Tuesday, March 12, 2013

Product review : Nurme seep - Suhkruga kehakoorija "Sügavniisutav avokaado"


Jõudsin nüüd ära proovida Nurme seebilt pärit sügavniisutava kehakoorija ja tahaksin oma kogemust ka teiega jagada. Nagu ikka siis sildikesed "valmistatud käsitööna eestis" ning "100% looduslik" teevad meelele pai! 

Maksab see 250g potsik nende internetipoes SIIN 10€. Lõhna poolest on see kehakoorija selline tsitruseline ja looduslik. Kui võrrelda seda Joiki lõhnaga siis meeldib mulle Joiki lõhn rohkem. Samas võin öelda, et see ei ole nii oluliselt määrav minu jaoks, sest teiste omaduste poolest on nad üsna võrdsed ja ehk on Nurme seebi oma isegi parem (tegemist on ju ikkagi 100% looduliku tootega mida Joiki koorija ei ole). Kusjuures Jürile meeldis selle koorija lõhn jälle rohkem..


Koostiselt on see koorija selline tahkem ning tänu sellele kulub seda minu meelest vähem. Kuna sellel koorijal on üsna suured koorivad tükikesed siis teeb ta oma tööd imehästi! Ka koorija sees olevad seebihelbed annavad maha pestes veele sellise valge värvi ning tegelikult on ka tooteinfos soovitatud, et hiljem kooritud piirkondi seebiga mitte pesta. Siis saavad koorija sees olevad õlid maksimaalselt toimida. 
Seda koorijat julgen siiralt kõigile soovitada, sest annan sellele tootele viiest punktist kindlasti viis! 

On keegi äkki Nurme seebi teisi koorijaid proovinud? Märkasin nende kodulehel meresoolaga koorijat "värskendav piparmünt" mis võib ju päris mõnus olla.. Piparmündi lõhnalised tooted mulle üldiselt väga meeldivad ja reeglina ei ole neid palju saada ka.

27 comments:

 1. Üha enam ja enam tõmbab mind Nurme seebi tooteid ostma. Suures osas tänu sulle :)

  ReplyDelete
 2. Joiki greibikoorija kaalub 225g. Totsiku suurus milliliitrites ei ole määrav, kuna koorijate raskus võib olla erinev. Soolaga koorijad on veel raskemad. Seega hind tuleb Joiki ja Nurme tootel maha jagades täpselt sama.

  ReplyDelete
 3. Jällegi uus toode, mis mind proovima isutab ja mille läbi Sinu blogi leidsin! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rõõm, et saan rahakotile kahjulik olla! :))

   Delete
 4. Soetasin ka just hiljuti endale Nurme seebi koorija. Kui korra proovida, siis tõesti mitte midagi muud ei tahagi enam proovida.
  Ja nõustun täielikult, et need sildid 100% looduslik ja eestimaine, teevad meelele pai. :)
  Ootan ka järgmisi Nurme seebi toodete reviewe. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No täpselt :)
   Teised review'd samuti varsti tulemas!

   Delete
 5. http://www.tarbija24.ee/1165010/looduslik-voib-olla-vaid-sonakolks-kreemipurgil

  Avastasin just äsja selle artikli ning ootan seepärast veel suurema huviga järgmiste toodete iseloomustusi. Võiksid kindlasti ära mainida ka, et kui teiste toodete lõhn, sest olen hetkel kokku puutunud vaid kehakoorijaga. See artikkel tegi pisut ettevaatlikuks. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Õnneks ütlen Nurme seebi esindaja artiklis :
   Nurme seepide müügi ja turunduse eest vastutav Marit Tiits selgitas, et seebikivi ei märgita toote pakendile koostisainena, kuna seebi sees seda puhtal kujul ei esine. «Võin võrdlusena tuua näiteks õlle. Õlle pakendi peal ei ole ka kirjas, et see sisaldab linnast ja vett ehk lisaainet, mis annab lõpptulemuse. Muus osas on Nurme seebid täiesti looduslikud ja algusest lõpuni käsitsi valmistatud,» lausus Tiits

