Tuesday, March 5, 2013

OOTD : 05.03.13


Hommikust!

Haarasin hommikul paksu ka pildile. Neil oli täna kuidagi jube, jube palju energiat ja ligi 40 minutit järjest käis selline mürgel, et väga raske oli kõndida ilma, et neile otsa komistaks. Jooksid, hüppasid, mängisid..Sellistel päevadel on kohe eriti kahju nende juurest ära tulla ja tööle minna. Nad ikka oskavad hommiku kordades rõõmsamaks muuta! Kui rääkida muudel teemadel siis täna ootab mind ees üks väga suur julgustükk. Mul tõmmatakse hammas välja! Õudukas.. 

Pluus : Terranova 4,96€
Pintsak : Terranova u 20€
Püksid : Bershka 19,95€
Saapad : Seppälä 52€
Kõrvarõngad : Seppälä 3,95€
Käevõru "LOVE" : Seppälä 6,95€
Teised käevõrud : Stradivarius28 comments:

 1. kas oled anna blogist inspiratsiooni võtnud? :) blogid on kuidagist nii sarnased.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma saan inspiratsiooni kõikidest blogidest mida loen.. Tema oma on kindlasti üks nende seast ;)

   Delete
 2. püsti aknalaua peal või?:D kena outfit;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Koguaeg soovitakse ka jalanõusid näha kuid muud moodi ei mahu ma pildile. Peab aknalaua peal seisma :D

   Delete
 3. Heh ja ma lasin enda nuustikud hommikul lahti, Maasikas tegi tiiru, tassis piiksuka voodi alla ja siis keeras ise pessa magama :D Ja Delisa üritab kõigest väest mul võileiva pealt kurki ära varastada :D Miks mul möllu, jooksu ja karglemist ei toimu?! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooo.. Paks armastab ka kurki! :D Atukas krimpsutab nina ja hakkab aevastama. Mina jälle ei saa aru kuidas kõigil nii rahulikud tuhkrud on. Meil on koguaeg möll!

   Delete
  2. Pean enda omad teile möllama tooma, kuigi ma arvan, et need keeraksid seal vist ka magama :D Maasikas vähemalt küll.

   Delete
  3. Too muidugi.. Kusjuures ma kahtlen, et magama keeraksid. Meie juures ju nii põnev :D Atukas ei laseks sellel iial juhtuda!

   Delete
 4. Vaprust hambaarsti juures :)

  ReplyDelete
 5. Kas jääd tarkusehambast ilma? Igaljuhul edu tänaseks päevaks :)

  ReplyDelete
 6. Oh ei, minul ka mitu päeva terve lõualuu valutanud ja kardan, et tarkusehammas tuleb. Ja siis ma lugesin neid horror storysid, mida terve nett nende vastikute hammaste kohta täis on... Igatahes kindlasti jaga blogis ka oma kogemust, sest mind võib see ka ees oodata :S.
  Ilmselt Sul juba see julgustükk nüüdseks tehtud, aga tarkustehammaste puhul peab kindlasti järgnevateks päevadeks ka edu soovima - minu poolt palju edu ja hoian pöialt, et Sul hästi ja valutult läheks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh vaene sina! Mina olen nüüdseks kodus jah.. Pugesin suurest stressist diivanile teki sisse ja valutan oma lõuga! Väja tõmmatud hambast jäi järele nüüd suur auk mis veritseb ja valutab :( Unistan tahkest toidust mida ma ilmselt paar päeva süüa ei saagi. Samas olen korra varem selle läbi elanud ja tean, et suus olevad haavad paranevad väga kiiresti ja nädalaga peaksin ennast juba täiesti inimlikult tundma ning söömisega ei tohiks ka enam probleeme olla.

   Muidugi saab ka teise suu poolega süüa kuid ma olen harjunud just sellega :D Üritasin just kohukest enne süüa ja ma koguaeg unustasin ära, et pean teise poolega närima. Tundub kuidagi nii ebainimlik see parema poolega närimine. Ja tegelikult ega närimine ka just lihtne tegevus ei ole ja ei näe hetkel üldse närimise moodi välja, aga kõht on ju tühi!

   Delete
 7. Mul on ülemine tarkusehammas välja tõmmatud ja teine ülemine ootab ka järge. See välja tõmbamine polnud üldse nii midagi hullu, pigem arsti jutt oli rõve sel ajal :D. Okei ja peale tuimestuse mõju kadumist võtsin ka ühe valuvaigisti, aga sellega asi piirdus. Tunnen end paremini, kui tarkusehammast enam pole- nad ei mahu tegelikult mulle suhu ära ju.
  Alumiste tarkusehammaste kohta ütles ka arst, et ootab, kuni nad rohkem välja tulevad. Tollal oli (see oli tegelikult 2012 oktoober) üks alumine poolenisti väljas ning peale arstil käiku kasvad ige kinni tagasi ja vot see oli valus ning nüüd on jälle lahti tulnud.
  Selle jandi pärast tahaks neist kõigist lahti saada.

