega vaatasin oli selline http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LdVuSvZOqXM :D Alguses miskipärast kardsin vaatama hakata Sinu videot:D

  aga Sina oled jätkuvalt armas :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahahaha jaa.. See tüdruk kusjuures kutsuti Elleni saatesse kus talle kingiti tohutult palju erinevaid lokitange/sirgendajaid, et ta ikak harjutada saaks :D:D

   Aitäh Sulle!

   Delete
 4. Kena ja armas nagu alati :) Videost tundub, et sinul on ka väga sirged juuksed, kus lokid eriti seista ei taha. On sul mõni hea nipp, mida minuga jagada?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures tegelikult mul püsivad lokid väga ilusti :) Mul on loomulikud lained ka, aga siin videos olen just pead pesnud ja föönitasin juuksed kammiga sirgeks. Samas tean, et inimesed kellel lokid kipuvad ära vajuma soovitatakse teha need natukene "mustadesse" juustesse.. Pidi paremini püsima.

   Delete
  2. Oi jah kui ma puhastesse juustesse proovin , siis nad ei jää isegi alguses mitte. Kui teen, siis alati "2 päeva juustesse" ning veel pean võtma hästiväiksed salgud ning parem veel kui hästi peenike koolutaja - mõtle kui palju jamamist nii on pikkade juustega, kui lõpetan siis higi voolab ja käemusklid on mitu päeva valusad :D Pean ikka mõned korralikud hotrollerid muretsema!

   Delete
  3. Oh siis tõesti jama.. Jonnakad juuksed sul :D :D Aga kas sul patside või rullidega jäävad lokid juustesse?

   Delete
  4. Oi, minu juuksed on vist maailma kõige jonnakamad.
   Kui ma lokke hakkan tegema, siis võtan ma u sellised poole cm paksused salgud, lasen kuumakaitsega üle, määrin soenguvahtu(seda kõige tugevamat) peale, teen loki(lokitangi ümber hoian juukseid u. 30 s ja siis lasen juukselakki(ka seda kõige tugevamat) ohtralt peale.
   Niimoodi mässan ma nendega 2h ja seejärel vajuvad nad õhtu jooksul tavalisteks laineteks tagasi. :)

   Delete
  5. Mul on vist vedanud.. :D Thank god! Mul läheb mingi 20min ja püsivad peaaegu terve päeva! :)

   Delete
  6. Kooliajal tegin pàrast juuksepesu alati pea punupatse täis ning hommikul võtsin lahti ja seisid korralikult mitu päeva kuni järgmise pesuni. Vähemalt niimoodi toimis, aga sellised lokid ei ole kahjuks enam moes :D

   Delete
  7. Ma tegin samamoodi :D:D Nii popp ja noortepärane ju! Küll tagasi moodi tuleb.. Küll tuleb :D

   Delete
 5. Ma vaatasin kohe huviga Su videot, kuidas seda patsi teed, päris täpselt veel aru ei saanud, vaatan mõned korrad veel ja üritan siis ka, ma ka üks neist, kes alati kolmega seda teinud.
  Seoses lokkidega, märkasin, et kasutasid väga palju juukselakki. Kui mina nt peosoenguks lokid teen, panen ka umbes kolmandiku sellest, mida Sa praegu panid (kusjuures lokid seisid ka 2 päeva hiljem) ja tekkiski küsimus, et kas seda tiba liiga palju ei ole igapäevaseks soenguks?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Absoluutselt mitte.. See lakk on nii õrn ja kuna kammisin kätega juuksed läbi siis jääb tulemus hästi mõnus ja pehme ning lokid püsivad kaua. See lakk on imeline toode! :)

   Delete
 6. Mis juukselakk see täpsemalt on? Firmat nagu aiman, aga neil on ka erinevaid variante. Kas sellel on lõhn? Olen kuulnud, et selle firma omad pidid päris jubedalt lõhnama, aga peaks olema ka mingi lõhnatu variant.

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on Loreal Elnet Satin hairspray.. Üks populaarseimatest mida kasutavad paljud ilublogijad ning nende seas ka DulceCandy. Tema soovituse järgi selle ka ostsin. Eks tal ikka on laki lõhn, aga mitte midagi kohutavat ;)

   Delete
 7. Mulle meeldib, et Sa ei toppinud juuksenõela endale suhu vaid said selle muudmoodi ka lahti. Ma ei suuda vaadtaa, kuidas inimesed hammastega lahti kangutavad neid. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on sama sündroom.. Mul tulevad külmavärinad kui ma kedagi seda tegemas näen :D

   Delete