   Pole vast nii hullu :)

   Delete
 6. Mina kasutan Piparmündi oma kui käin saunas - niiskele nahale masseerin ta sisse ja siis veel lavale 15 min, pärast pesen maha. Nahk on külm ja saun on kuum, selline mõnus kontrast. Pärast kreemitan mõne võidega veel sisse ja sile nagu beebipepu. Julgen ka soovitada!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooooo.. See tundub tõesti mõnus! Proovin kindlasti järele :)

   Delete
 7. Kavatsen kindlasti ära proovida :)
  Mainin ka veel,et teen nüüd lähipäevade jooksul MUA-st tellimuse,soovid ehk liituda?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oo.. Sooviksin liituda küll paari asjaga :) Mitu tellijat on? Kas asud Tallinnas?

   Delete
 8. Hetkel on 2 tellijat ning kahjuks ei asu Tallinnas.
  Kuid äkki siin blogis soovib keegi veel liituda,siin oli neid soovijaid päris-päris palju.Kui kõik need soovijad nüüd välja tuleks,oleks välismaine postikulu minimaalne ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Äkki annad oma kontaktid ja ma teen sellest küsimusega postituse? :)

   Delete
 9. Minul on greibi oma nendelt ja ehkki see koorib tõesti hästi, tunnen ma ikkagi vajadust hiljem keha dušigeeliga üle pesta. See jätab nimelt sellise imeliku kihi justkui kehale, umbes nagu siis, kui tavalise käteseebiga nägu pesta, siis see nagu "krudiseb" pisut või ma ei oska seletada ka... :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on ka see kiiks.. Viimane kord jätsin meelega üle pesemata ja katsetasin niimoodi. Peale rätikuga kuivatamist ei olnudki nii hull. See "kiht" on ilmselt nendest õlidest seal sees. Aga ma tean täpselt mida sa mõtled.. :D

   Delete
  2. Mul on sama mure, algul pidasin seda kihti ägedaks, et oh, niisutab jne. Kuid kahjuks tegin sellega omale karuteene. Nahale tulid peale mitmekordset kasutamist järkjärgult punnid. Sellised väiksed nahaalused täpid. Nüüdseks olen lahti saanud neist, kui seost märkasin, lõpetasin kasutamise. Greibi oma oli mul ka, ei tea kas julgengi teisi proovida enam. Pean hakkama dusigeeliga üle pesema sel juhul. Ja arvustuse peaks ka tegema.

   http://fashionwithk.blogspot.com/

   Delete
  3. Ehk tõesti.. Ilmselt on sul tundlikus teatud koostisosa suhtes mis pikas perspektiivis lööb välja nende punnide näol. Võibolla tõesti aitaks see kui ikkagi seebiga üle pesed :)

   Delete
 10. Kinkisin kunagi emale Saaremaalt ostetud kehakoorija. Välja nägi samasugune nagu Nurme Seebi oma. Toime oli ka superhea. Nahk oli pärast mõnusalt pehme. Neil on veel selline vahva asi ka, et kui lähed oma tühja topsikuga neile poodi, siis on täitmine soodsam, kui uus potsik osta - varem oli vähemalt. Kahjuks ei ole neil mujal peale Saaremaa ühtegi kauplust, niiet mujal elades peab leppima e-poega.
  Tükk aega olen meelde tuletanud, mis selle firma nimi oli ja nüüd leidsin lõpuks üles - GoodKaarma! :)
  http://goodkaarma.net/shop/index.php/et/ - nende koduleht ka.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooo.. Tundub väga põnev! Tänud jagamast Kersti! Uurin kohe järele :)

   Delete
 11. See tundub niiii mõnus :D Mul on hästi lõhnavate asjadega alati selline teema, et sööks kasvõi ära (nt TBSi asjadega) :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta ongi mõnuuuus :) Ja ausalt öeldes on mul sama lugu :D

   Delete
 12. Kirjutasin sulle meilile triinu@epicenter.ee :)

  ReplyDelete