  Vot ja, üks asi ongi välja tõmbamine ja teine on välja opereerimine lõualuust.

  Kas sul läks siis alumine või ülemine? Palju maksma läks see protseduur?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen nõus.. Välja tõmbamine on lihtsalt ebamugav ja hirmus. Valus ta ei ole, hiljem on lihtsalt põrgulik!
   Minul tõmmati välja alumine ja kuna mul ehitati ka üks teine hammas ülesse (pool hammast murdus mõni aeg tagasi tänu tugevale pähklile ära) siis läks mul kokku 167€. Sinna hinna sisse kuulusid veel kaks tuimestust. Päris kirves, aga ega mind ei saa vägisi ka mujale hambaarsile. Käin Citymed'i erakliinikus.

   Delete
 8. Tean mida sa läbi pead elama. Soovin head paranemist ! Ise olen ka selle õuduse läbi elanud ja kõik tarkushambad laskunud eemaldada, 1 korra isegi 2tk korraga ja see mis pärast oli, oli küll hirmus piin. Kuid õnneks peale nädalat saab juba enam vähem normaalselt süüa :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mhmh. Ma lohutan ka ennast teadmisega "Soon.. soon." :) Aga kaks tükki korraga.. See on ikka karm!

   Delete
 9. Mina kartsin ka tohutult tarkusehamba väljatõmbamist ja valisin hoolega arsti kelle juurde minna. Ütleme nii, et kogu tõmbamine oli üks suur naljanumber heas mõttes :) Arstionu viskas kildu, oli niisama tore ja siis tegi mõtliku näo pähe ja ütles, et tal tuleb hambast miski jäljend võtta. Siis ta seal askeldas miskit ja ma küsisin kas ta sai jäljendi võetud, et ma ei tea kaua tuimestus mõjub veel. Selle peale näitas ta mulle mu tarkusehammast mille ta oli just välja tõmmanud ja ütles, et ta jäljendit ei võtnud, võttis hamba hoopis. Ühesõnaga väga hea kogemus. Mingit valu ei tundnud ja kuna arst ise oli üsna laheda olekuga, siis võttis enda närvipinget ka maha :) Hiljem muidugi valutas tühi koht veidi aga no see on juba paratamatus :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No mul nii kergelt ei läinud.. Arst ikka pidi püsti tõusma ja korralikult kangutama. Juured olid väga sügaval :D Aga tõepoolest, tõmbamine ei ole üldse valus, lihtsalt ebameeldiv. Hiljem kui tuimestus üle läinud siis alles annab tunda.

   Delete
 10. Minul opereeriti. Olin üle kuu aja valuvaigistite all. Väga julm oli :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh vaeseke.. Sul läks kohe eriti hullult :(
   Mina tunnen ennast täna juba natukene paremini ja silmnähtavalt on juba näha, et haav paraneb.

   Delete
 11. Oi kui armsake! Ma ei teadnudki, et Eestis ka tuhkrute mood on :D Siin on neid ka paljudel, endale piisab mul hetkel koerte ja kasside karjast ka :P Väga väga armas outfit, ilusad toonid! Loodan, et hamba tõmbamine läks ilusti ja tänaseks on see juba unustatud! Ise olen kuni teisipäevani põhimõtteliselt netita - kuidas ma küll selle üle elan!!!?? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on tegelikult ju lausa kaks nunnu! :) Meil Eestis on ju lausa Eesti tuhkrute liit!
   Aitäh Sulle Mammu! Mis su internetiga siis juhtus? Ootan sind juba tagasi :D

   Delete
  2. Kuule me vahetasime firmat ja tehnik tuleb alles teisipäeval. Aga mees ostis täna kähku tabletile uue kaardi sisse ja saame sealt kaudu endale neti (ega ta ei saa ju ilma World of Warcraftita elada ja mina ilma blogimaailmata :D) , nii et ma vist ei kaogi kusagile ja ühendus on kiirem ka veel!

   Delete
  3. Oioi.. WOW'i tean ma õnneks või kahjuks väga hästi. Olude sunnil mängisin ise ka kunagi :D Lõpetasin kui olin lvl 73 rouge :D:D:D
   Aga rõõm kuulda!! :)

   Delete