Friday, March 1, 2013

Product review : IsaDora Wonder nail, wide brush küünelakid.

Vasakult paremale : Toon nr 169 - Mother of pearl, Toon nr 755 - Pistacchio.

Hei, hei!

IsaDoral tulid hiljuti välja kaks uut küünelaki kollektsiooni - 4 kreemjat pastelset tooni ( värvivalik SIIN ) ja 5 Opalescent lakki ( värvivalik SIIN ) Mina olen neist proovinud nüüd kahte ja tahaks teiega oma kogemust jagada.. Müügil on need näiteks Kaubamaja ilumaailmas ja Stockmannis. Iseenesest on need küünelakid sellised hästi nunnud ja üsna pisikesed (6ml) aga olgem ausad.. Enamik küünelakke jõuab enne ära kuivada kui me need lõpuni oleme kasutanud! 


Isadora lakkidel on samamoodi nagu bellaoggil tunduvalt suurem pintsel, kuid erinevalt bellaogi toodetest on Isadora pintsel kuidagi õhem ja veidikene kitsam. Pealekandmine oli palju kergem ja tulemus jäi ühtlasem. Selle eest suured plusspunktid!

Kui nüüd rääkida katvusest siis minu meelest jäi ühest kihist natukene väheseks, aga teise kihiga oli tulemus super. Minu üllatuseks kuivas see lakk väga, väga kiiresti! Need kuivavad kiiremini kui china glaze'i lakid ja see on minu jaoks väga oluline. Nagu te ilmselt juba teate siis ei ole ma küünte lakkimises just eriline meister ning muutun üsna kiiresti kärsituks. Ma suudan alati enne kuskile vastu minna kui küüned täielikult kuivanud on. Aga see selleks..

Kaks kihti :

Koos kasutades :

Pistacchiosse olen ma täiesti armunud! See toon on mitte ainult mündiroheline vaid kuidagi.. Mahedam! Tegelikult on Mother of pearl ka ilus, aga arvan, et valge küünelaki peal jääks tulemus palju parem. 

 Püsivuse kohta jään ma hetkel vastuse võlgu ja pean arvet alates tänasest päevast (hiljem täiendan siis seda postitust siin). Ainuke miinus mis ma nende toodete puhul välja saan tuua on pisut krõbe hind.. Need tooted on tegelikult küll iga oma senti väärt, sest need teevad kõike mida lubavad, kuid 6ml suuruse laki kohta on 9,10€ natukene palju. Küll, aga võib kindel olla, et makstes sellist hinda saad sa ka kvaliteedi mida ootad! Ma vaatasin võrdluseks jällegi china glaze'i küünelakke ja kui neid kahte omavahel võrrelda siis china glaze küsib 14ml laki eest 7,10€. Samas mis puutub värvivalikusse siis on see IsaDoral tunduvalt laiem ja käib alati kõigi uute trendidega kaasas.

On veel kellegil kogemusi Isadora lakkidega?

8 comments:

 1. kasutan ka isadora küünelakke(enamus punaseid toone on olemas) , pintsel on ülihea aga minul näiteks kuluvad need palju kiiremini maha, kui odavamate firmade lakid, vahel teisel päeval juba otsad maas aga ma paras kobakäpp ka:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pintsel on tõesti hea! Selles ma veendusin peale esimest pintslitõmmet :)
   Usun, et see otsadest kulumine võib olla tingitud sellest mis pealislakki sa kasutad.. Vahel ei sobi erineva firma lakkide koostisosad kokku ning tulemus on hoopis teine. Samas eks ntks china glaze'i lakid ka kuluvad otstest tegelikult üsna kiiresti.

   Delete
 2. Oo, see rohekas on nii ilus :)
  Muide, need eyetattood on sõltuvust tekitavad, ma ostsin ühe roosaka veel :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. On eksju :)
   Ja viimase lausega ma olen kahe käega nõus!! Ma olen ise ka addicted! :D

   Delete
 3. Ma vaidleksin toonivaliku koha pealt vastu, vb Eestis on lihtsalt väike valik China glaze´il, kuid muidu on naf küll üks suurema valikuga brände.
  Isadorat pole veel proovinud, aga see hele mündivärv on küll väga armas. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma võrdlesingi Eestis olevat valikut. Aga kui rääkida üleüldse siis on sul õigus :)

   Delete