Sunday, March 3, 2013

New in : Kingitus Nurme Seebilt!


Võibolla mäletate kui rääkisin joiki review's oma huvist nurme seebi vastu ja sellest kui väga ma nende tooteid proovima juba kibelen.. Mul avanes see võimalus varem kui ma oodata oskasin ning meie oma armas nurme seep võttis minuga ühendust ning tegi mulle kingituse millele mitte ükski naine ära ei suudaks öelda! Nad olid nii lahked, et kinkisid mulle terve kotitäie head ja paremat mida ma nüüd ükshaaval proovida saan. Ma olin sama õnnelik nagu väike laps kommipoes!

Muidugi avaldab mulle väga suurt muljet sildike mis on iga toote peal ilusti kirjas "100% looduslik" ja kuna tegemist on meie oma Eesti firmaga siis see tekitab minus veel suuremat usaldust selle firma ja nende toodete vastu.

Nüüd näitan teile väikest sneak peek'i sellest mis kotis peidus oli.. :)20 comments:

 1. Neid ilusaid pilte vaadates tekkis mul selline küsimus, et missugust objektiivi sa kasutad? Kas komplektis olnud kit objektiivi või oled juba uue ja veel kõvema soetanud?

  Ning ma ei jõua ära oodata nende toodete katsetusi ja arvamusi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda sama mis komplektis oli! :) Kuigi ma juba väga kibelen uue järele..

   Jagan oma muljeid kindlasti teiega! :)

   Delete
 2. Sinu tekstist tuleb välja, et iga naine suudabki sellele ''ei'' öelda...

  ReplyDelete
 3. Kus neid tooteid on võimalik endale soetada? :) Näevad nii ilusad välja..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nurme seebi esinduspood "Minu väike maailm" asub Tallinnas, telliskivi 60a aadressil. Sealt sain ka mina oma kingituse kätte. Mõnus hubane kohake! Veel müüakse nende tooteid minu meelest kaubamajas ja väike valik on ka biomarketites.. :)

   Leidsin nende kodulehelt nimekirja müügikohtadest :
   http://nurmeseep.ee/muugikohad

   Delete
 4. Loodan, et kirjutad nende kohta täpsemaid arvustusi ka :) Siin tean, mida endalegi osta :)

  ReplyDelete
 5. Väga isuäratavad tooted! :) Tahaks ka Eesti tooteid proovida, aga neid ju siin ei leidu ja ma isegi ei tunne brände mitte! Tead sa äkki mõnda eesti brändi, kellel on veebilehekülg ja kes ka välismaale saadab? Või äkki peaks ise kellegagi ühendust võtma, aga vaevalt nad on huvitatud minu arvustustest sest minu lugejad on itaallased või muud välismaalased... mis sina arvad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõest on! :) Hmm.. Iseenesest on kõik Eesti firmad väga lahked ja sõbralikud, seega ei pruugi see üldse nii olla. Küsida tasub alati.. Siis on vähemalt 0% tõenäosuse asemel 50/50! Ja juhul kui nii ei õnnestu võib uurida palju see transport su juurde maksab ja mul ei oleks mingit probleemi mõned asjad sulle postitada. ;)

   Delete
  2. Aitähh sulle! Ma kindlasti proovin siis kirjutada, aga soovita mulle mõni hea bränd! Praeguseks tean ainult Joiki ja Nurme seepi, koesmeetikabrände ma ei tea üldse mitte. Häbi mulle :D

   Delete
  3. Pole probleemi! Meeleldi :)
   Aga eks tegelikult need kaks firmat ongi meie väikese Eesti au ja uhkuseks ning ma ei oskaks ühtegi teist firmat sulle soovitada :)

   Delete
  4. Selge siis, lähen missioonile :P

   Delete
  5. Good luck soldier! :D
   Kui missioon ebaõnnestub siis kirjuta mulle.. Mõtleme välja midagi!

   Delete
 6. Nii äge! Ootan pikkisilmi tootearvustusi! :)

  ReplyDelete
 7. Põnev-põnev. Ootame huviga arvustusi :)

  ReplyDelete