Monday, February 11, 2013

NOTD : Sparkling Mud


Ma alles nüüd märkasin peale nende piltide ülesse laadimist, et olen taolist maniküüri alles hiljaaegu teinud.. What a copycat! Ainus erinevus on see, et põhjana kasutatud küünelakk on veidi erinev.

Ma armastan sädelevaid küünelakke, sest nendega saab nii lihtsalt maniküürile veidi rohkem iseloomu anda! See China glaze'i "Some like it haute" on üks lemmikumaid hetkel! Ta kuivab imelikul moel väga, väga kiiresti ja jääb nii ilusti sillerdav. Kahju, et seda kaameraga püüda ei anna.

Kahjuks ei saa ma mainimata jätta, et lakis mida kasutasin põhjana China glaze "Jungle queen" olen ma veidi pettunud. Kui vaadata seda purgist siis sellel on ääretult ilus lilla kuma mis valguse käes mängleb kuid küüntele seda kahjuks ei jää. Küünel on ta selline savi/muda tooni lakk ei miskit muud. Mitte, et ma taolist värvi ei armastaks kuid ootasin hoopis teist tulemust sellelt lakilt. Aga mis seal ikka.. See meeldib mulle nii ka!

Vasakult paremale : China glaze first & last-küünelakk kaubamaja ilumaailm 7,50€, China glaze "Some like it haute"-kaubamaja ilumaailm 7,10€, China glaze "Jungle queen"-kaubamaja ilumaailm 7,10€.

2 comments:

 1. Sa võiksid nipinurka midagi kevadist leida ja ülesse panna, mingeid vahvad DIY.

  Ma jaanuari lõpus võtsin lumehelbed maha (ps: idee sain sinu blogist) ja nüüd peaks mingid uued asjad koju üles riputama :)


  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei, hei!
   Olen isegi juba kevadiste asjade otsingul ja kui leian midagi põnevat siis jagan seda kindlasti teiega ka! :)

   Delete