Thursday, March 7, 2013

Makeup tutorial : Using only MUA Undressed palette.


Üks minu armsatest lugejatest palus mul teha meigi tutuorial kasutades MUA Undressed paletti. Liis, see on sulle! Loodan, et sellest on abi :) Kuna täna oli nii ilus kevadine ilm siis valisin sellised õrnemad ja neutraalsemad toonid mis sobivad kasutamiseks igapäevases meigis. Näpuotsa täie vallatust lisasin roosa musisuu näol. 

Aga enne kui videot vaatama hakkate tahaksin ära mainida ühe imearsa blogija - Gerttu. Tema puhul on tegemist väga omapärase ja toreda inimesega kelle blogisse ka mina igapäevaselt piilun.
Tema blogi leiab siit : http://beautyblogfromg.blogspot.com

Gerttu tegi minuga veidi aega tagasi pisikese intervjuu ja seda saab lugeda SIIT

PS! Parima kvaliteediga vaatamiseks vali mutrivõtmekese alt 720p!

17 comments:

 1. Sa oled supper inimene;);) Nii aitähh:) Ja ootan selle palletiga veel ja veel videosid;);)
  Päikest sulle:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiiiiiiiii kui armas Liis! Aitäh sulle! :)
   Kindlasti!

   Delete
 2. Ma kommenteerin nüüd ka ja teen seda anonüümselt ainult sellepärast, et me tunneme üksteist ja muidu ilmselt solvuksid mu peale tükiks ajaks. Tahtsin öelda, et kohati on su sissekanded nii sisutud, et jääbki mulje, et kuna muud pole teha, siis üritad lihtsalt midagigi kirjutada, et oleks olemas. Sama selle sissekandega. Iseenesest on lahe vaadata, kuidas sa meigid ja teed, aga lõpptulemus on minu silmis vähemalt küll vägagi olematu. Roosad huuled on armsad, aga meik ei paistagi välja. Kui esialgu sinu pilti vaatasin, mõtlesin, et tegemist ongi mingi ootd'ga vms.

  Ma loodan, et sa ei võta seda väga hinge, aga mina sinu algusest peale lugejana ootan sisukamaid blogisid. Kõik lugejad muudkui kiidavad ette ja taha ja tundub, et sa ilmselt oledki sellest väga palju enesekindlust saanud, aga kriitikat võiks ka olla. Alguses olid sul väga väga sisukad postitused, nüüd kipuvad kuidagi lohisema. Palun vabandust, kui solvusid.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ole mureta, kohe kindlasti ei solvu ma sellise kommentaari peale ;) Konstruktiivne kriitika on hea ja eks ma õpin ja arenen koguaeg. Ning nüüd kui sa sellele tähelepanu pöörasid arvestan sellega ja püüan ennast parandada! Reeglina on kõik postitused mis ma teen tulnud täiesti emotsioonide põhiselt ja kirjutan/teen seda mille tuju mul parasjagu on. Püüan seda nii ka hoida, sest siis on see blogi endiselt "minu" :)

   Delete
  2. Ja nii ongi õige. Ole sina ise! :) Pole mõtet mängida või püüda olla keegi, kes sa ei ole ja meeldida kõigile on raske, sa ei ole dollar! :)

   Delete
  3. Konstruktiivne kriitika on vahest hea, aga ega siis koguaeg ei saagi super olla, mitte keegi ei saa. Mõni päev võib-olla ei ole suurt inspiratsiooni ja mõnikord äkki ei tule nii hästi välja kirjutamine, aga see on ju kõik normaalne. Ma olen kindel, et ka Da Vincil oli palju maale, mis ei olnud meistriteosed - hea võrdlus eks :D Aga nii ta on :) Ning kuna see on Sinu blogi, siis sul on õigus vahest anda ka killuke endast ja oma päevast ja niisama jutustada meiega, mitte teha ainult sisukaid ja õpetavaid postitusi :)

   Delete
  4. Tõesti hea võrdlus :D Sa oled nii armas Mammu!

   Delete
 3. Sa oled ikka uskumatult ilus inimene! :)

  ReplyDelete
 4. Väga vahva video.
  Kriitika on muidugi kiidulaulu vahele ka hea, siis inimene ei muutu liiga mugavaks, aga tavaliselt kirjutatakse ikka enda jaoks, selles mõttes ma olen sinuga nõus, et see on Sinu blogi ja just Sina otsustad, millest ja kuidas sa kirjutad, kui blogil on lugejaid ja jälgijaid, siis on see ju ainult boonus.
  Mulle isiklikult meeldib Sinu blogi väga, hea lihtne jälgida. Kui mõne teema kohta põhjalikumat infot tahetakse, siis seda saab ju kommentaarides alati juurde küsida.
  Ja minu arvates peab arvestama ka sellega, et sa teed seda kõike ju oma vabast ajast, kui iga päev ainult ülipõhjalikke postitusi teha, siis muuks aega ei jäägi.
  Igatahes, oled tubli :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh toetuse eest Liisu! It means more to me than you think :)
   kalllliid!

   Delete
 5. Minu arvates on sul väga õige suhtumine, et see on siiski sinu blogi ja sa kirjutad täpselt nendest asjadest, mis sulle endale meeldivad. Mulle meeldivadki sinu blogipostituste puhul see, et sa oled alati nn. sina ise ning postitusi on hea ja lihtne lugeda.

  Muidugi on krtiiika vajalik vahepeal, aga ma siiski loodan, et sa ei võta oma anonüümse tuttava kriitikat liiga tõsiselt, sest mina naudin sinu positiivsust täis postitusi pigem igapäevaselt kui nn. ülipõhjalikke postitusi korra nädalas...Enamjaolt on elus nii, et "less is more", kuid sinu blogi puhul see ei kehti:)

  Ilusat ja päikserohket nädalavahetust.

  Elen.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi kui tore oli sinu kommentaari lugeda. Taoline kompliment on üks parimaid mida teha saab.. Suur aitäh Sulle Elen ilusate sõnade ja toetuse eest! :)

   Delete
 6. Sul on alati nii ilusad ja pikad ripsmed, väga kadestan :)

  ReplyDelete
 7. Sa oled üks tõsiselt kaunis naine! :) Ja su blogist ma olen nii vaimustuses. Sellest kiirgab alati nii palju positiivsust ja nii palju rõõmu :) Sinu blogi lugedes tuleb mulle alati naeratus suule :) Oled nagu väike päike igas päevas! :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur, suur aitäh sulle armas Lydia! Midagi sellist on niiiiiiii vahva lugeda :)

   Delete