Saturday, February 2, 2013

NOTD : Pink says it all.


Vahel peitub lihtsuses ilu! Teadsin, et soovin midagi kevadist ja see roosa sobis selleks imehästi. See värv on kuidagi nii tüdrukulik ja armas ning meenutas mulle kohe päikeselist kevade lõppu ja suve algust. 
Mmmm.. Tuleks see vaid rutem :)

Mida ma kasutasin :

Lisaks allolevatele küünelakkidele kasutasin Selverist ostetud küünekleepse. Need on mul otsakorral ja nagu näha siis pidin leppima erinevat värvi lille südametega.. Aga ongi rohkem omamoodi!

Vasakult paremale: Sally Hansen Instant dry pealislakk - kaubamaja ilumaaimas 5,30€, Buk'i aluslakk - saadaval näiteks maximas 1-2€, China glaze "Dance baby"- Ostetud kaubamaja ilumaailmast u 8€.


6 comments:

 1. Väga armas :) aga üks lihtne soovitus Sulle, mina näiteks kasutan hambatikku kohe (siis kui lakk on veel märg), kui lakk on nahkade lähedale sattunud, siis ei ole pärast seda vatitikuga jamamist :) Päikest! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kunagi ma tegin ka nii aga siis said kodus hambaorgid otsa ja peale seda jäi see kuidagi unustusse. Aga nüüd vist tuleb tõesti uued osta ja sellega oma elu lihtsamaks teha :) Aitäh sulle!

   Delete
 2. Küünelakk on väga ilus ja lilled ka. Aga see, kuidas lakk küünenaha juures "üle ajab", on lihtsalt kole ja rikub kogu üldmulje.
  Soovitan sul järgmine kord selle õpetuse järgi oma küüsi lakkida: http://thedailypolish.com/paint-your-nails-like-a-pro/.
  Ehk proovi jätta laki ja küünenaha vahele paar millimeetrit vaba ruumi. Siis ei pea sa pärast laki kuivamist nahka puhastama hakkama ja lugejatel ka ilusam vaadata.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei, hei!
   Tean, et olen üsna kobakäpp küünte lakkimisel ja eriti parema käe küüntel.. Kui ma vasakul suudan enam vähem siiski küünenahad puhtaks jätta siis parema käe peal on see minu jaoks raketiteadus. Püüan selle õpetuse järgi teinekord toimida ja loodan, et see parandab olukorda. Aitäh sulle!

   Delete